5:2
    Barbora SEDLÁČKOVÁ
    ()

Florbal Vsetín - FBC Dobruška 5:2
branky: 3. Eva Urbášková, 38. Eva Urbášková, 39. Tereza Goláňová, 46. Kateřina Sedláčková, 60. Barbora Sedláčková - 8. Karolína Flídrová, 48. Jitka Fleglová; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Martina Franková 28 - Dominika Flídrová 21; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Dnes nevyhrál lepší tým, ale produktivnější. Zápas moc hezkého florbalu nepřinesl, ale chválím holky za to, že splnily to, co jsme si řekli. Rozhodla naše špatná produktivita.Díky za zápas.
59:59 Komentář trenéra domácích Patrik Seevalda: Skvělé utkání, holky splnily co jsme si řekly, makaly jako tým a ještě dokáží v letošní sezóně věci! Díky všem! Soupeři, rozhodčím a kotli vsetínských mužů děkujeme za podporu!
59:38 GÓL Florbal Vsetín! 5:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #2 Barbora Sedláčková z trestného střílení (5:2)
59:38 Po faulu před brankou bylo nařízeno trestné střílení, které bezpečně proměnila Sedláčková a o osudu dnešního utkání je rozhodnuto!
59:35 Hosté bez brankářky!
59:17 Vsetín je v plném počtu a zahraje si přesilovku.
58:38 Marečková se snažila vystřelit, její pokus ale zblokovala hostující hráčka.
58:13 Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vražení zády
58:13 Vyloučená je teď hráčka hostů, takže uvidíme hru čtyři na čtyři.
57:17 Vyloučen hráč #19 Veronika Dědková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vražení zády
57:17 Třetí přesilovka pro Dobrušku. Uvidíme, jestli konečně něco hostující hráčky vymyslí.
55:49 Timeout FBC Dobruška
54:50 Dědková teď před brankou vymyslela neskutečnou hrubku, ale hostující Růžičková nezakončila přesně.
52:19 Březík s bubnem a spoluhráči vytváří krásnou atmosféru!
51:08 Urbášková opět v akci, tentokrát její střela prošla až k brance, ale těsně ji minula!
49:26 Urbášková po standartní situaci pouze nastřelila hostující hráčku.
48:00 Sledujeme poměrně klidnou třetinu, přesto na každé straně padly dvě branky.
47:19 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (4:2)
47:19 A Dobruška snižuje! Růžičková se prosadila nahrávce Bašové. Vsetín už vede jen o dvě branky.
46:32 Poláčková teď netrefila uplně prázdnou branku!
45:23 No a pozor, Vsetín už vede o tři branky! Sedláčková střílí gól!
45:20 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #26 Kateřina Sedláčková bez asistence (4:1)
45:08 Růžičková teď střílela, ale trefila jen fanoušky na tribuně.
44:13 Strnadová vybojovala standartku pro Vsetín.
42:08 Strnadová tečovala míček mimo hřiště, standartka pro Dobrušku.
40:10 A konečně slyšíme taky fanoušky! Březík si vzal buben a spolu s dalšími muži, kteří budou hrát od 19:30 zápas divize proti Přerovu (na který Vás zvu), hlučně podporují domácí hráčky.
40:01 Úvodní vhazování pro Dobrušku.
39:42 Goláňová a Marečková faulovaly u mantinelu, standartka pro Dobrušku.
38:42 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #5 Tereza Goláňová, asistoval #2 Barbora Sedláčková (3:1)
38:42 No a přesilovka se Dobrušce moc nedaří. Goláňová teď prokázala, že je jednou z největších vsetínských nadějí do budoucna, a po asistenci Sedláčkové posílá Vsetín do dvoubrankového trháku.
38:30 Jašková teď vybojovala čas pro domácí.
37:36 Vyloučen hráč #7 Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká florbalka
37:36 Dobruška si zahraje druhou přesilovku, opět faulovala Marečková.
37:22 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #14 Monika Mikšíková (2:1)
37:22 Urbášková posílá Vsetín do vedení!!!
36:52 Bašová teď vyslala střelu na Frankovou, ta její pokus chytá.
35:49 Hra se opět trochu uklidnila.
33:40 Poláčková teď před brankou Frankové nebezpečně tečovala, ale naštěstí pro domácí hráčky její pokus letěl mimo branku.
32:13 Sedláčková teď běžela sama proti Flídrové, která její střelu chytila. Trčka se diví, proč nedělala kličku.
31:39 Sedláčková teď po krásné nahrávce Strnadové střílela z pravého mantinelu, ale výborný zákrok předvedla Flídrová!
30:23 Goláňová teď vybojovala standartku v rohu.
28:44 Dědková teď dobře v obraně, zblokovala střelu Bašové.
27:57 Dobruška měla výhodu standartní situace, ale nedokázala ji zužitkovat.
27:09 Dobruška se snaží kombinovat na vlastní polovině, ale k brance domácích hráček se vůbec nedostává.
25:26 Strnadová teď tragicky přestřelila poloprázdnou branku.
23:22 Marečková nebezpečně vystřelila, ale Flídrová zasahuje.
21:49 Mikšíková se pokusila ohrozit hostující branku, ale její střela byla hodně nepřesná.
21:00 Bašová vyslala první střelu druhé třetiny, Franková zasahuje.
20:01 Vsetín vyhrál úvodní buly druhé třetiny.
19:48 Hráčky Dobrušky ale v přesilovce vůbec neohrozily branku Frankové a první třetina asi skončí remízou.
17:48 Vyloučen hráč #7 Marika Marečková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
17:48 Přesilovku si teď zahrají i hráčky Dobrušky.
16:04 Sedláčková po krásné individuální akci zakončovala bekhendem, ale její střela byla zblokována.
15:00 Goláňová teď trefila tyčku hostující branky!
13:16 Franková opět předvedla dobrý zákrok.
12:00 Mikšíková ještě z vlastní půlky vyzkoušela Flídrovou, ta míček vyrazila jen před sebe, ale Goláňová nebyla schopna míček dorazit do branky hostů.
11:05 Franková teď dobře zasáhla proti střele Bašové.
10:30 Hra se teď trochu uklidnila a sledujeme spíše nepřesnosti na obou stranách, než nějaké pohledné akce.
08:30 Dědková propadla na půlce, hostující hráčky ale z protiútoku netrefily branku.
07:06 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Karolína Flídrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:1)
07:06 A máme tu vyrovnání! Vsetínské hráčky si protáhly střídání, přestože je k tomu vyzýval trenér Seevald, neměly síly na bránění a hostující Flidrová pohodlně zasunula míček do domácí branky.
06:45 Goláňová z levého mantinelu prověřila Frídlovou, ta zasahuje.
05:52 Franková teď předvedla první zákrok proti střele Růžičkové.
04:50 A výborná zákrok hostující brankářky proti střele Dědkové, už to mohlo být 2:0!
04:23 Hráčky Vsetína zatím drží míček na svých hokejkách a Dobrušku nepouští do žádných šancí.
02:36 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Eva Urbášková, asistoval #5 Tereza Goláňová (1:0)
02:36 A Vsetín využívá první přesilovku. Goláňová krásně našla Urbáškovou, která skoro z poloviny hřiště trefila přesně horní růžek branky Flídrové.
02:06 Vyloučen hráč #15 Karolína Flídrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:06 Vsetín hraje první přesilovku.
01:20 Sedláčková ve výskoku trefila míček, standartka pro Dobrušku.
00:50 Standartní situace pro Vsetín, Goláňová ale netrefila branku.
00:01 Úvodní buly pro Vsetín, hráčky domácích se hned snaží tvořit hru.