10:3
    Petra BIELESZOVÁ
    ()

FBC Ossiko Třinec - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  10:3
branky: 6. Lucie Mišúnová, 16. Adéla Šibrová, 18. Kateřina Havlová, 20. Vladimíra Skalíková, 48. Lucie Mišúnová, 49. Adéla Šibrová, 51. Kateřina Havlová, 56. Zuzana Mieszek, 59. Lucie Mišúnová, 60. Petra Bieleszová - 24. Tereza Lengálová, 27. Petra Drápalová, 43. Monika Jahodová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 145; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 14 - Tereza Harčárová 14; po třetinách: 4:0, 0:2, 6:1
60:00 Hodnocení trenéra Jirky Kajfosze: 'První třetina děs, druhá třetina jsme nebyli ani na hřišti no a ve třetí třetině jsme alespoň dávali góly, když už nic. Z naši strany to dnes nebylo dobré, o to více jsme rádi za 3 body. K Vánocům bych si přál Lexaurin a 10 dní bez florbalu prosím. Hezké Svátky všem!'
60:00 Hodnocení trenéra Jana Komínka: 'První třetina z naší strany bohužel zas velký problém. Ve druhé třetině jsme ukázali, že umíme hrát florbal. Třetí třetinu si i přes velkou snahu holek soupeř zkušeně pohlídal. Díky všem zúčastněným a pěkné svátky.'
59:39 GÓL FBC Ossiko Třinec! 10:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #14 Petra Bieleszová bez asistence (10:3)
58:41 GÓL FBC Ossiko Třinec! 9:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová bez asistence (9:3)
57:28 Szwanczarová předvádí nádherné výhozy z brány, po kterých se třinecké dostávají do solidních akcí.
55:54 GÓL FBC Ossiko Třinec! 8:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek, asistoval #28 Tereza Martynková (8:3)
55:54 Wojnarová nekompromisně proměnila 20 cm nad led.
54:13 Třinec opakovaně ztrácí zbytečně balónek u svojí rozehrávky.
53:24 Na domácí je vyvíjen obrovský tlak, ale prozatím si s klidem poradí.
51:53 Obrovská gólová šance hostů nebyla proměněná!!
51:20 Třinecký tlak se stupňuje.
50:46 Timeout PRAMOS Šitbořice FbC Aligators
50:46 GÓL FBC Ossiko Třinec! 7:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová, asistoval #40 Adéla Šibrová (7:3)
50:23 Vyloučen hráč #11 Veronika Králová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za sekání
49:27 Domácí hráčky po vstřeleném gól přebraly iniciativu a soupeře dále tlačí.
48:13 GÓL FBC Ossiko Třinec! 6:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #13 Vendula Copanidisová (6:3)
47:03 GÓL FBC Ossiko Třinec! 5:3
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #40 Adéla Šibrová (5:3)
42:25 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:3
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #9 Monika Jahodová, asistoval #6 Pavla Buráňová (4:3)
42:25 GÓL! Třinecké sice měly aktivnější vstup ale bylo jim to k ničemu. Jako první se ve třetí třetině prosadily Šitbořice.
38:30 Hra se už pár minut přenáší ze strany na stranu.
30:30 Třinecké nehodlají své vedení ztratit a střílí na Harčárovou jednu střelu za druhou.
27:35 Mišúnová v úniku neproměňuje.
26:20 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:2
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #69 Martina Horáková (4:2)
26:20 GÓL! A je to tady. Aktivnější přístup hostí jím vynáší snížení. Stav 4:2
25:52 Vyloučen hráč #40 Adéla Šibrová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:00 Třinecké hráčky jsou momentálně horším týmem, je jen otázkou času, kdy to začnou Šitbořice trestat.
23:57 GÓL PRAMOS Šitbořice FbC Aligators ! 4:1
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #29 Petra Drápalová (4:1)
23:00 Šitbořice jsou aktivnější a začátek druhé třetiny je v jejich režii.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny buly pro Šitbořice
20:00 Střely po první třetině: Třinec- 7 Šitbořice 4
19:59 GÓL FBC Ossiko Třinec! 4:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #32 Vladimíra Skalíková bez asistence (4:0)
19:59 GÓL! Že se hraje až do poslední sekundy potvrdila Vladimíra Skalíková, která překonala brankářku pouhou vteřinu před koncem první periody.
17:41 GÓL FBC Ossiko Třinec! 3:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #29 Kateřina Havlová bez asistence (3:0)
17:41 GÓL! Skvělá individuální akce Kateřiny Havlová, beckhendová střela prošla mezi nohama brankářky.
16:30 Třinec je aktivnějším týmem a po právu zaslouženě vede.
15:07 GÓL FBC Ossiko Třinec! 2:0
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (2:0)
15:07 GÓL! Teď si to holky vyměnily faulovaná Mišúnová prodloužila na volnou Šibrovou a ta neměla problém zakončit.
11:30 Bieleszová osamocená samotinká trefuje brankářku jen do hrudníku.
08:30 Střela byla zblokovaná jednou ze Šibtořických obránkyň, dále si pak brankářka Harčáková smysla na střele Dembské.
07:25 Domácí hráčky za pomocí skvělé podpory publika dál tlačí Šitbořické hráčky.
05:25 GÓL FBC Ossiko Třinec! 1:0
05:25 GÓL! Odražený míček si po střele Šibrové našla Mišúnová nová a domácí vedou 1:0!
02:00 Šitbořice měly velkou šanci, brankářka Szwanczarová si poradila.
00:01 Buly pro domácí Třinec.
00:00 Vítame Vás u online přenosu. Už teď musím zmínit jednu věc a to, že se hala sympaticky plní.