1:4
    Andrea ŠEDOVÁ
    ()

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 1:4
branky: 55. Andrea Šedová - 3. Adéla Vávrová, 14. Jitka Fleglová, 42. Jitka Fleglová, 46. Veronika Eimannová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Ondřej Vašátko; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 31 - Dominika Flídrová 28; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:2
59:59 Komentář trenéra domácích Aleše Dejdara: Vyrovnaný zápas, ve kterém byl soupeř štatsnější a v závěru už si výsledek pohlídal. Děkujeme za zápas.
59:59 Komentář trenéra hostů J. Černého: Nejlepší zápas tuto sezonu s Mýtem. Chtěli jsme hrát dneska trpělivější hru, což se nám první třetinu povedlo, druhá byla rozháraná i díky vyloučením a domácí se dostali do hry. Ve třetí už jsme díky vstřeleným gólům už výsledek uhlídali a Mýto do vážnějších šancí nepustili. Díky za zápas a hodně štěstí ve zbytku sezony.
59:30 Domácí nyní více aktivnější.
59:13 Zápas už není tak dynamický jako na začátku, ale i tak se oba týmy snaží.
56:20 Počet střel: 12/14 pro hosty.
54:30 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Andrea Šedová z trestného střílení (1:4)
54:30 Bude nájezd domácích.
53:30 Hosté blokují parádně.
53:20 Pěkná individuální akce domácí hráčky s číslem 20.
49:14 Domácí nedokáží proměnit šance a dát gól.
47:00 Domácím se přesilová hra příliš nedaří.
45:30 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová bez asistence (0:4)
45:03 Vyloučen hráč #27 Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
45:03 Na dnešní utkání se přislo podívat 69 diváků.
41:20 Domácím se nedaří vstřelit gól.
41:02 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #16 Markéta Zeisková (0:3)
39:59 počet střel: 12/11 pro hosty.
39:00 Na hru se kouká pěkně, má tempo.
36:22 Oba týmy v dnešním utkání brání precizně oslabení.
35:20 Vyloučen hráč #20 Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
34:54 Nájezd se nebude konat.
34:53 Hra přerušena, bude nájezd pro domácí?
34:00 Scánář je podobný jako při minulé přesilové hře domácích, kdy hosté betonují střely domácích.
32:20 Bude následovat přesilová hra domácích.
29:20 Oba týmy se dostávají příležitostně do šancí.
25:45 Počet střel: 7/6 pro domácí.
22:51 Vyloučen hráč #18 Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
22:45 Bude přesilová hra pro hosty.
21:35 Hosté zatím aktivnější v začátku třetiny.
19:58 Konec třetiny patřil domácím, kteří byli aktivnější.
17:35 Domácí navyšují tempo a tlačí hosty.
13:13 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #20 Jitka Fleglová, asistoval #10 Michaela Ulbrichová (0:2)
12:55 Vyloučen hráč #68 Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
12:45 Od obouch družstev krásně zvládlá přesilová hra, jak od domácích, kteří se dostávali do šancí, tak od hostů, kteří blokovali střely.
11:43 Hostí blokují střely domácích, beton na jedničku od týmu hostí.
10:21 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
10:20 Domácí si zahrají přesilovou hru.
08:30 Hráčky družstev nevypouští žádný souboj.
05:30 Zápas je dynamický, pohyb je vidět u obouch družstev.
03:00 Střela z povzdálí, která končí v brance domácích.
02:32 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #10 Michaela Ulbrichová (0:1)
02:00 Zatím vyrovnaná hra, oba týmy se dostávají do šancí.