Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Primátor Náchod - BLACK ANGELS 4:10
branky: 12. Jakub Divišek, 19. Tomáš Zíbr, 52. Jan Světlík, 60. Tomáš Kopecký - 3. Jan Bauman, 5. Jan Pícha, 35. Jan Pícha, 39. Jakub Boček, 43. Jan Pícha, 47. Jan Hněvkovský, 48. Jakub Boček, 48. Jakub Renčín, 49. Tadeáš Velechovský, 53. Vojtěch Novotný; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Filip Geisler (NCH) 5:6; využití: 2:5; diváků: 112; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 31 - Ondřej Matiášek 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:6
60:00 Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: 40 minut vyrovnané utkání, které rozhodli speciální situace. Bohužel jsem v závěru začali ztrácet i fyzicky, a tak se zápas nepovedlo dostat do dramatu. Co je ale pozitivní, náš přístup a především výkon v první části zápasu. Máme se od čeho odrazit a na co navazovat! Díky soupeři za těžké utkání a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Pajera: ze tří letošních zápasů určitě ten nejtěžší. Byl vidět progres domácích a možná i naše lehké podcenění. O vysokém skóre nakonec rozhodl jeden hloupý zákrok domácího hráče. Talže je třeba pochválit i naší přesilovku. Díky soupeři a divákům.
60:00 Nejlepší hráč utkání hostů je Jan Pícha. Nejlepší hráč utkání domácích je Jan Světlík.
60:00 Střely na bránu ve 3. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 9:12 Celkově střely 24:41
59:52 Skalický ještě vychytává nebezpečnou střelu.
59:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #27 Tomáš Kopecký, asistoval #17 Jiří Vlček (4:10)
59:02 Nakonec však přesilovku ještě před jejím koncem zužitkoval Tomáš Kopecký.
58:13 Přesilovka je zhruba v polovině, a Náchod zatím hosty moc nepřetlačuje.
57:15 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
55:34 Hosté jsou v plném počtu, přesilovka nevyužita.
53:34 Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
53:18 Poté, co Skalický nohou odrazil míček a Náchodští ho zkusili vyvézt, fauloval sekáním Matěj Boček a domácí mají další přesilovku.
52:18 GÓL BLACK ANGELS! 3:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Vojtěch Novotný, asistoval #86 Adam Bouček (3:10)
52:18 Přečíslení 4 na 1 mohli samotný Juhasz se Skalickým jen těžko ubránit, a tak BLACK ANGELS vstřelují svůj dnešní desátý gól.
51:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #83 Filip Geisler (3:9)
51:50 Náchod poměrně rychle využívá přesilovky a Světlík skóruje.
51:31 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:49 Dost zajímavá střela Macháčka od rohu brány byla vychytaná dobře postaveným Matiáškem.
50:44 Timeout Florbal Primátor Náchod
49:43 Domácí jsou zase v plném počtu a třeba ještě dokáží zvrátit rychlý vývoj zápasu.
48:29 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #69 Vojtěch Ježek (2:9)
47:40 Všechny tři góly hostů byly provedeny precizně a z pěkných akcí, je vidět, že si to BLACK ANGELS umí pohlídat.
47:39 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #52 Jan Pícha (2:8)
47:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #69 Vojtěch Ježek (2:7)
46:35 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Hněvkovský, asistoval #99 Jakub Renčín (2:6)
45:56 A nyní mají hosté dost času na to, aby ve hře 5 na 4 vstřelili nějaké góly.
44:44 A nyní se bude hrát 4 na 4 kvůli hodně divokému zákroku Geislera, po kterém byl náraz do mantinelu tak prudký, až posunul stolek rozhodčích stojící o kus dál.
44:43 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Florbal Primátor Náchod na 5 minuty za hrubost
43:56 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
43:56 Náchod zkouší hru v šesti, během ní ale proběhne zákrok na Vlčka a Náchod jde do klasické přesilovky 5 na 4.
42:46 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #99 Jakub Renčín (2:5)
42:46 Pěkná souhra zapříčinila zvýšená stavu z hokejky Píchy na 2:5
41:28 První zajímavější akce třetí třetiny patřila Náchodu, Macháček při ní málem vstřelil gól.
40:00 O přestávce proběhlo i vylosování vánoční tomboly. Deset šťastlivců si může vyzvednout hodnotné ceny v podobě triček, potítek, čelenek, a dalších produktů.
40:00 Střely na bránu v 2. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 4:10
39:45 A Vlasta opět zasahuje! Brankář Náchoda si připisuje skvělý zákrok proti dvěma hráčům BLACK ANGELS.
39:09 Dobrý útok Náchoda skončil příliš vysoko mířenou střelou Světlíka.
38:24 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (2:4)
36:50 A F. Donaj o něco později předvedl skvělý výjezd a přihrávku před bránu.
