• 44 43:30
    3:9
    (Škvrna)

FBC Trutnov (DTJ) - KM automatik FBK Jičín 3:9
branky: 21. Martin Nejezchleba, 40. Martin Nejezchleba, 44. Martin Nejezchleba - 4. Jan Štál, 12. Michal Schreier, 13. Vojtěch Kozák, 20. František Novák, 32. Martin Šír, 32. Jan Štál, 38. Vojtěch Kozák, 41. Michal Schreier, 42. František Novák; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna -2, Vojtěch Škvrna 2, Vojtěch Škvrna 7 - David Bret 0, David Bret 5, David Bret 6; po třetinách: 0:3, 1:1, 2:5
45:00 Ukončení 3. části
43:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:9
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Martin Nejezchleba, asistoval #30 Vojtěch Škvrna (3:9)
43:30 Po dlouhém vyhozu golmana domácích dokončuje svůj hattrick Martin Nejezchleba. Stav utkání 3:9.
41:26 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:9
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák, asistoval #3 Ondřej Kabelka (2:9)
40:57 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:8
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier, asistoval #69 Vojtěch Kozák (2:8)
39:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Martin Nejezchleba, asistoval #15 Petr Hepnar (2:7)
39:27 Po vytočení z rohu se individuálně prosadil Martin Nejezchleba a snížil tak na 2:7.
37:38 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:7
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #69 Vojtěch Kozák, asistoval #37 Daniel Taneček (1:7)
37:38 Po krásně sehrané akci využil přesilovou hru krásnou střelou do pravého horního rohu Vojtěch Kozák.
31:44 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #69 Vojtěch Kozák (1:6)
31:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Martin Šír, asistoval #3 Ondřej Kabelka (1:5)
31:33 Po zmaku před domácí svatiní proměnil šanci Jičína Martin Šír. Stav utkání 1:5
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #90 David Bret družstva KM automatik FBK Jičín
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Vojtěch Škvrna družstva FBC Trutnov (DTJ)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:00 Trutnov se nemůže prosadit přes výbornou defenzívu Jičína.
23:30 Neproměněná přesilová hra hostů.
20:43 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #12 Martin Nejezchleba, asistoval #5 Jakub Drtina (1:4)
19:03 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:4
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #96 František Novák bez asistence (0:4)
19:03 Poměrně jednoduše se Jičín dostává do čtyř golového vedení.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:59 Velice dobrá třetina z pohledu Jičína. Jičín si do druhé třetiny nese náskok tří golů, uvidíme zda na to Trutnov odpoví.
12:30 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #69 Vojtěch Kozák, asistoval #17 Petr Dlouhý (0:3)
12:30 Dělovou ránou pod horní tyč posílá Petr Dlouhý hosty do tří golového vedení.
11:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #33 Michal Schreier bez asistence (0:2)
11:06 Agresivní napadání tvoří Jíčínu hodně šancí.
03:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 0:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál bez asistence (0:1)
03:05 Po závaru před brankou domácích se pohotově prosadil Štál.
02:22 Hra zatím velice rozkouskovaná, bez větších šancí.