Martin BIHUŠ
    technický trest
  • 36 35:59

FBC Slavia Praha C - FBC Majklar 5:2
branky: 11. Michaela Konečná, 15. Jiří Adam, 15. Lukáš Vejvalka, 22. Jan Handl, 30. Jakub Dušek - 16. Michal Hajas, 32. Martin Habart; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:1 + Viktor Čižmar OS + Martin Bihuš TT + Viktor Čižmar TT; využití: 1:2; zásahy brankářů: Martin Počta ? - Jan Manasterský ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #68 Viktor Čižmar družstva FBC Majklar do konce utkání - technický trest
35:59 Vyloučen hráč #79 Martin Bihuš družstva FBC Majklar do konce utkání - technický trest
31:39 GÓL FBC Majklar! 5:2
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #4 Martin Habart, asistoval #68 Viktor Čižmar (5:2)
30:01 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Hecl družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za blokování florbalky
29:04 GÓL FBC Slavia Praha C! 5:1
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #3 Jakub Dušek, asistoval #21 Jan Handl (5:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:59 GÓL FBC Slavia Praha C! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #21 Jan Handl, asistoval #3 Jakub Dušek (4:1)
17:05 Vyloučen hráč #68 Viktor Čižmar družstva FBC Majklar - osobní trest
17:05 Hráč číslo 68 dostává osobní trest na 2+10 minut za nesportovní chování.
15:01 GÓL FBC Majklar! 3:1
Branku družstva FBC Majklar vstřelil #11 Michal Hajas, asistoval #79 Martin Bihuš (3:1)
14:57 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Hecl družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za hrubost
14:49 GÓL FBC Slavia Praha C! 3:0
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #23 Lukáš Vejvalka bez asistence (3:0)
14:27 Hra je nyní plná zajímavých situací, radost pohledět.
14:03 GÓL FBC Slavia Praha C! 2:0
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #6 Jiří Adam, asistoval #15 Vojtěch Hecl (2:0)
13:32 Vyloučen hráč #8 Jan Calta družstva FBC Majklar na 2 minuty za hra rukou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Pořadatel Filip Kolařík děkuje rozhodcovskému páru, který předtím pochválil jeho schopnosti.
11:22 Vyloučen hráč #21 Jan Handl družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání
10:18 GÓL FBC Slavia Praha C! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #7 Michaela Konečná, asistoval #99 Jiří Houžvička (1:0)
07:10 Neuvěřitelný zákrok brakáře Majklaru
04:47 Zvoní tyč Majklarské branky!
04:17 Nyní Majklar obrací obraz hry a sám střílí na branku.
02:56 Druhá nebezpečná střela Slavie, červenobílí tlačí Majklar.
01:23 První nebezpečná střela domácí Slavie, bohužel mířila jenom do boční sítě.