1:9
    Adam RŮŽEK
    ()

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians 1:9
branky: 44. Kryštof Hartman - 11. Josef Juha, 25. Patrik Kieler, 27. Matyáš Krebner, 28. Lukáš Netrefa, 36. Lukáš Netrefa, 39. Matyáš Krebner, 47. Josef Juha, 48. Lukáš Netrefa, 57. Adam Růžek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3 + Jakub Černý 5:2; využití: 0:3; diváků: 51; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 24 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 0:1, 0:5, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Adama Nolče: 'Hosté nás vyškolili z produktivity. Děkujeme za utkání.'
60:00 Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích Kanonýři Kladno #98 Max Minev a za tým hostí #9 Matyáš Krebner
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Kladno 6-12 Bohemians; celkem: Kladno 15-33 Bohemians
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Jakuba Štěpánka:'Přes vlažnější vstup do utkání jsme se postupně dostávali do tempa, pomohla nám dvojnásobná přesilovka, od níž už jsme zápas kontrolovali. Díky soupeři za utkání'
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu, který se už jen dohrává
58:00 Krebnera v samostatném úniku vychytal skvěle Minev
56:18 Nedáš - dostaneš v praxi, Růžek střelou k tyči navyšuje
56:17 GÓL FbŠ Bohemians! 1:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek bez asistence (1:9)
56:00 Kotouček se ale nyní protáhl o poznání více, střelu Richtra těsně zneškodnil
55:40 Velká šance Kladna končí jen zblokovanou střelou Sachra
54:40 Dobrým fotbalovým skluzem se prezentoval Kalina a získal balonek pro svůj tým
53:21 Vyloučen hráč #88 Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
53:21 Vyloučen hráč #81 Jan Cvrček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
53:20 Minev podržel svůj tým při střele Růžka
51:40 Teslík provedl odvážný průnik od mantinelu, střela mu byla hostujícími obránci znemožněna
50:10 Kieler svou střílenou přihrávku posadil přesně na hůl Juhy, od níž se ale míček odrazil jen mimo branku
49:30 Cvrček na poslední chvíli zachytil rodící se brejk Bohemians
48:55 Přečíslení hostů tři na jednoho likviduje Minev
47:37 Netrefa se v dnešním zápase trefil už potřetí a rozdíl ve skóre nám tak narostl na sedm
47:36 GÓL FbŠ Bohemians! 1:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Lukáš Netrefa, asistoval #88 Adam Růžek (1:8)
46:43 Skvěle vyřešená standardka z velkého brankoviště končí vymetenou šibenicí z hole Juhy
46:42 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Josef Juha, asistoval #9 Matyáš Krebner (1:7)
46:00 Nyní si vypracovali zaímavé šance i hráči Klokanů, Mineva dokázal zastoupit Pertlík
45:00 Kladno je na koni a Bohemians nyní přečkali dvě tutovky z holí Pechy a Sachra
43:26 Ukázkově vyřešené přečíslení 2 na 1 končí prvním kladenským gólem
43:25 GÓL Kanonýři Kladno! 1:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #18 Kryštof Hartman, asistoval #85 Jan Louvar (1:6)
42:45 Míček se nyní šťastně odrazil k Richtrovi, který osamocen před Kotoučkem trefuje jen hostujícího brankáře
42:00 Pfaur získal balonek a s notnou dávkou štěstí ho i udržel, Kladno hraje v plném počtu
41:05 K teči se sportovně přiznal Krbec, balonek pro Kladno
40:15 Čihák se nerozpakoval, vyběhl a jeho střela jen těsně minula šibenici
40:01 Úvodní buly třetí části pro Jakuba Černého, hosté začínají v početní výhodě
40:00 Vyloučen hráč #50 Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely na branku ve 2.části: Kladno 4-13 Bohemians
39:40 Až do kuchyně nyní chtěli hrát hosté a po další geniální Juhově přihrávce Šebek ve stoprocentní tutovce minul
38:32 Pověstného kanára dokonává střelou od půlky Krebner
38:31 GÓL FbŠ Bohemians! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #98 Kryštof Krbec (0:6)
38:00 Kladenská třetí formace už je na hřišti hodně dlouho a hráči Bohemky se snaží vymyslet gólovou situaci
37:00 Pertlíkovu minelu napravil skvělým zákrokem Burian
36:05 Teslík se výborně uvolnil, ale střela se mu nepovedla podle představ
35:18 Dobře vyřešený brejk hostí končí druhou Netrefovou brankou
35:17 GÓL FbŠ Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Lukáš Netrefa, asistoval #41 Mikuláš Forman (0:5)
