11:1
    Tomáš PÍCHA
    (Hýbek)

SK Florbal Benešov - FBC Pitbulls Kolín 11:1
branky: 3. Petr Tůma, 20. Miloš Vojtíšek, 34. David Lukáš, 35. Ladislav Vorel, 40. Ladislav Vorel, 43. Petr Tůma, 46. Petr Tůma, 47. David Lukáš, 52. Vojtěch Pavlíček, 59. Marek Garreis, 60. Tomáš Pícha - 54. Marek Reithar; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Brož 10 - Martin Lepší 20; po třetinách: 2:0, 3:0, 6:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Po zlepšeném přístupu přišel i zlepšený výkon. Příští stanice Sokolov. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra hostí: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do play-off.
60:00 Střely po třetí třetině: 12:3
59:21 GÓL SK Florbal Benešov! 11:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #48 Pavel Hýbek (11:1)
58:46 GÓL SK Florbal Benešov! 10:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #10 Marek Garreis, asistoval #48 Pavel Hýbek (10:1)
56:58 Vyloučen hráč #81 Václav Louda družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
53:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 9:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #75 Marek Reithar z trestného střílení (9:1)
51:28 GÓL SK Florbal Benešov! 9:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #14 Ladislav Vorel (9:0)
51:08 Vyloučen hráč #99 Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
46:16 GÓL SK Florbal Benešov! 8:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #63 Petr Tůma (8:0)
45:06 GÓL SK Florbal Benešov! 7:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (7:0)
43:38 Další tyč od Bartůška! Brankář z Kolína si dnes postavil bránu opravdu dobře!
42:50 Zvoní tyč od Vorlovy střely!
42:29 GÓL SK Florbal Benešov! 6:0
40:00 Střely po druhé třetině: 9:5
39:24 GÓL SK Florbal Benešov! 5:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (5:0)
39:24 Z pravé strany přihrává Tůma Vorlovi, který dává do prázdné brány.
37:16 Hýbek vyvezl míček po mantinelu, zakončil střelou, kterou brankář Kolína vychytal.
34:17 GÓL SK Florbal Benešov! 4:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (4:0)
33:06 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:0)
30:15 Hra probíhá pořád ve stejném tempu, síly jsou vyrovnané!
21:51 Brož je dnes opět ve formě!
20:00 Střely po první třetině: 10:3
19:16 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:0)
19:16 Vojtíšek si zběhl z půlky a dostal přesnou od Vorla.
15:22 Hra stále pokračuje ve stejném duchu. Benešov je na balónu, ale Kolín svým soupeřům nedá nic zadarmo.
09:40 Vorlova střela minula jen o par centimetrů levý horní roh.
08:00 Vachoušek v šanci! Nedorazil a míček se odrazil od brankáře a je zpět ve hře.
06:10 Benešov se rozhodl nasadit zápasu opravdu tempo. Domácí jsou na balónku, ale zatím počet gólových šancí zůstává na minimu.
02:28 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
02:28 Vojtíšek zpracoval v rohu balón a s klidem našel Tůmu, který vstřelil první gól zápasu.
01:50 Pícha přihrává na volného Bartůška, ale ten si spletl florbal s tenisem a míček končí za mantinelem.
00:29 Balón zůstává v jejich držení a tvoří první útok.
00:02 Počáteční buly vyhrává Benešov.