• 35 34:23
    10:5
    (Hamerník)

BLACK ANGELS D DASTA - Prague Tigers C 10:5
branky: 1. Tomáš Čáslava, 4. Jaroslav Seiml, 5. Jaroslav Seiml, 9. Matyáš Pik, 17. Viet Trung Ngo, 18. Ondřej Pavelec, 21. Tomáš Čáslava, 24. Matyáš Pik, 29. Viet Trung Ngo, 29. Lukáš Staněk - 6. Tomáš Večeřa, 7. Petr Novák, 25. Jan Vacek, 26. Ondřej Hamerník, 35. Jakub Pražák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Josef Čáslava ? - Filip Xavier Skála ?; po třetinách: 4:2, 4:0, 2:3
36:00 Ukončení 3. části
34:23 GÓL Prague Tigers C! 10:5
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #25 Jakub Pražák, asistoval #59 Ondřej Hamerník (10:5)
32:48 Vyloučen hráč #89 Ondřej Pavelec družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za hra na zemi
28:46 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 10:4
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #34 Tomáš Čáslava (10:4)
28:21 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 9:4
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #19 Ondřej Falber (9:4)
25:05 GÓL Prague Tigers C! 8:4
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #59 Ondřej Hamerník, asistoval #78 Roman Eder (8:4)
24:09 GÓL Prague Tigers C! 8:3
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #59 Ondřej Hamerník (8:3)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:29 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #19 Ondřej Falber (8:2)
22:23 Na zápas přišlo i benešovské vedení spolku. Miloši Vojtíšku, vítej na zápase.
21:47 Divák Martin Jaeger hrál dnes velice dobře a nyní si užívá tento svátek florbalu.
21:31 Vyloučen hráč #21 Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za sekání
20:51 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #79 Lukáš Staněk (7:2)
18:15 Na zápas přišla i legenda benešovského florbalu Josef Čížkovský.
17:35 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #89 Ondřej Pavelec, asistoval #61 Matyáš Pik (6:2)
16:41 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #17 Viet Trung Ngo, asistoval #9 Martin Jiřinec (5:2)
15:13 Vyloučen hráč #13 Jan Vacek družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování florbalky
14:19 Vyloučen hráč #21 Petr Novák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nesportovní chování
13:55 Trestné střílení družstva Prague Tigers C neproměnil #13 Jan Vacek.
12:01 Dnes se na zápas přišel podívat hvězdný finský blesk Teemu Sellane a Adam Bouček. Děkujeme za účast.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:40 Vyloučen hráč #25 Jakub Pražák družstva Prague Tigers C na 2 minuty za bránění ve hře
08:21 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #79 Lukáš Staněk (4:2)
06:35 GÓL Prague Tigers C! 3:2
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #21 Petr Novák bez asistence (3:2)
05:58 Vyloučen hráč #94 Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS D DASTA na 2 minuty za sekání
05:46 GÓL Prague Tigers C! 3:1
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil #89 Tomáš Večeřa z trestného střílení (3:1)
04:55 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #94 Jaroslav Seiml, asistoval #52 Lukáš Kohout (3:0)
03:00 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS D DASTA vstřelil #94 Jaroslav Seiml, asistoval #19 Ondřej Falber (2:0)
00:24 GÓL BLACK ANGELS D DASTA! 1:0