Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady 10:2
branky: 1. Lukáš Ujhelyi, 9. Jan Krejča, 12. Radim Křenek, 26. Michal Kareš, 29. Jan Marvánek, 30. Milan Garčar, 34. Lukáš Ujhelyi, 35. Michal Kareš, 49. Martin Remeš, 54. Michal Pažák - 25. Jan Kapucián, 43. Lukáš Gregor; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 1 + Jakub Burian (SPA) 5:2; využití: 0:1; diváků: 235; zásahy brankářů: Martin Beneš 11, Jan Eckhardt 6 - Petr Weissgärber 13, Jiří Buchta 10; po třetinách: 3:0, 5:1, 2:1
60:00 Komentář trenéra hostů Boleslava Kytky: Špatný vstup do zápasu a nekoncentrovanost v průběhu prvních dvou třetin nám nedovolilo hrát o lepší výsledek. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Radka Skaličky: Jsme rádi za další domácí vítězství. Hru jsme měli pod kontrolou a mohli jsme dát šanci opět našim mladým juniorům. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely celkem: Sparta - 33 Vinohrady - 19
60:00 Střely po třetí třetině: Sparta - 10 Vinohrady - 7
59:12 Gregorova střela letěla mimo hřiště.
59:06 Oba týmy se v poslední minutě snaží vstřelit ještě gól.
59:00 Právě probíhá poslední minuta utkání.
58:03 Časar zabránil situaci 2na1.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:49 Svatoš trefuje jen hruď brankáře Vinohrad.
54:19 Vyloučen hráč #76 Jan Svoboda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
53:01 GÓL ACEMA Sparta Praha! 10:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #90 Luka Časar (10:2)
52:54 Košir zblokoval střelu Jelínka.
52:32 Křenek vysoko nad.
51:34 Oba týmy hrají velice aktivně.
48:39 Burian nahrál na nabíhajícího Remeše, který trefuje svůj první gól v Superlize.
48:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Martin Remeš, asistoval #67 Jakub Burian (9:2)
47:12 Remeš trefuje boční síť.
45:43 Velc trefuje nohu brankáře Vinohrad.
43:21 Krejčovu střelu vyrazil vinohradský brankář.
42:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Lukáš Gregor, asistoval #10 Jan Linhart (8:2)
41:56 Kalaš zblokoval střelu Gregora.
40:01 Třetí buly vyhrály Vinohrady.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jan Eckhardt družstva ACEMA Sparta Praha
40:00 Střely po druhé třetině: Sparta - 12 Vinohrady - 11
39:56 Svoboda míří vysoko nad.
39:09 Hra začínaná nabírat na tempu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30 Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva ACEMA Sparta Praha na 5 minuty za nedovolené vrážení
37:00 Právě probíhají poslední 3 minuty druhé třetiny.
34:32 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (8:1)
34:32 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
33:52 Svatoš trefuje tyčku.
33:13 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #44 Ondřej Svatoš (7:1)
32:44 Marvánek zblokoval střelu vinohradského hráče a vyhazuje míček na útočnou polovinu,
31:07 Vyloučen hráč #44 Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení
30:43 Časar trefuje helmu vinohradského brankáře a míček se odráží mimo hřiště.
30:28 Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:40 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Milan Garčar z trestného střílení (6:1)
29:38 Sparta pojede nájezd.
29:21 Vinohrady trefují tyčku.
28:30 Marvánek sebral odražený míček a trefuje se pod ruku.
28:29 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek bez asistence (5:1)
27:20 Košir trefuje hruď vinohradského brankáře.
26:24 Vyloučen hráč #10 Jan Linhart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
25:50 Svatoš našel volného Kareše před brankou a ten vstřelil čtvrtou branku tohoto utkání.
25:49 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #44 Ondřej Svatoš (4:1)
24:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #60 Jan Kapucián, asistoval #24 Petr Hartman (3:1)
21:54 Krejčova střela se odrazila od vinohradského brankáře a míčku se ujímají Vinohrady.
20:01 Druhé buly vyhrály Vinohrady.
20:00 Střely po první třetině: Sparta - 11 Vinohrady - 1
19:42 Marvánkova střela se odrazila nejdříve od ruky a poté od nohy brankáře Vinohrad zpět do hřiště.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:00 Právě probíhají poslední 3 minuty první třetiny.
16:21 Karešova střela těsně mimo.
14:50 Hartmanovu střelu zblokoval jeden ze sparťanských hráčů.
13:40 Vinohrady se snaží dostat na útočnou polovinu, ale zatím neúspěšně.
12:34 Oba týmy hrají velmi aktivně
11:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (3:0)
10:46 Sparťanský hráč chtěl dorazit odražený míček, ale brankář Vinohrad se stihl přesunout a míček zastavil svým tělem.
08:05 Časar nahrál na nabíhající Krejču, který si udělal kličku před brankářem a trefuje druhou branku dnešního utkání.
08:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Jan Krejča, asistoval #90 Luka Časar (2:0)
06:20 Nadějná nahrávka na vinohradského hráče, který se už natahoval do střely, ale jeden ze sparťanských hráčů k němu rychle přistoupil a střelu zblokoval.
04:39 Svoboda z Vinohrad těsně minul branku a míčku se ujímá Sparta.
04:32 Svobodova střela letěla těsně kolem branky,
04:05 Je zřejmé, že Sparta se snaží s míčkem dostat co nejvíce na útočnou polovinu.
00:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
00:16 Vinohrady si zatím nahrávají jen na své polovině.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrály Vinohrady.