2:7
    Veronika POHLODKOVÁ
    (Knotková)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Bulldogs Brno 2:7
branky: 1. Petra Drápalová, 10. Klára Jahodová - 1. Tereza Tomanová, 9. Michaela Žáková, 9. Tereza Tomanová, 20. Linda Detková, 41. Linda Detková, 47. Eva Stará, 51. Veronika Pohlodková; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 12 - Markéta Hošek Marková 11; po třetinách: 2:4, 0:0, 0:3
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jana Komínka: Hrajeme pekne, mam z holek radost ze se porad posouvame dal a dal, do budoucna jeste zlepsit efektivitu a bude to super. Diky vsem za ucast, obzvlast divakum za super atmosferu.
60:00 Komentář trenéra hostí Rudolfa Škubala: Překvapivě kvalitní zápas, který jsme definitivně rozhodli až ve třetí třetině. Musíme více zapracovat na sehranosti jednotlivých pětic, rychlosti a kvalitě nahrávek.
60:00 Celkový počet střel: Aligators 13, Bulldogs 19.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Aligators 3, Bulldogs 5.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:35 Domácí nehodlají zbytek zápasu prochodit. I přes podstatný náskok hostí, stále útočí do plných.
56:35 Tempo se nepatrně zvyšuje.
54:31 Harčárová si s vypětím všech sil dokázala poradit s dorážkou hostující hráčky z bezprostřední blízkosti.
52:30 Hraje se ve vysokém tempu.
50:25 Po náhozu se hosté ujímají vedení o propastných 5 branek.
50:24 GÓL Bulldogs Brno! 2:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Veronika Pohlodková, asistoval #12 Kateřina Knotková (2:7)
47:44 Sesterská spolupráce Jahodových sice nepřinesla gól, ale uznejme, že akce to byla famózní.
46:41 Nedůraz v brankovišti domácích. Po dorážce Harčárová loví míček ze sítě.
46:40 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #14 Tereza Halaštová (2:6)
44:30 Pro tištěná a elektronická média je mi potěšením informovat, že dnešnímu utkání přihlíží 68 diváků. Mámě téměř vyprodáno! Děkujeme.
43:45 Hráčky Bulldogs Brno mají výhodu volného úderu. Volí zpětnou rozehrávku.
42:14 Hostům se stále nedaří prorazit obranný val domácích.
41:43 Hráčky hostí se utábořily na polovině soupeře.
40:32 I hosté dokazují že umí do třetiny vletět. Harčárová nedokázala zabránit dorážce do prázdné brány.
40:31 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Linda Detková, asistoval #33 Simona Némethová (2:5)
40:01 Míčku se po úvodním vhazování ujímají hosté.
40:00 Třetí třetina nám mírně pozměnila obraz hry, kdy se domácí začaly více tlačit do šancí a přesřílely svého soupeře. Nutno podotknout že tato statistika jde na vrub úspěšného blokování střel obrany domácích.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Aligators 6. Bulldogs 2.
39:59 Střela v posledních sekundách druhé třetiny skončila v boční síťce domácí branky.
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:52 Domácí zvukový mistr Jakubec na předzápasové tiskové konferenci uvedl, že se dnes bude věnovat především 'starým flákům'. Tomuto tvrzení dostál na výbornou.
36:12 Jahodová K. (Aligators) se snažila propasírovat míček zpoza brány na Baranovou. Její úmysl vystihla brankářka.
34:17 Hraje se ve vysokém tempu.
30:35 Domácí cítí šanci. Dobívají branku hostí seč jim síly stačí. Prozatím bez výsledku.
29:17 Žáková se při svém trestném střílení pokoušela Harčárovou roztancovat. Ta však včera protančila boty a tak zůstala v poklidu. Žáková nedokázala dotáhnout svou kličku do zdárného konce.
29:16 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #8 Michaela Žáková.
27:50 Harčárová (Aligators) svým výhozem vyslala do šance Manovou, kterou zradilo zpracování.
26:13 Baranová (Aligators) se utrhla do rychlého protiútoku. Narazila však na pevnou obranu.
24:00 Hosté hrají v plném počtu.
