Jeseník
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Události

Zlín Lions - FBK Jeseník 8:3
branky: 7. Jaroslav Vaněk, 19. Jaroslav Lovecký, 20. Petr Graclík, 27. Jaroslav Vaněk, 37. Matěj Koňařík, 44. Jaroslav Vaněk, 48. Petr Graclík, 54. Miroslav Končitík - 9. Lukáš Ďopan, 31. Marek Ďopan, 40. Marek Ďopan; rozhodčí: Jan Ptáčník - Jan Máša; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Kevin Majrich 20 - Petr Bárta 19; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání se nám povedlo, kluci začali hrát hned od začátku, nedali jsme soupeři prostor a vyplatilo se to. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Zasloužené vítězství domácích, od začátku udávali tempo hry, Jeseník se dvě třetiny držel na dosah, ale soupeř ukázal kvalitu. Gratulujeme Zlínu k vítězství a zisku tří bodů.
60:00 Střely na branku: 10-4
60:00 Ukončení 3. části
55:46 Hosté to zkoušejí v šesti.
55:36 Timeout FBK Jeseník
53:59 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 Miroslav Končitík bez asistence (8:3)
48:11 Vyloučen hráč #13 Miroslav Končitík družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
P
47:31 GÓL Zlín Lions! 7:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Petr Graclík, asistoval #20 Petr Pospíšil (7:3)
46:08 Vyloučen hráč #7 Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za blokování florbalky
43:29 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #10 Jan Němeček (6:3)
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Počet střel na branku: 8-13
40:00 Ukončení 2. části
P
39:25 GÓL FBK Jeseník! 5:3
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Marek Ďopan, asistoval #25 Martin Příhoda (5:3)
39:25 Nějaký virus Karius tady lítá ve vzduchu, brankář Majrich chtěl překvapit soupeře, ale překvapil naprosto všechny, včetně volného útočníka Jeseníku, který neváhal a poslal přihrávku na volného spoluhráče, který uklidil míček do prázdné branky.
37:28 Vyloučen hráč #10 Jan Němeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
37:28 Máme tu první přesilovku, kterou si zahraje Jeseník, po sekyrce Němečka.
36:00 GÓL Zlín Lions! 5:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #28 Matěj Koňařík, asistoval #6 Vlastimil Červenka (5:2)
34:54 Jeseník teď ukázal smysl pro fair-play, když jejich odevzdaný míček do autu tečoval domácí Vaněk, jenže Jeseník odevzdal míček i podruhé.
33:02 Dobrá práce jednoho z jesenických obránců, který teď zablokoval nebezpečnou, zřejmě gólovou střelu.
31:53 Lukáš Ondroušek dokázal získat míček mezi třemi jesenickými obránci, tím však nadějná akce skončila.
30:45 Tyč zvonila za jesenickým gólmanem po střele Michala Baroně.
30:13 GÓL FBK Jeseník! 4:2
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #42 Marek Ďopan z trestného střílení (4:2)
30:13 Jeseník dostává výhodu trestného střílení.
28:55 Jan Vondřejc teď bravurně zvládl situaci, kdy zachránil míček před dvojicí dotírajících hráčů.
26:06 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #8 Jaroslav Vaněk, asistoval #13 Miroslav Končitík (4:1)
26:06 Sledujeme aktivnější florbal než v první třetině a svou aktivitu teď projevili na skóre i zlínští florbalisté, když se podruhé v zápase prosadil Jarda Vaněk.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Počet střel na branku: 9-6
20:00 Ukončení 1. části
19:36 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #89 Petr Graclík, asistoval #10 Jan Němeček (3:1)
18:57 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jaroslav Lovecký, asistoval #74 Michal Baroň (2:1)
18:57 Lovecký byl úspěšný v souboji na hranici brankoviště a překonal branákře hostí.
15:02 Nebezpečí před brankou Zlína, Jeseník však zatím neúspěšný.
11:13 Hra se přelévá ze strany na stranu, ovšem zatím bez nějaké výrazné gólové šance.
08:00 GÓL FBK Jeseník! 1:1
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil #74 Lukáš Ďopan, asistoval #23 Martin Trsťan (1:1)
06:49 GÓL Zlín Lions! 1:0
06:49 Zlín trestá, precizní kombinaci zakončil Jaroslav Vaněk.
06:32 Jeseník teď nevyužil přečíslení 3 na 1, Kevin Majrich přečetl útočníka a podržel svůj tým
00:00 Zahájení utkání.