Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Spartak Pelhřimov - FbK TJ Svitavy 6:4
branky: 4. Jan Knězů, 16. Viktor Vlach, 39. Jaromír Lisa, 40. Jaromír Lisa, 45. Lukáš Zrzavý, 53. Jaromír Lisa - 19. Ondřej Pakosta, 55. David Říha, 58. David Říha, 59. Martin Štarman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 161; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 33 - Petr Musil 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3
60:04 Z Pelhřimova je to vše. Domácí série porážek končí a kluci si dnes udělali, doufejme, kvalitní náskok proti svému pronásledovateli. Přeji hezký zbytek večera.
60:03 Vyjádření k utkání domácího trenéra Petra Zajíčka: 'Důležité tři body zůstaly v Pelhřimově, Utkání rozhodlo, že jsme na začátku druhé třetiny přečkali tlak Svitav a na konci třetiny rychlými brankami jsme utkání rozhodli. Děkuji hráčům za bojovnost a divákům za podporu.'
60:02 Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Ladislava Štancla část 2: 'Nevyjádřili jsme to však gólově a naopak jsme v závěru třetiny soupeři doslova darovali na stříbrném podnose rozhodující náskok. Pelhřimov si pak vedení zkušeně pohlídal. Jsem rád, že to hráči nezabalili a v naši situaci bojovali až do konce.'
60:02 Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Ladislava Štancla část 1: 'Všichni jsme věděli, oč v tomto zápase jde. I přesto jsme byli první třetinu ještě na cestě. Od druhé třetiny jsme zvýšili aktivitu a bylo vidět, že s tím má soupeř velké problémy. '
60:01 Střely ve 3. třetině - 8:14. Celkově 27:37.
59:30 Pelhřimov vyhazuje.
58:30 Hosté opět v 6ti.
58:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #66 Martin Štarman bez asistence (6:4)
57:37 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #7 Jiří Jedlička (6:3)
57:37 Bohužel pro Pelhřimov hosté si pomohli vysokou holí a následně dávají gól.
56:45 Fučík netrefuje prázdnou bránu.
56:14 Svitavská brána je prázdná.
56:13 Timeout FbK TJ Svitavy
55:50 Pelhřimov se usadil na polovině soupeře.
54:58 Venkrbec opět skvěle proti hráčům ze Svitav.
54:00 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha bez asistence (6:2)
54:00 Říha dává naději hostům střelou do šibenice.
52:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Jaromír Lisa, asistoval #21 Petr Poduška (6:1)
52:52 Lisa kompletuje hattrick, ale musí poděkovat skvělé nahrávce z hole Podušky, která šla přes celé hřiště.
52:24 Timeout Spartak Pelhřimov
51:30 Petr ukázal útočníkům svojí techniku, ale na obránce pak už nevyzrál.
50:00 Svitavy tlačí domácí, ale recept na Venkrbce nemohou najít.
48:58 Teď chtěl Venkrbec svůj skvělý výkon okořenit asistencí, Zrzavý ale v těžké pozici nepřekonal Petra Musila.
48:31 Další střela z nadějné pozice, která míří vedle Venkrbcovy brány.
47:07 Charouzek jde zpět do hry a v tu chvíli trefil Pakosta tyč.
46:45 Svitavští střílí ze všech pozic na pelhřimovskou bránu, zatím bez úspěchu.
46:08 Druhou též, třetí nad.
45:38 První střelu lapí Venkrbec.
44:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #22 Viktor Vlach (5:1)
44:34 Krásná souhra Zrzavého s Vlachem, kdy první jmenovaný uklízí míček do prázdné brány.
44:07 Kolena si vyšlápl nečistě na Hendrycha, neví, co je to za člověka :)
43:42 Fučík se tlačil do výběhu, ale střela mu nesedla.
42:30 Kocián vypálil z půlky, ale Petr Musil chytá.
41:48 Říha se už dostal ke střele, ale Charouzek zablokoval.
41:00 Říha už myslel na střelu, ale nakonec byl osekán ze všech stran.
40:01 Svitavy vyhrávají úvodní vhazování.
40:00 Na střely vyrovnané 11:11. Svitavy byly druhou třetinu lepší a zasloužili si vyrovnat, místo vyrovnání přišla studená sprcha dvou gólů Lisy.
39:45 Svitavy poslední 2-3 minuty vůbec nezvládají. Avšak Fučík v další obrovské šanci selhal.
39:29 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #20 Jaromír Lisa, asistoval #27 Václav Fučík (4:1)
39:29 Lisa znovu dostal nabito od Fučíka - 4:1.
