6:5
    Michal DEREVLANYJ
    (Burian)

BLACK ANGELS - Tatran Střešovice 6:5
branky: 18. Štěpán Kostrhún, 33. Matyáš Metoděj Krahulec, 33. Štěpán Kostrhún, 38. Matouš Burian, 43. Matouš Burian, 45. Michal Derevlanyj - 6. Vojtěch Kún, 7. Vojtěch Wojnar, 7. Martin Pretl, 19. Vojtěch Klápa, 37. Vojtěch Wojnar; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 12 - Tomáš Jurco 18; po třetinách: 0:3, 1:1, 5:1
45:01 Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Tatran se dostal do vedení po našich hloupých chybách. Pak jsme ale chtěli víc, a to dnes rozhodlo. Víc takových zápasů.
45:00 Komentář trenéra hostí pana Malhockého: První třetina byla přesně podle našich představ, plnili to, co jsme si řekli a tlačili se do jednoduchého zakončení. Potom jsme ale bohužel dostali soupeře do hry vlastními chybami, velkým množstvím oslabení a neproměňováním šancí.
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Střely ve třetí třetině 6:7 pro Tatran. Celkově 24: 17 pro domácí Black Angels.
44:59 Skvělý výkon domácího týmu, kdy se vzpamatovaly a ze stavu 1:4 otočili zápas na konečných 6:5.
44:07 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Michal Derevlanyj, asistoval #17 Matouš Burian (6:5)
42:46 Timeout Tatran Střešovice
42:46 GÓL BLACK ANGELS! 5:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #78 Thomas Heřmanský (5:5)
41:40 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
39:43 Timeout BLACK ANGELS
37:40 GÓL BLACK ANGELS! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #40 Lukáš Horák (4:5)
37:40 Krásná kombinace domácích na jeden dotek mezi Kostrhúnem - Horákem a střelcem snižujícího gólu Buriánem.
36:24 Vyloučen hráč #87 Matěj Horák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
36:04 Bohužel 8 sekund po návratu Matyáše Metoděje Krahulce se prosazuje Tatran zásluhou Wojnara.
36:02 GÓL Tatran Střešovice! 3:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #99 Viktor Mochan (3:5)
33:54 Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
32:35 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #17 Matouš Burian (3:4)
32:15 Vyloučen hráč #21 Michael Kočandrle družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
32:08 GÓL BLACK ANGELS! 2:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (2:4)
32:08 Matyáš Metoděj Krahulec snižuje na 2:4.
31:53 Vašek Veverka netrefuje branku.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:59 Druhá třetina byla více vyrovnaná. Střely BA 6:4 Tatran.
27:10 Lukáš Horák střílí jedovatou střelu mimo.
24:14 Hráč Tatranu Vojtěch Wojnar míří mimo.
23:20 Hráč Tatranu Kočandrle střílí mimo.
18:52 GÓL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #28 Tomáš Jančík (1:4)
18:09 Vyloučen hráč #12 Sebastian Rod družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
17:28 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:3)
17:28 Krahulec na Kostrhuna který snižuje na 1:3.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
11:47 šanci Tatranu zblokoval Jakub Doňar.
11:40 Heřmanský nedokázal zpracovat sám před gólmanem přihrávku Sůvy.
10:59 Kostrhúna vychytal brankář Tatranu v úniku.
08:00 Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
06:40 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Martin Pretl bez asistence (0:3)
06:40 Lukáš Horák nesmyslně namazal před brankou Pertlovi a ten překonává Ernéeho.
06:11 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Vojtěch Wojnar, asistoval #78 Ondřej Fous (0:2)
05:34 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún bez asistence (0:1)
04:49 Domácí v plném počtu, Tatran si nevytvořil žádnou větší možnost ke vstřelení branky.
03:40 Tatran si zatím nedokáže vytvořit vážnější příležitost k ohrožení branky BA.
02:48 Vyloučen hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení
02:48 Veverka zastavil brejk Tatranu, následně je vyloučen Burián za držení.
00:30 První větší šance Tatranu, ale Klápa míří vedle.
00:01 Uvodní buly pro domácí BA.