3:7
    Jaroslav CHALUPNÝ
    (Šíma)

VŠSK MFF Praha - AIK Steel Kladno 3:7
branky: 6. Daniel Dupkala, 31. Filip Chudoba, 35. Filip Slavík - 14. Jiří Šimon, 16. David Schneider, 18. Jakub Šíma, 28. Jakub Šíma, 29. Michal Kárník, 29. Tomáš Kříček, 36. Jaroslav Chalupný; rozhodčí: Jaroslav Verner - Daniel Fišer; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jakub Machů ?; po třetinách: 1:0, 0:3, 2:4
36:00 Ukončení 3. části
35:49 Trestné střílení družstva VŠSK MFF Praha neproměnil #19 Filip Slavík.
35:23 GÓL AIK Steel Kladno! 3:7
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (3:7)
34:22 GÓL VŠSK MFF Praha! 3:6
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #19 Filip Slavík, asistoval #21 Adam Chuděj (3:6)
33:56 Trestné střílení družstva VŠSK MFF Praha neproměnil #21 Adam Chuděj.
30:36 GÓL VŠSK MFF Praha! 2:6
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #20 Filip Chudoba bez asistence (2:6)
28:56 GÓL AIK Steel Kladno! 1:6
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #93 Tomáš Kříček, asistoval #42 Michal Kárník (1:6)
28:34 GÓL AIK Steel Kladno! 1:5
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #42 Michal Kárník, asistoval #71 Jakub Šíma (1:5)
28:10 Timeout AIK Steel Kladno
27:26 GÓL AIK Steel Kladno! 1:4
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:34 Vyloučen hráč #37 Marián Poppr družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za vysoká florbalka
18:36 Na hřišti zůstal dlouhou dobu ležet hráč domácích s číslem 2, skvělý zdravotník ho postavil na nohy.
17:43 GÓL AIK Steel Kladno! 1:3
15:00 GÓL AIK Steel Kladno! 1:2
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:2)
13:39 Vyloučen hráč #79 Petr Hora družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání
13:30 GÓL AIK Steel Kladno! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #99 Jiří Šimon, asistoval #71 Jakub Šíma (1:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:57 Vyloučen hráč #79 Petr Hora družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
11:14 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimon družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
11:14 Velmi nevhodné chování hráče hostí s číslem 99.
10:12 Dvě veliké šance v oslabení nevyužívá hráč domácích s číslem 5.
08:46 Vyloučen hráč #39 Ladislav Lapčák družstva VŠSK MFF Praha na 2 minuty za sekání
05:17 GÓL VŠSK MFF Praha! 1:0
Branku družstva VŠSK MFF Praha vstřelil #15 Daniel Dupkala, asistoval #37 Marián Poppr (1:0)
05:17 Obrovská chyba gólmana hostí, pomalý míč mu byl zasunut mezi nohy.