34:00 Hosté vyslali dobrým pasem za obranu Buršíka, ten ale v klíčové situaci netrefil balonek ideálně a poslal ho jen za mantinel
33:20 Juha se pokoušel technicky vymotat zpoza branky, na tři domácí obránce si ale nepřišel
32:00 Netrefa nyní dobře ukryl svou střelu za Černým, pozorný Minev ale jeho pokus vyrazil
30:50 Hráči Bohemky nyní zahodili přečíslení 2 na brankáře, které jim domácí špatným střídáním umožnili a balonek skončil jen za mantinelem
29:10 Tentokrát to Louvar zkusil samostatným průnikem od mantinelu, ani nyní si na Kotoučka nepřišel
28:10 Nyní se dobře uvolnil Louvar, pěknou střelou ale trefil jen Kotoučka
27:10 Netrefa střelou z úhlu využívá už potřetí pokračující přesilovku a tohle už pro Kladno nevypadá dobře
27:09 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Lukáš Netrefa, asistoval #8 Jan Dobisík (0:4)
26:10 Šebek vyslal pěknou krosovou přihrávku na Krebnera, který střelou po zemi do odkryté klece navyšuje
26:09 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #7 Patrik Šebek (0:3)
24:34 Kieler propálil Mineva a využívá přesilovku 5 na 3
24:33 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #9 Matyáš Krebner (0:2)
24:15 Kieler trefil z první břevno, následně skvělý zákrok Mineva
23:30 Pertlík na hraně vysoké hole dočasně odklízí nebezpečí
22:45 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:33 Vyloučen hráč #33 Jakub Černý družstva Kanonýři Kladno na 5 minuty za hrubost
22:30 Černý za brankou sestřelil Juhu a bude vyloučen, trenér Jedlička opět dostál pověsti bouřliváka a vyhádal si pětiminutový trest
21:20 Zmatky v domácí obraně musel hasit Pfaur
20:25 Richtr dobře zapresoval a dokázal získat balonek i část Šebkovy hole, míček posunul na Černého, který dobrou střelou prozkoušel Kotoučka
20:01 Zahajovací buly druhé části opět pro Juhu
20:00 Střely na branku po 1.třetině: Kladno 5-8 Bohemians
19:00 Teslík zkusil zahrát backhandem obouruč mezi nohama, míček ale netrefil
18:00 Po divoké pasáži se nám hra nyní trochu uklidnila a kladenští kombinují na vlastní půlce
17:00 Střelci Bohemians se nechtěli nechat zahanbit a Růžek svou pumelicí orazítkoval obě tyče
15:30 V ještě větší šanci než před chvílí nyní Sachr z bezprostřední blízkosti trefil břevno
15:00 Při velké šanci Kladna vyplaval na středu osamocený Sachr, Kotouček si s jeho pokusem nadvakrát poradil
14:00 Juha si chtěl rozšířit svůj brankový účet, Minev mu v tom pohotovým zákrokem zabránil
13:00 Dobisík našel vzdušným pasem přes celou kladenskou obranu Netrefu, ten se nerozpakoval a míček napálil hned z první těsně vedle
10:40 Před Šebkem po dobré kombinaci Bohemians zívala prázdná branka, tu hostující sedmička trefit nedokázala, balonek se ale odrazil příhodně pro Juhu, který ho dokázal do kladenské klece dopravit
10:39 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Josef Juha, asistoval #7 Patrik Šebek (0:1)
10:22 Hosté hrají v plném počtu
09:30 Teď už se Kalinovi vedlo o poznání lépe a jeho střela jen těsně minula pravou tyč
08:55 V dobré pozici Kalina nedokázal zakončit, Kladno ovšem zůstává na míčku
08:22 Vyloučen hráč #44 Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra na zemi
07:45 Čihák zahrál na zemi a Kladno má výhodu 6 na 5
06:00 Po faulu Sachra se k zajímavé standardce dostala Bohemka, balonek ale zablokoval Teslík
04:40 Kladenská třetí formace to vyzkoušela nahozením z velké dálky, to dostala Kotoučka do problémů, ten ale s pomocí obránců celou situaci zvládl
03:15 Obrovská šance domácích! Černý dobře vyvezl balonek a posunul ho na Riebauera, ten ještě před odkrytou brankou našel Hartmana, jenž ovšem z bezprostřední blízkosti backhandem minul
02:25 Do brejku 3 na 2 se hnali hosté, se střelou Čiháka si Minev poradil, dorážka Kielera mířila mimo tři tyče
01:15 Hosté se tlačili do kladenské branky, tam dobrou obrannou práci odvedl Teslík
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostujícího Juhu
00:00 Dobré odpoledne, vítejte u prvního online přenosu nové sezony, konkrétně z Poháru České Pojišťovny, v němž se střetnou domácí Kanonýři proti hostujícím FbŠ Bohemians. Začínáme zhruba za čtvrt hodiny, přeji příjemnou zábavu!