4:6
    Pavel ZEMAN
    (Günther)

Sportovní klub Fbc Most - DDM Dynamo Teplice 4:6
branky: 6. Marek Pohl, 25. Lukáš Ledvina, 39. Roman Miškolci, 42. Roman Miškolci - 18. Jiří Czerwenka, 35. Jiří Czerwenka, 39. Pavel Zeman, 43. Pavel Zeman, 44. Pavel Zeman, 45. Pavel Zeman; rozhodčí: Michal Jon - Jan Ponděliček; vyloučení: 2:6; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Lenko 18 - Ladislav Pavlištík 15; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:5
45:00 Ukončení 3. části
44:56 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:6
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #63 Jiří Günther (4:6)
44:01 Most to zkouší bez brankáře.
44:00 To bude ještě zajímavý konec...
43:55 Zeman má dnes dobrý den jak se říká...
43:54 Timeout Sportovní klub Fbc Most
43:54 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:5
43:30 Dalo by se spekulovat o nájezdu. Most to dává také dost najevo.
43:29 Vyloučen hráč #22 Lukáš Jánský družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra v malém brankovišti
43:17 Vyloučen hráč #6 Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
43:17 Vyloučen hráč #13 Petr Vlášek družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:34 GÓL DDM Dynamo Teplice! 4:4
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #99 Pavel Zeman, asistoval #22 Lukáš Jánský (4:4)
41:54 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 4:3
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #9 Jiří Jelínek (4:3)
41:10 Sypači trefují tyč.
40:40 Teď už to ze stranu Mostu konečně vypadá jako přesilovka...
39:55 Vyloučen hráč #63 Jiří Günther družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
38:46 Výstavní šibenice!!!
38:45 GÓL DDM Dynamo Teplice! 3:3
38:10 Situace se pro Dynamo poněkud komplikuje...
38:09 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 3:2
37:00 Rabel po návratu z trestné sám před mosteckou brankou - samozřejmě neuspěl...
35:05 Pavel Zeman v oslabení opět netrefil prázdnou klec!
34:44 Vyloučen hráč #13 Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:35 31 diváků si dnes našlo cestu do teplické sportovní haly. Děkujeme za návštěvu.
34:05 GÓL DDM Dynamo Teplice! 2:2
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil #18 Jiří Czerwenka, asistoval #99 Pavel Zeman (2:2)
34:05 A Dynamo jí také rychle využívá!
33:55 Zajímavá možnost ke skórování pro Dynamo.
33:52 Vyloučen hráč #33 Marek Pohl družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:15 Teplice na začátku třetiny zatím více nebezpečné než Most...
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:25 Pavlíštík vyráží helmou střelu Miškolciho.
28:05 Jelínek zkoušel zorro zpoza brány, ale neuspěl.
26:35 Teplice by potřebovaly spíše útočit, než bránit...
26:32 Vyloučen hráč #6 Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za držení
24:14 Nepřehledná situace před teplickou klecí končí gólem Sypačů.
24:13 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 2:1
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #82 Lukáš Ledvina, asistoval #7 Radek Valoušek (2:1)
23:05 Dynamo je komplet.
22:40 Zeman s Güntherem šli dokonce 2v0, ale zase nedali!!!
22:25 Dynamo mohlo při oslabení skórovat, ale Czerwenka si blafákem nepřišel na mosteckého brankáře.
21:05 Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování florbalky
20:40 Rabel střílel a gólman Lenko odněkud vytasil svojí čarovnou ruku.
17:22 Czerwenka vyrovnává z velkého brankoviště!
17:21 GÓL DDM Dynamo Teplice! 1:1
16:20 Doležal v individuální akci opět mimo branku Sypačů.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:50 Ten mosteckej gólman je neuvěřitelnej!
13:30 Strejcovský trefuje jen velkého gólmana Mostu.
12:20 Günther se po Czerwenkově přihrávce opět netrefil do brány.
10:35 Czerwenka střílel do prázdné, ale mostecký gólman vytasil parádní zákrok.
09:45 Strejcovský nad mosteckou klec.
08:50 Zatím tedy moc šancí nevidíme.
05:36 Odražený míček přistál na Pohlově florbalce a ten neměl těžkou práci. Sypači jdou do vedení.
05:35 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 1:0
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #33 Marek Pohl, asistoval #19 Roman Miškolci (1:0)
04:40 Miletín se vydal dopředu a přestřelil.
03:10 Další zámek první teplické lajny...ale gól žádný.
01:43 Jelínek pálí vedle!
00:50 První teplická lajna zamkla Most a po několika střelách ochází střídat.
00:30 První zákrok Pavlištíka.
00:01 Úvodní buly pro Dynamo.
00:00 Krásný večer všem, kteří se chtějí bavit florbalem. Tribuny jsou narvány k prasknutí a diváci odpočítávají vteřiny do začátku dnešního střetnutí.