• 35 34:39
    13:1
    (Kisugite)

FBC Mobydick Praha - FKMP Praha B 13:1
branky: 3. Jakub Horyna, 6. Martin Fojtík, 8. Martin Fojtík, 18. Martin Fojtík, 19. Lucie Kisugite, 25. Aleš Martínek, 26. Jakub Vilim, 26. Martin Fojtík, 29. Jakub Horyna, 30. Jakub Horyna, 30. Jakub Horyna, 34. Jakub Horyna, 35. Jakub Horyna - 15. Tomáš Vrabec; rozhodčí: Daniel Fišer - Martin Pavlík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Viliam Virba ? - Martin Sluka ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 8:0
36:00 Ukončení 3. části
34:39 GÓL FBC Mobydick Praha! 13:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #5 Lucie Kisugite (13:1)
33:04 GÓL FBC Mobydick Praha! 12:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #17 Martin Fojtík (12:1)
31:31 Vyloučen hráč #18 Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za blokování florbalky
31:08 Timeout FKMP Praha B
29:51 GÓL FBC Mobydick Praha! 11:1
29:18 GÓL FBC Mobydick Praha! 10:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #81 Jakub Horyna, asistoval #99 Petr Zahradník (10:1)
28:18 GÓL FBC Mobydick Praha! 9:1
27:10 Vyloučen hráč #18 Martin Červený družstva FKMP Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
25:48 GÓL FBC Mobydick Praha! 8:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #15 Jan Jiráň (8:1)
25:12 GÓL FBC Mobydick Praha! 7:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #92 Jakub Vilim, asistoval #23 Martin Bosák (7:1)
24:30 GÓL FBC Mobydick Praha! 6:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #3 Aleš Martínek z trestného střílení (6:1)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
18:58 GÓL FBC Mobydick Praha! 5:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #5 Lucie Kisugite, asistoval #81 Jakub Horyna (5:1)
17:18 GÓL FBC Mobydick Praha! 4:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #5 Lucie Kisugite (4:1)
14:37 GÓL FKMP Praha B! 3:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #31 Tomáš Vrabec, asistoval #18 Martin Červený (3:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:51 Vyloučen hráč #42 Jan Novák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za blokování florbalky
07:33 GÓL FBC Mobydick Praha! 3:0
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #23 Martin Bosák (3:0)
05:23 GÓL FBC Mobydick Praha! 2:0
05:21 Vyloučen hráč #42 Jan Novák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za špatné střídání
04:06 Jan Jiráň z FBC Mobydick se pokusil dlouhým nákopem najít spoluhráče, ale jeho centrovaný míč skončil pouze za autovou čárou.
02:57 GÓL FBC Mobydick Praha! 1:0
02:28 Martin Fojtík (FBC Mobydick) se dravě probral do šance, ale golman hostů ho neskutečně vychytal.
00:53 Malý kulatý nesmysl byl prasklý a musel být vyměněn novým schváleným mezinárodní florbalovou federací.