45
  • 45 44:52
    Štěpán ČERNÝ

FbC Barracudas Slaný - Tatran Střešovice B 11:1
branky: 7. David Mistrík, 8. Lukáš Reymar, 9. Tomáš Richtr, 12. Tomáš Richtr, 15. Lukáš Reymar, 19. David Mistrík, 20. Jan Šikýř, 25. Tomáš Koten, 38. Tomáš Richtr, 38. Tomáš Richtr, 39. Jiří Rafaj - 11. Michal Pelichovský; rozhodčí: Ondřej Benačan - Lukáš Husák; vyloučení: 2 + Jiří Budil TT + 5:4 + Jan Koldušek TT + 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Hugo Kalina ?; po třetinách: 5:1, 3:0, 3:0
45:00 Ukončení 3. části
44:52 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil #8 Štěpán Černý.
39:13 Vyloučen hráč #30 Vladimír Ouřada družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za blokování florbalky
38:25 GÓL FbC Barracudas Slaný! 11:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj bez asistence (11:1)
37:47 GÓL FbC Barracudas Slaný! 10:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #9 Filip Dolejší (10:1)
37:31 GÓL FbC Barracudas Slaný! 9:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #32 Tomáš Ježek (9:1)
32:31 Vyloučen hráč #47 Jan Doskočil družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
25:59 Trestné střílení družstva FbC Barracudas Slaný neproměnil #14 Lukáš Reymar.
24:42 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #7 Tomáš Koten, asistoval #24 Petr Lacko (8:1)
23:59 Vyloučen hráč #25 Petr Introvič družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
23:16 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za vysoká florbalka
19:47 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #17 Jan Šikýř, asistoval #27 David Mistrík (7:1)
18:15 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #24 Petr Lacko (6:1)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Lukáš Reymar, asistoval #24 Petr Lacko (5:1)
13:06 Vyloučen hráč #64 Ondřej Franěk družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
13:06 Vyloučen hráč #64 Ondřej Franěk družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
11:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #14 Lukáš Reymar (4:1)
10:27 GÓL Tatran Střešovice B! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #63 Michal Pelichovský bez asistence (3:1)
08:59 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:0
07:48 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Lukáš Reymar, asistoval #12 Vojtěch Laštůvka (2:0)
06:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:0
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #36 Vojtěch Hlava (1:0)
05:21 Vyloučen hráč #7 Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B na 5 minuty za hrubost
05:21 Vyloučen hráč #7 Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B do konce utkání - technický trest
05:21 Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný na 5 minuty za hrubost
05:21 Vyloučen hráč #93 Jiří Budil družstva FbC Barracudas Slaný do konce utkání - technický trest