23:50 Fantazie. Hostující brankářka Marková v akrobatickém přesunu ke vzdálenější tyči zabránila vstřelení branky.
22:54 Hráčky domácích svůj herní projev v přesilovce nepatrně zlepšily. Od posledních zápasů lze pozorovat jistý posun.
22:01 Vypjatá atmosféra s sebou nese i rizika. Máme tu první přesilovou hru domácích.
22:00 Vyloučen hráč #27 Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
21:20 Oba fanoškovské tábory podporují své celky jak nejlépe mohou.
20:01 Míčku se po úvodním vhazování ujímají hosté.
20:00 První třetina nám přinesla atraktivní sportovní zážitek i v očích nezaujatého pozorovatele.
20:00 Počet střel v první třetině činí 4 pro domácí a 12 pro Bulldogs Brno.
19:15 S touhle šancí si domácí obrana ani brankářka nedokázaly poradit.
19:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
18:50 Baranová (Aligators) dobře vystihla rozehrávku hostí. V zápětí však míček ztrácí.
17:08 S touhle střelou si už domácí brankářka Harčárová musela poradit sama. Dobrým zákrokem likviduje šanci Bulldogs na zvýšení vedení.
16:13 Domácí urputnou obranou střeží Harčárovou před jakýmkoliv střeleckým pokusem.
14:17 Skrytou střelou od mantinelu Mátlová (Aligators) mijí branku soupeře.
13:31 Tempo stále nepolevuje.
10:40 Jak vidno, dvě rychlé branky z čepelí Bulldogs Brno domácí Aligátorky nezlomily a pokračují v boji o každý centimetr palubovky.
09:29 Po sérii střel z bezprostřední vzdálenosti promněnila svůj pokus Jahodová K.
09:28 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 2:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #3 Klára Jahodová, asistoval #15 Veronika Muselíková (2:3)
08:36 Domácí se nestihly zcela zotavit z inkasované branky a znovu loví míček ze své sítě.
08:35 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #78 Pavlína Bačová (1:3)
08:26 Hosté se ujímají vedení po chybě v rozehrávce domácích.
08:25 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #89 Linda Detková (1:2)
07:13 Také hosté se připomínají střeleckým pokusem. Halaštová svou střelou od mantinelu trefuje pouze břevno Harčárovic svatyně.
06:23 Horáková (Aligators) prověřila pozornost soupeřovi brankářky střelou z poloviny hřiště. Tento pokus však mnoho škody nenadělá.
04:50 Hosté mají vyšší procento držení míčku, domácí spoléhají na nebezpečné protiútoky.
03:44 Hostující hráčky dokazují své kvality kombinací na polovině soupeře.
02:20 Hráčky obou družstev nepolevují v nastoleném tempu.
00:58 Jak jsme již v úvodu dnešního přenosu predikovali, zápas nabírá na atraktivitě.
00:57 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
00:14 Úvod zápasu jako z říše snů pro domácí. Z první šance se jim podařilo vytěžit maximum.
00:13 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 1:0
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #16 Tereza Lengálová (1:0)
00:01 Míčku se zmocňují domácí.
00:00 Atmosféra už před úvodním vhazování fantastická. Tuhle návštěvnost nám může závidět i brněnská Zbrojovka.
00:00 Hráči již nastupují na palubovku a ochozy burácí.
00:00 Dnes je nepochybně o co hrát. Nechme se tedy překvapit co nám tento divácky velice zajímavý duel přinese.
00:00 Domácí družstvo v dosavadním dějství soutěže 1. ligy žen hájí šestou příčku s jednadvaceti body. Soupeř z Brna je na tom podstatně lépe, a to na druhé pozici se sedmatřiceti body a ztrátou tří bodů na první IBK Hradec Králové, který má zápas k dobru.
00:00 Dobrý podvečer, vítáme Vás u dalšího online přenosu z domácího prostředí haly v Křenovicích. Dnes se elitní družstvo žen PRAMOS Šitbořice FbC Aligators utká v jihomoravském derby s Bulldogs Brno. Těm, kterým se dnes nepoštěstilo a nezúčastní se zápasu osobně, se budeme snažit přinést co nejvěrnější zážitek pomocí tohoto psaného přenosu. Přejeme příjemnou zábavu.