• 44 43:57
    7:5
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - 1. MVIL Ostrava 7:5
branky: 24. Jakub Kostelník, 38. Jiří Šimek, 40. Jakub Kostelník, 40. Jakub Kostelník, 43. Adam Burýšek, 44. Jiří Trčka, 44. Jakub Kostelník - 1. Jan Lacina, 21. Matěj Sokol, 37. Jan Kratochvil, 42. Jan Lacina, 43. Jan Kratochvil; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Jan Bartoň ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 6:3
45:00 Ukončení 3. části
44:00 Kopřivnice otočila zápasa v klidu dohrává poslední minutu s rozdílem dvou branek
43:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník bez asistence (7:5)
43:01 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Jiří Trčka, asistoval #9 Tomáš Janek (6:5)
42:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:5
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Adam Burýšek, asistoval #13 Jakub Strakoš (5:5)
42:03 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #77 Šimon Kouba (4:5)
42:03 Hráč Mvilu se teď šikovně dostal až před golmana s kterým neměl nějak velký problém a dostává Mvil do vedení.
41:01 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #55 Matěj Sokol (4:4)
41:01 Máme zde srovnání, bude to ještě DRAMA!!
39:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #10 Jan Goršanov (4:3)
39:55 Kostelník uzavírá svůj hattrick a posílá Kopřivnici do vedení.
39:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Vojtěch Žáček (3:3)
39:03 Zdá se že Kopřivnice našla recept co hledala, protože po kombinaci Žáček-Kostelník srovnává na 3:3
37:05 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Jiří Šimek, asistoval #13 Jakub Strakoš (2:3)
37:05 Kopřivnici se podařilo snížit náskok Mvilu už pouze o jeden gol.
36:54 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #20 Jan Lacina (1:3)
35:35 Vyloučen hráč #17 Adam Burýšek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání
35:30 Kopřivnice hledá asi ve špatné kuchařce, protože stále nemohou přijít na ten správný recept jak uvařit vyrovnávací gol.
34:13 Jeden z hráčů Kopřivnice zůstává ležet na zemi po tvrdém střetu s protihráčem.
33:21 Mvil kombinuje co to jde, ale na správnou cestu ke golu neee a ne přijít.
31:32 Vyloučen hráč #16 Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
27:26 Vyloučen hráč #20 Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
27:09 Jeden z hráčů Kopřivnice vypustil jedovatou střelu,golman bez problémů chytá.
23:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
23:28 Kopřivnice využívá přesilovku pěknou střelou ze středu.
22:02 Vyloučen hráč #28 Jan Újezdský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hra rukou
21:57 Hráč mvilu hrál rukou a bude se vylučovat.
20:51 GÓL 1. MVIL Ostrava! 0:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #23 Matyáš Vašňovský (0:2)
18:01 Mvil zatím v oslabení drží velmi šikovně míček.
17:30 Vyloučen hráč #28 Jan Újezdský družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:15 Vyloučen hráč #10 Martin Adámek družstva 1. MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
12:55 Vyloučen hráč #8 Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
11:23 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu bez větších šancí.
00:23 GÓL 1. MVIL Ostrava! 0:1
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina bez asistence (0:1)