2:10
    Veronika MARTINCOVÁ
    (Balus)

Sklo Bohemia Světlá n/S - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  2:10
branky: 16. Andrea Doležalová, 20. Andrea Doležalová - 36. Martina Horáková, 38. Tereza Lengálová, 43. Petra Drápalová, 51. Tereza Lengálová, 52. Monika Jahodová, 53. Tereza Lengálová, 54. Monika Jahodová, 57. Klára Jahodová, 59. Klára Jahodová, 59. Veronika Martincová; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Klusák; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 35 - Tereza Harčárová 18; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:8
59:59 Komentář trenérky domácích Polákové: Dnešní zápas ovlivnil opět nízký počet hráček na naší straně. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
59:59 Komentář trenéra hostí Jana Komínka: První polovina zápasu z naší strany neorganizované cosi. Třetí třetina jsme začali hrát svoji hru. Děkuji všem zúčastněným.
58:39 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:10
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #25 Veronika Martincová, asistoval #28 Anna Balus (2:10)
58:32 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:9
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #68 Tereza Harčárová (2:9)
56:40 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:8
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #9 Monika Jahodová (2:8)
53:16 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:7
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #3 Klára Jahodová (2:7)
52:36 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
52:36 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:6
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #29 Petra Drápalová (2:6)
51:18 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:5
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #11 Veronika Králová (2:5)
50:57 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:4
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #17 Pavla Brysonová (2:4)
48:49 Vyloučen hráč #14 Klára Petrovičová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká florbalka
42:01 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:3)
39:09 Hráčky hostí v šanci. Ale míjejí branku. V posledních minutách patří k lepším na ploše.
37:09 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:2
37:08 Hráčky Aligators trestají a střílejí vyrovnávací branku.
36:30 Vyloučen hráč #21 Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
35:41 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #69 Martina Horáková, asistoval #15 Veronika Muselíková (2:1)
34:40 Hráčky hostů teď ostřelují světelskou branku, avšak jejich střely končí vysoko nad.
32:25 Hra je zatím nahoru dolu, oba týmy měly pár nebezpečných situací.
25:00 Hra se stále přelívá z jedné strany na druhou. Avšak Aligators mají stále trochu navrch.
19:55 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová bez asistence (2:0)
19:54 Další sólovka Doležalové vede k navýšení náskoku domácích hráček. 2:0
15:25 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #21 Aneta Tichá (1:0)
15:24 Tichá namazala Doležalové do brejku, a ta se nemýlila. 1:0 pro domácí.
11:30 Opět se Doležalové povedlo dostat golmanku Aligators z branky a najít Tichou, ale brankářka Aligators předvedla skvělý zákrok a tuto šanci opět vykryla.
08:40 Doležalová si našla zadovkou zpoza branky Tichou, ta ale ve vyložené šanci trefila pouze tyčku odkryté branky.
07:20 Aligators ve velké šanci ze standartky.
01:40 Na míčku převážně Aligators, ale Světelačky je nepouští do žádných větších šancí.
00:52 Doležalová v brejku, ale minula branku.