Kristýna RONDOŠOVÁ
    (Nováková)
Repre živě

FBŠ Jihlava - FBC Liberec 4:1
branky: 5. Kateřina Seemannová, 27. Kateřina Seemannová, 33. Kateřina Moravcová, 45. Kateřina Seemannová - 59. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Miloš Janda - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 27 - Kateřina Dlouhá 28; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1
60:01 Komentář trenéra hostí Petra Nováka: Domácí dnes výborně bránili a také jejich gólmanka byla výborná. Nám chyběla v zakončení větší dravost a moment překvapení. Díky za zápas.
60:00 Střely v III. třetině (celkem): JIHLAVA 9 (32) - LIBEREC 14 (28).
60:00 Komentář trenéra FBŠ Jihlava Michala Peterky: Dnes jsme předvedli dominantní a koncentrovaný výkon celých 60 minut. Kdybychom o trochu lépe řešili brankové situace, tak by rozdíl byl větší a závěr klidnější. Děkujeme našim fanouškům za podporu a Liberci za hezký zápas.
59:30 Půlminuty do konce utkání.
59:12 Liberec to zkouší opět v 6!
58:56 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #74 Karolína Nováková (4:1)
58:56 Tentokrát už je Vančurová překonána. Rondošová zůstala před bránou úplně osamocená a trefila do horního růžku.
58:11 Vančurová svůj tým v posledních minutách drží.
58:10 Timeout FBŠ Jihlava
56:34 Vyloučen hráč #61 Petra Klusáková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
54:32 Liberec se snaží využít jedné hráčky navíc, ale Jihlava zatím dobře odolává,
53:22 Liberec to zkouší v šesti hráčkách na hřišti.
52:44 Klusáková minula z vyložené šance.
51:46 A doktor je potřeba znovu. Tentokrát dostala hokejkou do stejného místa jako před chvílí Veselská.
51:36 Veselská dostala loktem do krku a je potřeba opět doktora.
50:50 Vančurová odešla z další situace 1 na 1 opět vítězně. Při útoku ale dostala ještě sekeru přes prsty a je potřeba drobného ošetření.
47:29 Vančurová zatím jistě hájí čisté konto.
46:18 Uchytilová se snažila protlačit míček do branky, ale na hraně brankoviště o něj přišla.
44:32 GÓL FBŠ Jihlava! 4:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #69 Natálie Vančurová (4:0)
44:32 Hattrick! A v jakém stylu. Vančurová poslala míček přesně na Seemannovou, která si obhodila brankářku Liberce a s klidem zakončila.
42:56 Bícová teď svým driblingem lehce připomněla argentinského Messiho, když si 3 rychlými doteky poradila se 4 protihráčkami.
40:52 Po ostrém zákroku Klusákové se v Dolní Cerekvi spustila lavina padajících mantinelů.
40:00 Konec druhé třetiny. Jihlava navýšila své vedení a přestřílela své soupeřky ve II. třetině 11:7.
39:00 Minuta do konce druhé třetiny.
36:21 Uchytilová vyvezla míček, přenesla hru na druhou stranu, kde už čekala připravená Brossová. Její střela byla ale opět zablokovaná.
32:37 Timeout FBC Liberec
32:36 GÓL FBŠ Jihlava! 3:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Kateřina Moravcová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:0)
32:36 K Seemannové se odrazil míček před bránu a ta ještě hledala lépe postavenou Moravcovou, která se tentokrát nepletla.
32:09 Přesnost nahrávek chybí na obou stranách.
30:43 Šulová teď zahrála rukou a svůj přestupek si uvědomila. Rozhodčí to ale přehlédnul a tak hra plyne dál.
28:49 Seemannová servírovala míček Moravcové, která měla před sebou pouze volnou bránu. Přihrávka na ní byla ale příliš rychlá.
28:08 Druhá třetina se zatím, co se týče tempa, nedá ani zdaleka srovnávat s tou první. Utkání je v posledních chvílích velmi uspávající.
26:19 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #61 Petra Klusáková (2:0)
26:19 Pumelice Seemannové ze střední vzdálenosti si našla cestu do pravého horního růžku liberecké svatyně.
25:32 Lenfeldová prověřila pozornost jihlavské brankářky.
24:36 Uchytilová tvrdě zakročila u pravého mantinelu.
23:45 Šulová teď zachránila rychle break Liberce.
23:01 Dvě rychlé střely Jihlavy, bohužel pro domácí, obě mimo.
22:25 Jihlava se nemůže dostat do tempa a Liberec je zatím týmem, který udává tempo hry.
21:05 Pohotová střela Liberce.
20:38 Moravcová nepřesně hledala nabíhající si Šmahelovou.
20:00 Střely v I. třetině z pohledu domácích 12:7.
19:56 Střela Klusákové zblokována.
19:30 Vančurová jistě vystoupila proti hráčce, která se na ní řítila zcela osamocená.
18:32 Šmahelová zahodila svojí soupeřku jako pytel brambor do sklepa a pokračovala směr brána.
18:01 Další nahození Šulové. Na Boudnou to bylo ale příliš vysoké.
17:29 Vančurová si poradila se střelou ze střední vzdálenosti.
16:42 Střela Uchytilové zblokovaná.
15:25 Kotačková zazmatkovala u mantinelu a přišla tak o míček.
15:02 Nahození Šulové, které zkoušela tečovat Boudná.
14:29 Vančurová teď na dvakrát musela zasahovat.
13:29 Liberec teď pěkně využívá prostoru, který mu Jihlava nabízí a chystá si lepší pozici pro střelu.
12:25 Šulová si pohlídala střelu hráčky v bílém.
12:02 Pohotová střela Kotačková.
10:32 Zvoní druhá tyč! Klusáková z úhlu trefuje bližší tyč. No, Dlouhá si tu branku postavila prostě dobře.
10:11 Dlouhý nához Brossové přes celé hřiště na Boudnou. Ta však nedokázala skákavý míček zpracovat úplně ideálně a tak o něj rychle přišla.
08:21 Liberec oslabení přežil.
07:40 Bícová se teď dobře vrátila a odpálila míček, který směřoval na její protihráčku, která si nabíhala před bránu.
07:15 Jihlavská desítka je dnes při chuti. Její střela z pravé strany brankářky Dlouhé jen těsně minula vzdálenější tyč.
06:21 Vyloučen hráč #50 Aneta Voříšková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
06:21 Seemannová byla sama před bránou ve vyložené šanci. Voříšková musela tahat za záchranou brzdu a za svůj hrdinský čin si teď půjde odpočinout na trestnou lavici.
05:22 Přečíslení Liberce dvě na jednu končí střelou mířící do rohu.
04:38 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Kateřina Seemannová bez asistence (1:0)
04:38 Jenže ze šance je protiútok Jihlavy, který vedla Seemannová a nedala Dlouhé šanci.
04:16 Liberec zatím dobře odolává a dostává se i do první šance.
02:19 Zvoní tyč! Jihlavské duo Káťa - Bára si teď role prohodily a Seemannová trefuje tyč.
01:29 Jihlava, stejně jako včera, začíná s vysokým napadáním.
00:30 Rychlá kombinace v podání Seemannové a Šmahelové vedle ke střele druhé jmenované. S jejím pokusem si ale Dlouhá poradila.
00:01 Vítám Vás u dnešního utkání mezi FBŠ Jihlava a FBC Liberec.