2
    Martin FILKA
    hra rukou

FBC ORCA KRNOV - FBC Přerov 3:7
branky: 13. Adam Juřina, 36. Jakub Mičlo, 37. Štěpán Čevela - 12. Ondřej Kowalik, 22. Michal Bělaška, 25. Michal Bělaška, 27. Michal Bělaška, 38. Jakub Zdráhal, 39. Michal Bělaška, 45. Jakub Zdráhal; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Adam Daněk ? - Filip Lanča ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:3
45:00 Ukončení 3. části
44:55 Vyloučen hráč #86 Martin Filka družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra rukou
44:02 GÓL FBC Přerov! 3:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Jakub Zdráhal, asistoval #15 Ondřej Foldyna (3:7)
41:07 Timeout FBC ORCA KRNOV
38:51 GÓL FBC Přerov! 3:6
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Michal Hrabica (3:6)
37:06 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Jakub Zdráhal bez asistence (3:5)
36:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #96 Štěpán Čevela, asistoval #90 Dominik Menzel (3:4)
35:42 Vyloučen hráč #87 Michal Bělaška družstva FBC Přerov na 2 minuty za hra rukou
35:05 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Jakub Mičlo bez asistence (2:4)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
26:27 GÓL FBC Přerov! 1:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #23 Filip Brauner (1:4)
24:05 GÓL FBC Přerov! 1:3
21:11 GÓL FBC Přerov! 1:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška bez asistence (1:2)
15:54 Krnov jen brání
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
13:47 Přerov se začal dostávat do šancí.
12:51 Krnov najednou po jejich gólu ožil.
12:30 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #44 Adam Juřina, asistoval #14 Jakub Mičlo (1:1)
11:38 GÓL FBC Přerov! 0:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Ondřej Kowalik, asistoval #27 Lukáš Raška (0:1)
10:34 Krnov nezvládá kanonádu Bíleho baletu,
08:58 Přerov vládne hřišti.
07:35 Daněk předvedl několik výborných zákroků a podržel svůj tým.
06:57 Kowalik si dnes nevzal střeleckou florbalku a jeho 5 pokusů bylo zblokováno.
05:57 Přerovský bílý balet dnes předvádí neskutečný florbal.
04:33 Kowalik vyslal ve vlastní přesilovce velmi zajímavou střelu,která končí bohužel mimo.
03:39 Vyloučen hráč #18 Jakub Zdráhal družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
03:20 Nebezpečný granát Bělašky.
01:45 Vyloučen hráč #66 Albert Ranostaj družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi
01:45 Přerov zatím nepustil Krnov přes půlku.
00:01 Buly vyhrává tým Krnova.