• 60 59:53
    4:6
    (Bartůšek)

FBC Pitbulls Kolín - SK Florbal Benešov 4:6
branky: 18. Lukáš Kloc, 32. Jan Skoták, 50. Martin Chyba, 52. Filip Pletka - 6. Petr Tůma, 20. Ladislav Vorel, 29. Marek Vachoušek, 53. Marek Vachoušek, 58. Petr Tůma, 60. Marek Vachoušek; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 16 - Lukáš Brož 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:3
59:59 Komentář trenéra hostujících : Prima zápas. Měli jsme více štěstí v koncovce.
59:59 Komentář trenéra domácích : Děkuji klukům za odmakaný zápas. V takovém složeni a proti takovému soupeři, je to solidní výsledek, avšak nejsou to 3 body. Chybělo trochu štěstí v zakončení.
59:53 GÓL SK Florbal Benešov! 4:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #31 Marek Vachoušek, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (4:6)
59:53 Bohužel gol do prázdné brány. Tímto je zápas uzavřen a loučíme se s Vámi od pořadatelského stolku.
59:10 Kolín v 6-ti... Vrána bohužel nastřeluje boční tyč.
57:19 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #6 Ondřej Novotný (4:5)
57:19 Po nahození před bránu Tůma uklízí balonek za Šamánkova záda.
56:35 Timeout SK Florbal Benešov
56:35 Vyloučen hráč #87 David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
56:35 Máme tu přesilovku hostujících.
56:08 Hostující hráč s číslem je s nervama v koncích. Snad nebudeme volat sanitku
52:56 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #31 Marek Vachoušek, asistoval #63 Petr Tůma (4:4)
52:56 Po hezké akci hostujících tu máme skore 4:4.
51:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #69 Filip Pletka, asistoval #20 Jakub Vrána (4:3)
51:13 A máme tu obrat zápasu. Sklo Pletka Poděbrady dává gol na 4:3..!!
50:27 Šaman leteckým zákrokem vyráží hezkou střelu benešovských.
49:47 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #16 Martin Chyba, asistoval #20 Jakub Vrána (3:3)
49:47 A máme tu srovnání. Po pěkné nahrávce místní hvězdy, Náš nejlepší kanonýr Chybos srovnává.
44:37 Vyloučen hráč #16 Martin Chyba družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
44:37 Martin od Chybu si šel sem k Nám chviličku odpočinout. Doufáme, že tu s Námi vydrží celé dvě minuty..
40:01 Právě Nám začala třetí třetina. Kolínští fandové držte pěsti, at to Naši borci zvládnout obrátit..
39:59 Konec druhé části. Vyrovnání sme se sice nedočkali, ale myslím si, že 3. třetina bude hodně strhující...:)))
37:20 Kolín podřadil na dvojku a zvyšuje tempo. Ve vzduchu je cítit vyrovnání
35:38 Malej Lipánek nedává prázdnou bránu. Chtělo by to, aby větší Lipan dal tréninku svému opičímu bratrovi..
33:57 Chyba ve velké šanci bohužel netrefuje zařízení. Může to být také zapříčiněno, že tento týden zlomil tři hole a už nemá svoji..
31:30 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #72 Jan Skoták, asistoval #20 Jakub Vrána (2:3)
31:30 Osamocený vlk Skoták dává gol!! Stav skore je 2:3.. DOufejme v brzké srovnání.
30:52 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
30:52 Kolínská mašina začne rozjíždět přesilovku.
28:10 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
28:10 Po ztrátě na půli hřiště hostující tým navyšuje skore na 3:1...
25:20 Kolínská chobotnice Los Chybos zase zaúřodavala. Bohužel mimo bránu.
20:01 Máme tu začátek 2. třetiny a hned se začíná pěkně z ostra... Benešov ted měl velkou šanci, kterou skvělě zlikvidoval Šamánek. Plaec hore Šaman!!
19:59 Je to konec první části. Stav je veselejší pro hpstující celek... Stav střel po první třetině 5:6. Těšte se na druhou půli. Doufejme, že to bude kolotoč v podobě domácích.
19:05 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel bez asistence (1:2)
17:09 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #18 Lukáš Kloc, asistoval #72 Jan Skoták (1:1)
17:09 A máme tu srovnáni zápasu. Žolík v podobě bláznivého, nemocného Kloce vstřeluje gol.
09:57 Hezká střela z dálky od domácího bečka Vokála našla pouze hostujícího golmana..
08:04 Lepšák byl degradován na rovnače mantinelů, bohužel.. :(
06:41 Zápas je ve vysokém tempu, ale viděli jsme pouze 3 střely, což je velká bída.
05:47 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (0:1)
05:47 Doposud jsme videli pouze jednu střelu na bránu. Bohužel pro domácí, druhá střela končí v síti domácích. Stav 0:1..