• 59 58:55
    4:7
    (Repček)

Snipers Třebíč - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:7
branky: 4. Vojtěch Janata, 8. Jaroslav Dlabač, 16. Lukáš Vlach, 19. Ondřej Blažek - 25. Karel Balnar, 27. David Hahn, 31. Filip Kocur, 50. Tomáš Solný, 51. Marek Klečka, 53. David Hahn, 59. Marek Klečka; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jan Bazala 12 - Kryštof Bezděk 20; po třetinách: 4:0, 0:3, 0:4
59:59 Vyjádření trenéra domácích: 'Výborný výkon z první třetiny zůstal ten tam a po zbytek zápas jsme předvedli jeden velký zmar. Musíme se divákům omluvit za předvedený výkon.'
59:59 Vyjádření trenéra hostů: 'Do dnešního utkání jsme vstoupili hrůzostrašně . Po první třetině jsme si řekli pár věcí a hra se hned zlepšila. Podržel nás brankář a ve 3. třetineě se štěstí otočilo na nás. Děkujeme našim super fanouškům, že nás perfektně podpořili. Soupeřům děkujeme za utkání.'
59:59 Skončila poslední třetina utkání, poměr střel 8-9
58:55 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #47 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:7)
58:00 Domácím ubíhá čas a tak veškerou energii vkládají do útoku.
56:00 Domácí teď hrají celmi agresivně a některé zákroky už jsou na pomezí foulu.,
54:00 Opavští si hlídají míček a nepouštějí k němu soupeře.
53:02 Timeout Snipers Třebíč
52:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #42 David Hahn, asistoval #2 Oldřich Sova (4:6)
52:00 Snipers se dostali pod tlak, soupeř toho využil a zvětšuje bodový náskok.
50:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
50:18 Za okamžik si Opava získává bodový náskok v tomto utkání. A radost fanoušků je ještě větší.
49:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Tomáš Solný, asistoval #13 Kryštof Bezděk (4:4)
49:33 Opavě se teď povedlo vyrovnat stav utkání a nadšení fanoušků bylo opradu hlasité.
48:26 krásnou šanci teď měl Kocur Filip, ale bohužel při šanci sám na brankáře trefil horní tyč branky.
48:00 Některé souboje jsou teď opravdu tvrdé a rozhodčí už poněkolikáté napomíná obě strany.
46:00 Míček se přelévá z jedné strany na druhou a týmy se o něj tvrdě perou.
44:30 Bodový rozdíl je malý a času je ještě dost. Šance je tedy pro oba týma ale čas hraje proti hostům.
43:00 Hosté teď mnohem více napadají za bránou a snaží se držet Snipery pod tlakem u jejich brány.
41:30 Hra se zdá být relativně klidná a vyrovnaná.
39:59 Konec druhé třetiny, poměr střel 3:7
39:00 Týmy teď dávají veškerou energii do útoku, aby dali aspoň jeden gól do konce třetiny.
37:00 Hra se teď ke konci třetiny o něco zrychlila a oba týmy kladou větší důraz v útoku.
35:30 Nadruhou stranu, procentuální úspěšnost střel tedy mluví ve prospěch Opavy.
34:00 I jako v ředchozí třetině je očividná převaha střel Sniperů nad Opavou.
32:30 Oproti Sniperům u Opavy nejsou vidět skoro žádné náběhy před bránu.
32:00 Domácí nechtějí ztratit náskok a tak se do útoků moc nepouštějí.
30:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #51 Filip Kocur, asistoval #22 Michal Trunkát (4:3)
30:00 Opava teď svými rychlými protiútoky snižuje rozdíl branek na pouhou jednu.
26:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #42 David Hahn, asistoval #13 Kryštof Bezděk (4:2)
24:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Karel Balnar, asistoval #26 Štěpán Kostolány (4:1)
24:00 Snipers teď drží míček v obraně a také střídají.
22:30 Po rychlém vystřídání Opavy, se vrhli do útoku, a pokusili se vystřelit, bohužel neúspěšně.
21:30 Opavští si drří míček za bránou a promýšlejí další tah.
19:59 Skončila 1. třetina dnešního utkání v poměru střel 13:3
18:43 GÓL Snipers Třebíč! 4:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (4:0)
18:00 Domácí opravdu výborně brání svoji branku a tak jen málo střel projde na samotného brankáře.
16:00 Domácí zvyšují svůj náskok, když Lukáš Vlach vstřelil protější stranu branky soupeře. Krásná střela přiletěla z půlky hřiště.
15:59 GÓL Snipers Třebíč! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #16 Lukáš Vlach, asistoval #94 Josef Svoboda (3:0)
14:00 Opavsým se stále nedaří vystřelit na bránu, ale kontrolu nad míčkem mají vskutku dobrou.
12:00 Domácí se snaží držet míček aby si udrželi náskok.
10:00 Opava více napadá soupeře i za bránou, ale nedaří se jim zakončit do brány.
08:38 Ondřej Blažek právě minul prázdnou branku soupeře, což už se mu bohužel v předšlých zapasech jednou stalo.
07:59 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #71 Vojtěch Janata (2:0)
07:00 Na počet střel zatím vedou domácí, hra však vypadá vyrovnaně.
05:30 Hosté teď více kladou důraz v útoku, soupeř však stále důsledně brání a nepouší hosty ke střelám.
04:00 Opava teď tlačí na soupeře u jejich brány, Snipers míček odbránili, ale Opava pokračuje rozehrávkou z rohu.
03:08 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (1:0)
03:08 Po rýchlé výměně míčku a přesné přihrávce, vstřelil Vojtěch Janata pravý horní roh branky.
01:30 Oba týmy hrají defenzivně, a drří si míček na své polovině hřiště.
00:01 Vítáme vás u dnešního utkání 19. kola Národní ligy, kde v bílých dresech nastoupí hráči Snipers Třebíč a v modrých dresech hosté SK PEMA OPAVA. Přeji příjemnou zábavu.