Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians 4:5
branky: 14. Karolína Vachušková, 18. Eliška Machková, 27. Eliška Machková, 59. Adéla Kramperová - 2. Andrea Kadidlová, 15. Julie Chaloupková, 33. Hana Poláková, 43. Andrea Kadidlová, 45. Andrea Kadidlová; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 173; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 15 - Jitka Omelková 23; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Tatran #42 Eliška Machková - Bohemka #11 Andrea Kadidlová
60:00 Komentář trenéra domácích Pavla Skazka: Bohemka dneska z minima vytěžila maximum. Bohužel nás naše neschopnost trefit prázdnou bránu dnes stála body. Situaci máme pořád ve vlastních rukou a uděláme vše pro to abychom uspěli! Děkujeme soupeřům a skvělím fanouškům!
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Jsme rádi, že jsme dvě třetiny odehráli na kompletní tři formace, Tatran hrál od začátku na dvě a bylo vidět, že mu ve třetí třetině chyběly síly. Musíme zapracovat na rozehrávce. Děkujeme soupeři a divákům za utkání v dobré atmosféře.
60:00 Střely: domácí - 10, hosté - 6.
59:46 Tatran má skvělé střely, ale bohužel neproměňuje.
59:20 Je tu napjatá atmosféra .
58:23 GÓL Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #6 Karolína Vachušková (4:5)
58:23 Vachušková na střed na Kramperovou a ta střílí gól.
57:10 Tatran v šesti.
57:06 Timeout Tatran Střešovice
56:36 Válková netrefuje prázdnou bránu.
56:02 Tatran se tlačí do brány Bohemians.
54:02 Vachušková probíhá celé hřiště a nahrává Rendlové, která netrefuje prázdnou bránu.
51:10 Tatran v šanci, ale neproměňuje.
49:18 Zápas začíná být tvrdší.
48:32 Na balónu jsou opět hosté.
47:46 Machová skvělý blok.
46:06 Tatran aktivní v útoku a získává míček.
44:45 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:5)
44:45 Standarka Bohemians před bránou končí gólem.
44:33 Bohemians zase na balónu a kombinuje.
43:55 Tatran na balónu.
43:31 Kadidlová vedle.
43:25 Střela Vrátné končí za mantinelem.
42:23 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
42:23 Skvěla kombinace Vrátné, Bočanové a Kadidlové. Končí dorážkou Kadidlové v bráně.
42:02 Bohemians stále na balónů.
41:09 Nová nahrává na střed Kadidlové a ta střílí těsně vedle.
40:28 Kadidlová střílí vedle.
40:00 Střely: domácí - 9 , hosté - 4
39:06 Bočanová blokuje střelu Tatranu.
38:20 Prontekerová si obehrává další tři hráčky.
36:20 Prontekerová opět vybojovala míček a obehrává si hráčku Bohemians jako kuželku.
34:56 Prontekerová skvělé získáva balón. Dneska jí to opravdu jde.
34:24 Reková střílí mimo.
33:47 Střela Zabravské těsně nad.
32:08 GÓL FbŠ Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:3)
32:08 Bočanová nahrává přes střed na Polákovou a ta střílí do prázdné a vyrovnává.
30:26 Bohemians útočí.
28:52 Bočanová nahrává Vrátné, která předběhne jednu hráčku, ale balón ztrácí.
26:35 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #42 Eliška Machková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (3:2)
26:35 Machková posílá Tatran do vedení.
26:02 Kramperová si obehrává hráčku, dává přesnou nahrávku na Válkovou,která jde sama, ale ta trefuje brankářku.
25:19 Bohemians na balónu.
25:10 Zranění hráčky domácího týmu.
24:48 Tatran kombinuje.
23:48 Hra je stále nahoru a dolu.
22:32 Dorážka Polákové avšak neúspěšně.
20:47 Skvělá kombinace Rekové a Vachuškové, ale balón končí za mantinelem.
20:00 Počet střel: domácí 8 , hosté 10.
19:55 Standarta Bohemians končí v bloku Tatranu.
19:50 Střela Vrátné z půlky letí vedle.
19:01 Houžvičková přehodila hřiště, ale Tatranu se nepodařilo získat balón.
17:17 GÓL Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #42 Eliška Machková, asistoval #20 Monika Zikmundová (2:2)
17:17 Dorážka Machkové končí v bráně.
14:43 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Julie Chaloupková bez asistence (1:2)
14:43 Chaloupková posílá Bohemians do vedení.
14:08 Cisařová střílí z výběhu,ale Drbalová chytá.
13:36 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Karolína Vachušková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:1)
13:36 Vachušková se trefuje a vyrovnává.
13:18 Protiútok Tatranu.
12:13 Bohemians na balonů.
11:22 Kramperová skvělá nahrávka před bránu.
09:21 Po standartce Tatranu Vachušková střílí, ale míček končí za mantinelem.
08:25 Vrátná skvěle blokuje střelu Zabavské.
07:17 Zabavská střílí nad.
05:58 Prontekerová těsně vedle.
05:28 Tatran se snaží získat míček.
01:21 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
01:21 Přesná nahrávka Bočanový na Kadidlovou a ta střílí do prázdné brány.
00:01 Úvodní bule zápasu ve prospěch Bohemians.
00:00 Vážení diváci vítejte u online přenosu ve kterém se utká Tatran Střešovice s FbŠ Bohemians.