• 60 59:51
    7:12
    (Nesnídal)

FbŠ Bohemians B - OLYMP FLORBAL 7:12
branky: 3. Lukáš Kuncman, 20. Jan Harák, 25. Jan Harák, 25. Kryštof Blažej, 42. Ondřej Plecháč, 55. Petr Hromádko, 58. Ondřej Plecháč - 6. Ondřej Štifter, 16. David Jurášek, 21. David Nesnídal, 26. Tomáš Slavík, 35. David Jurášek, 39. Matěj Hojdar, 40. David Jurášek, 41. David Jurášek, 44. Ondřej Štifter, 51. David Jurášek, 59. Matěj Hojdar, 60. Ondřej Štifter; rozhodčí: Filip Bollardt - Antonín Keprta; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Stanislav Martínek 12 - Jan Dvořák 18; po třetinách: 2:2, 2:5, 3:5
59:59 Komentář trenéra domácích 'Po nadějném úvodu se nám nepodařilo udržet nastolené tepmo a žačali jsme ztrácet příliš balónů a pouštěli jsme soupeře do breakových situací. Křídla nepomohly centrovi, centr nepomoh bekum, beci nepomohli brankari, brankář to nakonec zase nezvlád', Komentář trenéra hostí 'Pokud budeme hrát se soupeřem jako je Fbš Bohemians nahoru dolů, tak nikdy nemůžeme v zápase zcela dominovat, výsledkem budiž 7 gólů v naší brance'
59:59 Střely domácí 9, střely hosté 9
59:51 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #18 David Nesnídal (7:12)
58:40 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #2 Matěj Hojdar, asistoval #11 Ondřej Štifter (7:11)
57:52 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč bez asistence (7:10)
54:32 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #8 Ondřej Plecháč (6:10)
53:37 Vyloučen hráč #14 Ladislav Procházka družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
50:44 Vyloučen hráč #2 Matěj Hojdar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
50:11 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #18 David Nesnídal (5:10)
47:37 Vyloučen hráč #17 Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
43:57 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:9
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter, asistoval #2 Matěj Hojdar (5:9)
41:32 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #27 Martin Boháč (5:8)
40:36 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #14 Ladislav Procházka (4:8)
39:59 Střely domácí 7, střely hosté 7
39:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #11 Ondřej Štifter (4:7)
38:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #2 Matěj Hojdar, asistoval #24 Filip Mach (4:6)
35:05 Vyloučen hráč #11 Radim Bobek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
34:02 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #81 Jakub Lipus (4:5)
25:35 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #48 Tomáš Slavík, asistoval #11 Ondřej Štifter (4:4)
24:56 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Kryštof Blažej, asistoval #8 Ondřej Plecháč (4:3)
24:08 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #27 Martin Boháč (3:3)
23:50 Vyloučen hráč #18 David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
20:21 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #37 David Jurášek (2:3)
19:59 Střely domácí 9, Střely hosté 8
19:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #8 Ondřej Plecháč (2:2)
15:12 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
08:45 Vyloučen hráč #27 Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
05:29 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #12 Petr Hromádko.
05:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #11 Ondřej Štifter bez asistence (1:1)
02:55 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #39 Lukáš Kuncman, asistoval #17 Jakub Mulač (1:0)