8:1
    Matěj JIRKŮ
    (Zajíček)

Spartak Pelhřimov - FBK Kobra Tatran Hostinné 8:1
branky: 14. Petr Zajíček, 20. Dan Kalina, 26. Patrik Mynařík, 27. Petr Zajíček, 30. Martin Sviták, 37. Marek Ješátko, 40. Martin Sviták, 45. Matěj Jirků - 26. David Weishaupt; rozhodčí: Martin Volf - Gabriela Žáčková; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Libor Domkář 23 - Petr Dorotík 23; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:0
45:00 Komentář trenéra FBK Kobra Tatran Hostinné - Filcsák Marek: Zasloužené vítězství soupeře, který nenechal utkání ve druhé třetině zdramatizovat a rozhodl o svém vítězství.
45:00 Komentář trenér Spartak Pelhřimov - Knězů Jan: Chvilkama zbytečně vyhrocený zápas rozhodla naše síla na balonku a kombinační hra potvrzená skvěle chytajícím golmanem. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
45:00 Ukončení 3. části
44:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #16 Matěj Jirků, asistoval #68 Petr Zajíček (8:1)
39:51 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #11 Martin Sviták, asistoval #97 Matěj Kutílek (7:1)
36:36 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #70 Marek Ješátko, asistoval #48 Michal Šulc (6:1)
34:44 Vyloučen hráč #9 Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za zvedání florbalky
30:01 střely ve druhé třetině domácí: 9 hosté:10
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:40 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:1
26:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček, asistoval #10 Patrik Mynařík (4:1)
25:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #68 Petr Zajíček (3:1)
25:37 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #2 David Weishaupt, asistoval #14 Zbyněk Rek (2:1)
24:47 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
19:51 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #68 Petr Zajíček (2:0)
15:01 střely po první třetině domací:11 hosté:8
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #68 Petr Zajíček bez asistence (1:0)
12:28 Vyloučen hráč #97 Matěj Kutílek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
05:07 hostující kobra začíná vystrkovat jazýček
02:20 začátek zápasu je velmi rychlý, míček pod kontrolou pelhřimovských svěřenců