František PŘÍHODA
    (Leksa)

Události

FBC Liberec B - Florbalová škola Plzeň A 5:6
branky: 1. Jan Příhoda, 44. Jakub Rais, 51. Jakub Ježek, 59. Jakub Rais, 60. František Příhoda - 1. Ondřej Budek, 7. Josef Svoboda, 12. Jiří Trnka, 13. Filip Schmidt, 46. Vlastimil Buchta, 48. Matěj Zicho; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - Daniel Mayer 29; po třetinách: 1:4, 0:0, 4:2
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Komentář trenéra domácích: Dneska jsme si zápas prohráli sami v první třetině kvůli neuhlídaným 3 standardním situacím. Škoda neproměněných šancí v závěru utkání, které nám mohly přinést alespoň bod. Díky soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra hostů: Z naší strany povedená první třetina, zbytek zápasu jsme byli pod tlakem a nakonec jsme rádi za těžké tři body, Liberec byl od druhé třetiny lepší. Děkujeme soupeři za fér zápas.
59:59 Střely ve třetí třetině: Liberec 15 Plzeň 8
59:58 Liberec se bohužel k vyrovnání nedostal.
59:04 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #13 Tomáš Leksa (5:6)
59:04 Pod Ještědem se nám schyluje k dramatu.
58:58 Liberec se snaží v šesti.
58:38 Timeout FBC Liberec B
58:38 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #39 David Horáček (4:6)
57:45 Tempo zápasu je teď na maximu, Liberec má ale většinu času převahu a Plzeň hrozí pouze z brejků.
56:03 Teď se pro změnu ukázal Fanda Příhoda, ale jeho skrytou střelu Mayer kryje.
55:15 Honza Příhoda minul z velmi pěkné pozice, po svém gólu už nepálí tak přesně jak by potřeboval.
54:11 Liberec se ještě snaží s výsledkem něco dělat, ale Plzeň blokuje skoro vše co jde na bránu.
52:10 Plzeň se vymanila ze sevření libereckých a hned rozdává rány na útočné polovině.
51:00 Wrestlingová část je nejspíš za námi, můžeme se zase věnovat florbalu.
P
50:25 GÓL FBC Liberec B! 3:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #6 Jakub Ježek, asistoval #39 David Horáček (3:6)
47:52 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:6
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #5 Matěj Zicho, asistoval #66 Marek Osvald (2:6)
45:58 Rais v obrovské šanci nepřekonal Mayera.
45:14 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 2:5
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #19 Vlastimil Buchta, asistoval #90 Dmytro Korch (2:5)
43:17 GÓL FBC Liberec B! 2:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Jakub Rais, asistoval #11 David Tampier (2:4)
42:53 Kupec maskou vychytal samostatný únik Trnky.
41:29 Liberec právě ubránil první standardní situaci hostů.
41:20 Zicho netrefuje bránu v pěkné šanci ze strany.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
39:59 Střely ve druhé třetině: Liberec 10 Plzeň 8
39:38 Leksa nevypadá dobře po posledním střídání a nechává se na střídačce ošetřit.
38:48 Ježkovu dorážku kryje Mayer, dnes si zřejmě přinesl pořádnou formu na dort.
37:36 Rozehra liberce ze strany gólem nekončí.
35:00 Láska krásně zblokoval střelu ze středu.
32:12 Svobodovu střelu z před brány blokuje Blecha.
31:34 Plzeň se ujala kormidla dnešního zápasu a Liberec se v tuto chvíli k ničemu moc nedostává.
29:20 Valíček střílí ze zajímavé pozice, opět mimo. Dnes si asi nesrovnal mířidla, hlavně aby neběžel trestné kolo navíc jako dnes Veronika Vítková.
26:45 Mayer předvedl neskutečný zákrok proti střele Ježka.
26:11 Liberec zatím z přesilovky nic moc nevytěžil.
24:30 Rozehra Liberce z rohu.
23:05 Blecha vyřešil brejk střelou, bohužel šla těsně mimo Mayerovu bránu.
21:24 Horáček i Leksa teď měli velké šance z dorážek, oba ale skvěle vychytal Mayer.
20:33 Příhoda ve velké šanci hned ze začátku druhé třetiny minul.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Střely v první třetině: Liberec 9 Plzeň 16
19:06 Krupičkova střela těsně minula Mayerovu bránu.
17:21 Valíček teď minul bránu domácích o dobrých pár decimetrů, Liberec by potřeboval, aby takto Plzeň pokračovala.
15:54 Rais s Horáčkem si opravdu pěkně rozumí, bylo by překvapení, kdyby dnes žádný gól nedali.
14:31 Diváky olympijského snažení našich sportovců v Korei by tento zápas už nebavil, utkání se jeví tak trochu mdle.
12:32 Třetí gól Plzně ze standardní situace, Liberec teď může odpovědět.
12:30 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:4
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #8 Filip Schmidt, asistoval #72 Josef Svoboda (1:4)
11:16 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:3
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #10 Jiří Trnka, asistoval #8 Filip Schmidt (1:3)
09:12 Buly na půlce, nikdo z přítomných nevěděl, kdo má mít míček.
07:54 Další Raisova pěkná střela, tentokrát jí kryje gólman.
06:28 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:2
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #72 Josef Svoboda, asistoval #7 Václav Lauda (1:2)
06:02 Pěkná souhra Raise s Horáčkem, první jmenovaný ale o kousek minul.
04:11 Láska nahazuje rádoby na bránu, ale míjí jí o pár metrů.
02:51 Poměrně slušné tempo od obou týmů, florbal je celkem pohyblivý.
00:48 GÓL Florbalová škola Plzeň A! 1:1
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #9 Petr Procházka (1:1)
00:20 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda, asistoval #22 Ladislav Láska (1:0)
00:00 Zahájení utkání.