()
  • 43 42:34
    Jičín

FbK TJ Svitavy - KM automatik FBK Jičín 4:6
branky: 2. Magdaléna Přikrylová, 40. Magdaléna Přikrylová, 42. Klára Jirčíková, 43. Veronika Strýčková - 4. Štefánia Filcsáková, 11. Šárka Egrtová, 15. Adéla Kmošková, 25. Natálie Kuželová, 32. Sára Čelišová, 38. Štefánia Filcsáková; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jakub Březovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Králíčková 8 - Tereza Chlumská 30; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:2
45:00 Ukončení 3. části
42:34 Timeout KM automatik FBK Jičín
42:29 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #54 Veronika Strýčková bez asistence (4:6)
41:32 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #69 Klára Jirčíková bez asistence (3:6)
39:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #18 Magdaléna Přikrylová, asistoval #25 Tereza Jirčíková (2:6)
37:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Štefánia Filcsáková bez asistence (1:6)
31:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #27 Sára Čelišová z trestného střílení (1:5)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
26:39 Výkony obou družstev jsou od začátku druhé třetiny velice vyrovnané. Na obou stranách dochází dochází k častým gólovým situacím.
24:10 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Natálie Kuželová, asistoval #11 Magda Fejfarová (1:4)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 Adéla Kmošková, asistoval #10 Veronika Pěničková (1:3)
10:32 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #24 Šárka Egrtová bez asistence (1:2)
06:35 Vyloučen hráč #15 Monika Kuhnová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
03:37 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Štefánia Filcsáková, asistoval #11 Magda Fejfarová (1:1)
01:51 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #18 Magdaléna Přikrylová, asistoval #69 Klára Jirčíková (1:0)