7:2
    Aneta POKORNÁ
    ()

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 7:2
branky: 9. Kamila Egermaierová, 32. Jitka Krajčová, 35. Kamila Egermaierová, 43. Nikol Manlíková, 46. Jitka Krajčová, 47. Kamila Egermaierová, 60. Simona Mock - 8. Nela Jirsová, 60. Aneta Pokorná; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová 12 - Eliška Eclerová 14; po třetinách: 1:1, 2:0, 4:1
59:59 Komentář domácího trenéra Davida Tauše: 'Do dnešního utkání jsme vstoupily velmi laxně. Celou první třetinu jsme hrály podle soupeřovo not. Od druhé třetiny hráčky přistoupily k utkání velmi zodpovědně, výkon se začal zvyšovat a ve třetí třetině jsme dominovaly. Děkuji našim hráčkám za výkon, soupeři přeji šťastnou cestu domů!'
59:59 Vyjádření hostující trenérky: První dvě třetiny byly vyrovnané. V závěru jsme nestačily a soupeřky zaslouženě vyhrály. Gratulujeme!
59:59 Střely na branku ve třetí třetině byly 8:5.
59:59 Zápas končí.
59:55 GÓL FBC Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #17 Aneta Pokorná z trestného střílení (7:2)
59:55 Proměněné trestné střílení hostů upravuje skóre.
59:48 Nejlepšími hráčkami jsou domácí 73 a hostující 4.
59:06 GÓL Florbal Chomutov! 7:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock bez asistence (7:1)
59:06 Chomutov teď několika pokusy o průnik doslova utahal obranu soupeře.
56:25 Hned ale přišla obrovská šance Chomutova, hráčka číslo 92 si sama před prázdnou brankou řekla o titul Dřevák zápasu, když míček místo zasunutí nadvakrát nezpracovala.
55:50 Česká Lípa jakoby chytala druhý dech.
54:12 Teď přišly z ničeno dvě velké šance hostů, zejména u druhé jsme byli svědky, že se míček doslova zastavil v brankovišti.
53:20 Chomutov točí soupeřky, bohužel střílí nepřesně.
50:31 Hezká zadovka přinesla hostům náznak šance pokažený nedůraznou střelou.
49:30 První střelu hostí mezi tyče přinesl individuální průnik po křídle.
46:41 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová, asistoval #19 Viktorie Schoberová (6:1)
46:41 Chomutov nejprve nedal 110% šanci, když nepřekonal jen položenou ruku brankářky, soupeřky se ale nezformovaly a do rozhozené obrany padl snadný gól.
45:58 GÓL Florbal Chomutov! 5:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #28 Natálie Janouchová (5:1)
45:58 Chomutov kombinačním brejkem uvolnil střelkyni tak, že měla čas položit si brankářku a zavěsit.
43:17 Hostující hráčky se dostávají k ohrožení branky po chybě domácích, ale útočnice v dobré pozici promáchla.
42:03 GÓL Florbal Chomutov! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Nikol Manlíková, asistoval #66 Lucie Kopýtková (4:1)
42:03 Nakonec Chomutov paradoxně skóruje po nahození a několika odrazech.
41:15 Chomutov hraje delší kombinační útoky. Č. Lípa se snaží kontrovat individuálními průniky.
40:01 Zatím jediné v čem hostující tým dominuje jsou úvodní buly, opět vyhrává.
40:01 Utkání sleduje 72 diváků. Vidíme taky mladé florbalisty z Chomutova a Kadaně a to je jenom dobře.
39:59 Chomutov vyhrává druhou třetinu na střely 7:2.
38:55 Chomutov se uklidnil a konečně kombinuje.
38:10 Česká Lípa chybuje při střídání, situaci 2 na 1 se štěstím hasí brankářka.
37:16 Dva rychlé brejky domácích těsně po sobě zkazila jen střelba, ke které chyběly síly.
35:20 Chomutovská útočnice se po forčekingu ocitla sama před brankářkou .
34:57 Chomutov znovu přerušuje kombinaci hostů.
34:29 Nervózní výkon pokračuje, hostující hráčky nezvládly přesilovku a po individuálním průniku inkasují.
34:07 GÓL Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová bez asistence (3:1)
32:54 Míček neustále poskakuje, nevidíme příliš přihrávek v řadě.
32:09 Chomutov se teď na delší dobu usadil kolem branky hostů a hned je odměněn na poměry dnešního zápasu hezkým gólem.
31:59 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #77 Lenka Láryšová (2:1)
24:00 Týmy hrají na sílu bez kombinace a také prakticky bez ohrožení brankářek.
22:00 Začátek druhé třetiny je stejný jako u první, hra plyne po mantinelech.
20:01 Úvodní buly vyhrály hostující hráčky.
19:59 Střely na branku v první třetině byly 6:7.
16:16 Česká Lípa je nyní aktivnější.
15:59 Chomutovská hráčka zbytečně u mantinelu na útočné polovině přitvrdila nad rámec pravidel.
14:12 Hostující tým vyrovnává hru.
12:44 Chomutov stále ovládá utkání, ale problém se střelbou přetrvává.
09:30 Chomutov po gólu výrazně zlepšil kombinaci, ale vše si kazí velmi nepřesnou střelbou.
08:18 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #73 Kamila Egermaierová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (1:1)
08:18 Branka domácích byla jako přes kopírák, jen chomutovská střelkyně měla víc prostoru a tak si stihla přehodit míček na forhend a zkušeně zavěsila.
08:00 Stále převládají individuální pokusy nad týmovou hrou.
07:30 Chomutov přebírá iniciativu.
07:19 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Nela Jirsová, asistoval #36 Martina Gembecová (0:1)
07:19 Tlak České Lípy vyvrcholil gólem po načasované přihrávce zpoza brány.
04:30 Utkání se začíná přelévat na stranu hostů.
02:04 Chomutov se teď déle udržel v útočné třetině, výsledkem byla nepřesná střela z úhlu.
01:22 Zatím se hraje po rozích, čeká se na první chybu.
00:01 Utkání bylo zahájeno, buly vyhrály hostující hráčky.