39:00 Hendrych se probojoval až ke střele, ale Petr Musil drží naději svého týmu.
38:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
38:06 Fučík ukázal svou rychlost a našel Lisu, který se nemýlí.
37:00 Spartak se probouzí a dostává se z tlaku.
36:01 Petr měl obrovskou šanci na srovnání a mířil dost dobře - nad nohu k tyči. Venkrbec dnes doslova čaruje.
34:43 Po další době si na míček sáhl i Petr Musil, avšak to byl jen takový 'pozdrav'.
33:53 Venkrbec teď drží domácí skvělými zákroky.
32:52 Teď jsou Svitavy lepším týmem a tlačí domácí.
31:17 Kolena hledal před bránou Říhu, ale toho dostoupil na poslední chvíli Charouzek.
30:20 Štarman se dostal k dorážce, ale Venkrbec ji dokázal zastavit.
29:22 Hendrych trochu přidal na tvrdosti a Svitavy požadují trest, avšak rozhodčí si myslí, že to přestupek vedoucí ke 2' trestu nebyl.
27:32 Kuntova střela vypadla Venkrbcovi z ruk.
25:30 Štarmanův pokus prolétl kolem levé tyče Venkrbcovy brány.
25:01 Šmarda zaklekl a zablokoval pokus Lisy.
24:25 Plné ruce práce měl Petr Musil s projektilem z hole Zrzavého.
23:00 Ve druhé třetině je více na míčku Pelhřimov. Teď ukázal svou techniku Vlach a málem vstřelil 3. gól svého týmu.
21:11 Poduška sbírá svitavský 'kros'.
20:48 První ofenzivní výlet si udělal Pelhřimov, avšak byl zastaven na půlce faulem.
20:01 Začala druhá třetina.
20:00 Svitavy překvapivě přestřílely domácí v poměru 12:8, nýbrž na hřišti každý chvilku tahal pilku. Utkání začalo velmi opatrně, ale posledních pár minut už si diváci přišli na své.
19:57 Svitavy měly ještě zajímavou standardku, Kolena byl zblokován.
19:00 Svitavy šly ve 2 proti 1. Zvolili přihrávku, ale skákavou a nepřesnou.
18:16 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #7 Jiří Jedlička (2:1)
18:16 Jedličkova střela mířila vedle brány, avšak Pakosta se natáhl a míček postrčil do branky,
16:57 Kocián zbytečně ztratil míček na půlce, svitavský útočník ale na Venkrbce nevyzrál.
16:02 Kolena našel před bránou Musila L., který nedokázal prostřelit Venkrbce.
15:13 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:0)
15:13 Kocián na půlce vystřelil a míček se odrazil k Vlachovi, který uklízí míček za záda Musila.
14:16 Musil předvedl krásný zákrok proti střele Lisy.
13:58 Dravost Hendrycha přinesla po dlouhé době standartní situaci jeho týmu na polovině soupeře.
13:00 Štarman byl nalezen svým spoluhráčem na ose, ale ani on netrefuje bránu.
11:30 Venkrbec i Musil moc práce opravdu dnes zatím nemají.
10:28 Kuntovi střela sjela, poté zkusil štěstí Říha, ale pouze do bloku.
09:31 Svitavské přečíslení zastavil Poduška.
09:00 Utkání je velice opatrné z obou stran, Moc střelby nevidíme.
08:10 Svitavy v plném počtu.
07:10 První minutu si nic nebezpečného Spartak nevytvořil.
06:10 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #27 Václav Fučík.
05:30 Kolena v šanci, Venkrbec chytá. Na druhé straně se dostal do úniku Lisa a byl faulován, uvidíme nájezd.
04:30 Pelhřimov nepouští zatím Svitavy do pozic, ze kterých by mohly ohrozit bránu.
03:24 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #27 Václav Fučík (1:0)
03:24 Fučík utekl a předložil Knězů, který otvírá skóre zápasu.
03:03 Druhá pelhřimovská vybojovala rozehru v rohu a přenechala její rozehrání té první, ve které Fučík nedokázal vystřelit.
02:00 Brothánek si elegantně poradil s útočníkem a rozehrává pouze do rohu.
01:26 První větší šance utkání. Jedlička střílel z osy vedle bližší tyčky.
00:30 Do pelhřimovského kotle se vrací Kubíček a bude překřikovat se svým parťákem bubeníky ze Svitav.
00:01 Utkání právě začalo.
00:00 Dobrý den vážení diváci, vítám Vás u dnešního textového online-přenosu. Pro oba týmy to může být klíčové utkání v boji o záchranu. Dnešní zápas můžete sledovat živě. Utkání začíná v 19:00.