36:30 Náchod vyhodil střelu přes celé hřiště, kterou si ovšem Matiášek chytil přímo do ruky.
34:42 GÓL BLACK ANGELS! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #8 Jaroslav Král (2:3)
34:32 To však již nyní neplatí a Angels využívají svou přesilovku.
34:26 Náchodští a hlavně skvělý brankář Skalický tvoří neskutečnou zeď, která za sebe nic nepouští.
33:26 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
32:55 Skalický si připisuje další neskutečný zákrok.
32:26 Kocián po souboji na útočné půlce získal míč a poslal ho na Čečetku, jeho střelu ale vyblokoval golman.
30:37 Došlo ke střetu Kopeckého s jedním útočníkem z BLACK ANGELS, který následně letěl dost daleko vzduchu, střet však proběhl čistě.
30:00 Dnešní utkání sleduje 112 diváků, navíc si mnoho z nich koupilo lístek do speciální vánoční tomboly. Děkujeme!
28:23 Obuškevič si prošel sám přes celé hřiště a trefil Skalického přímo do hrudi.
26:43 Ani tato přesilovka nebyla úplně tradiční, jelikož Náchod měl během oslabení několik slušných útočných akcí.
24:43 Vyloučen hráč #72 Tomáš Zíbr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
23:37 Kováčik s Macháčkem měli nyní další pěknou souhru, ale střela byla přerušena sekáním jednoho z hráčů.
22:46 Dochází k několika zajímavým soubojům, až několika hráčům odlétly hokejky z rukou.
22:00 Hosté jsou v plném počtu a nadějná přesilovka nedosáhla kýženého výsledku
21:26 Náchod nyní hraje jen 5 na 4 a nějak výrazně BLACK ANGELS nepřetlačují.
20:52 Světlík dal neúmyslně hlavičku, ale nedošlo k přerušení hry.
20:01 První buly opět vyhrávají hosté a zkouší rychlý útok jednotlivce na bránu.
20:00 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
20:00 Byli jsme svědky velice napínavé první třetiny, která skončila vyrovnaným stavem 2:2 a Náchod druhou třetinu navíc bude začínat přesilovkou 5 na 3 kvůli faulu z úplného konce 1. třetiny.
20:00 Střely na bránu v 1. třetině Náchod-BLACK ANGELS: 11:19
19:26 Vyloučen hráč #89 Jan Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
19:26 A bude se vylučovat! Náchod má nyní k dobru půl minuty přesilovky v první části a zbytek případně v té druhé.
18:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Tomáš Zíbr, asistoval #99 David Kocián (2:2)
17:58 Teď rychle po sobě proběhly dvě střely ze středního pásma - ani domácím, ani hostům se ale nepodařilo dát gól.
16:06 Výhoz obránce hostů po střele Zíbra letěl přes celé hřiště, kde jej zachytil brankář.
14:05 Skalický se natahuje pro uprchlý míček a zklidňuje tak situaci.
13:31 První lajna opět vybojoval míček v obraně a zkusila zopakovat svůj protiútok z obrany, ale střela Světlíka byla zblokovaná.
11:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #16 Jakub Divišek, asistoval #90 Jan Světlík (1:2)
11:03 Rychlý protiútok první lajny z obrany skončil skvělou střelou Divíška a snížením na 2:1
10:57 Náchod teď urputně brání a již několikrát po sobě vyrazil míček pryč z hřiště.
09:18 Kováčik si dvakrát po sobě zopakoval rozehrávku z útočného rohu a napodruhé ji přes Macháčka poslal před bránu, tam se ale Náchodu nepodařilo vystřelit.
08:28 Při chybě obranné náchodské dvojice se dostali do šance dva hráči Black Angels, ale branku se jim vstřelit nepodařilo.
07:47 Vlastimil Skalický si připisuje další úžasný zákrok, kdy vychytal zdánlivě jistý gól do prázdné brány.
07:04 Výhoz Skalického málem mohl skončit jako asistence, ale Matiášek předvedl skvělý zákrok.
04:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #7 Matěj Boček (0:2)
04:58 Střela Píchy o pár vteřin poté však již bohužel skončila v bráně.
04:46 Střelu Rulíška od středu skvěle vychytal Skalický nohou.
03:38 Ježek z Black Angels zkusil vystřelit z půlky, ale střela byla odražena a Náchod ihned rozjel protiútok, který bohužel neskončil gólem.
03:14 Renčínovu nebezpečnou přihrávku před domácí branku se podařilo odrazit pryč.
02:18 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Jan Bauman, asistoval #89 Jan Hněvkovský (0:1)
02:18 Po nahrávce Hněvkovského z rohu a rychlém přesunu střílel Bauman prakticky do prázdné brány.
01:13 Black Angels měli nához přes celé hřiště a následnou dorážku ze vzduchu na bránu, ale střela mířila vedle.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů a hra se ihned rozjela v plném proudu.