9:5
    ()

Události

FbŠ Bohemians C - IBK Kuřata Kladno 9:5
branky: 4. Martin Šimek, 18. Matyáš Bílek, 19. Jakub Šafařík, 20. Adam Vojkůvka, 26. Martin Šimek, 34. Martin Šimek, 38. Martin Novák, 42. Martin Šimek, 43. Ondřej Jaroš - 6. Jonáš Křepelka, 15. Jan Pavlík, 20. Ondřej Jaroš, 22. Jan Pavlík, 38. Jan Pavlík; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Michael Zelený ? - Roman Šimáček ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 4:1
45:00 Ukončení 3. části
42:45 GÓL FbŠ Bohemians C! 9:5
Vlastní branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #23 Ondřej Jaroš (9:5)
41:44 GÓL FbŠ Bohemians C! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #17 Daniel Menhart (8:5)
37:50 GÓL FbŠ Bohemians C! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #33 Martin Novák, asistoval #41 Ondřej Uchytil (7:5)
37:12 GÓL IBK Kuřata Kladno! 6:5
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #15 Jan Pavlík, asistoval #69 Jonáš Křepelka (6:5)
P
33:30 GÓL FbŠ Bohemians C! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (6:4)
31:40 Vyloučen hráč #69 Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za hra na zemi
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
25:36 GÓL FbŠ Bohemians C! 5:4
24:18 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C neproměnil #38 Matyáš Bílek.
21:36 Vyloučen hráč #11 Jan Kučera družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
21:05 GÓL IBK Kuřata Kladno! 4:4
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #15 Jan Pavlík, asistoval #89 Ondřej Hrdlička (4:4)
19:29 GÓL IBK Kuřata Kladno! 4:3
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #23 Ondřej Jaroš, asistoval #69 Jonáš Křepelka (4:3)
19:05 GÓL FbŠ Bohemians C! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #44 Adam Vojkůvka, asistoval #7 Martin Šimek (4:2)
P
18:24 GÓL FbŠ Bohemians C! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #81 Jakub Šafařík, asistoval #24 Ondřej Novák (3:2)
P
17:49 GÓL FbŠ Bohemians C! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil #38 Matyáš Bílek, asistoval #44 Adam Vojkůvka (2:2)
16:59 trestné lavice se plní
16:58 Vyloučen hráč #13 Jakub Krtička družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
16:36 Vyloučen hráč #69 Jonáš Křepelka družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za hra rukou
16:36 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:58 Vyloučen hráč #15 Jan Pavlík družstva IBK Kuřata Kladno na 2 minuty za sekání
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:57 GÓL IBK Kuřata Kladno! 1:2
12:45 o přestávce bude probíhat představení mažoretek z kobyliského domova důchodců
07:20 Rozhodčí Flek, ve florbalovém prostředí znám jak Mario zatím na pokyn kolegy Bollardta drží úhel.
05:44 je vyrovnáno divácí jsou jak šílení, fanynky házejí na hřiště podprsenky i bombarďáky
05:43 GÓL IBK Kuřata Kladno! 1:1
Branku družstva IBK Kuřata Kladno vstřelil #69 Jonáš Křepelka, asistoval #89 Ondřej Hrdlička (1:1)
05:38 rovnač mantinelů povolaný až z Českých Budějovic Zavacký je v pohotovosti
05:30 strhující utkání sleduje prázdná tribuna. slovy 0 lidí. je to velká podíváná
03:08 Ex extraligový hráči Poláček a Šimek si povodili obranu Kuřat a padl první gól dnešního dne
03:07 GÓL FbŠ Bohemians C! 1:0
02:15 třesk hokejek je slyšet až u selesiánu
02:00 Kuřata kombinují na pětníku
01:23 Vítáme Vás z Kobyliské šatna areny. Oba týmy se již plouží po hřišti, jak kdyby šlo o veteránskou ligu.
00:00 Zahájení utkání.