Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS 4:5pn
branky: 5. Martin Nagy, 40. Jakub Marek, 41. David Hauser, 46. Martin Nagy - 10. Jan Kopecký, 25. Jakub Renčín, 37. Jakub Renčín, 44. Jan Kopecký, N Jan Hněvkovský; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Filip Kejík 13 - Daniel Körber 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #71 Jakub Boček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #3 David Hauser , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #99 Jakub Renčín , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #14 Jan Vojtíšek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #89 Jan Hněvkovský a vstřelil rozhodující gól (4:5).
65:01 Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Divácky atraktivní utkání, s obrovským nasazením z obou stran. Neproměněné příležitosti a skvělý výkon gólmana hostí způsobil bod na víc pro soupeře. Věřím, že si dnešní výkon přeneseme do zítřejšího utkání a vyhrajeme.
65:01 Komentář trenéra hostí pana Petra Pajera: Dneska se nehrál moc koukatelný florbal. Bylo znát, že jsou oba soupeři na sebe připraveni. O to víc byla znát každá chybička. Nás o třetí bod obralo nesmyslné vyloučení na konci druhé třetiny, kdy jsme šli do tří. Kapitán - hříšník to ještě hodně pocítí. Díky soupeři a divákům.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Střely za prodloužení: 2:2.
63:36 Publikum hlasitě podporuje domácí tým.
62:02 Hronek předvedl skvělou individuální akci, kterou zakončil přesnou střelou do Körberovi nohy.
61:10 Ze hry má zatím víc Praha.
60:01 Základní čas nerozhodl o vítězi utkání, proto uvidíme prodloužení typu 3 na 3 po dobu 5 minut.
60:00 Zahájení prodloužení
59:59 Střely za 3. třetinu: 6:6 z pohledu domácích.
58:43 Nervozita v hledišti by se dala krájet.
57:31 Timeout BLACK ANGELS
53:50 Domácí hrají v plném počtu.
51:06 Sledujeme velmi napínavé utkání, doprovázené krásnými akcemi.
48:40 Dnešní utkání sleduje 80 diváku.
48:18 Hosté hrají v plném počtu.
47:45 Skvělá Nagyho střela sice proletěla za Körberova záda, ale kdovíjak nespadla do sítě.
45:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #99 Martin Nagy, asistoval #77 David Medek (4:4)
45:45 Nagy vyrovnává prudkou střelou.
45:06 Střely za druhou třetinu: 11:3.
43:21 GÓL BLACK ANGELS! 3:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #22 Jan Kopecký, asistoval #81 Tadeáš Melíšek (3:4)
43:21 Kopecký měl po nahrávce z rohu na střed odkrytou branku , a tak jednoduše zakončil.
40:52 Hosté hrají v plném počtu.
40:40 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #3 David Hauser, asistoval #99 Martin Nagy (3:3)
40:40 Hattrick rychlou kombinací a přesnou střelou srovnává skóre.
39:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Jakub Marek bez asistence (2:3)
39:47 Prudká a přesná střela pod břevno.
38:52 Hattricku se nabízí skvělá příležitost na srovnání v podobě hry 5 na 3.
36:32 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #71 Jakub Boček (1:3)
36:09 Skvělý backhandový pokus Máčka prověřil Körberovu pozornost.
35:09 Körber zachytil Markovu nebezpečnou střelu do protipohybu.
33:28 Poslední minuty sledujeme velice agresivní hru.
28:05 Hattrick statečně blokuje střely v oslabení.
27:32 Kejík skvělým zákrokem zabránil brance hostí.
26:29 Hronek si skvěle získal balónek na půlce hřiště, ale v následném úniku těsně minul branku.
24:55 Vojtíšek si za svůj hrubý zákrok na mantinelu odpyká dvouminutový trest.
24:12 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
23:25 Bromův průnik po mantinelu končí Körberovým zákrokem.
21:31 Střely za 1. třetinu: 3:6 z pohledu domácích.
21:02 Standardní situace hostí byla zblokována poctivou obranou Hattricku.
19:36 Oba týmy zvyšují tempo a přitvrzují v soubojích.
19:05 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:02 Hattrick počíná rozehrávku
17:15 Hosté začínají vyvíjet tlak na domácí rozehrávku.
15:32 Krásnou kombinaci Hattricku přerušil pražský obránce.