• 62 61:37
    6:5
    (Dvořák)

Hippos Žďár n/S. - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:5p
branky: 5. Ondřej Dvořák, 30. Filip Dvořák, 30. František Košík, 42. Ondřej Zerák, 60. Petr Tlustoš, 62. Petr Tlustoš - 1. Lukáš Jalový, 12. Dominik Pleska, 40. Jan Kvapil, 47. Jiří Bořecký, 48. Lukáš Jalový; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 15 - Martin Zapletálek 17; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2, 1:0
65:00 Komentář trenéra týmu Hippos Žďár n/S. - Filipa Dvořáka: Z utkání jsme chtěli body tři, ale i za dva jsme rádi. Celý zápas nám dělala problémy šikovnost hráčů Brna kolem brány. My jsme se oproti minulým zápasům vyvarovali zbytečných hrubých chyb, za což jsem rád. Děkujeme divákům a soupeři.
65:00 Komentář trenéra týmu Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Martina Andrleho: Gratuluji domácím k vítězství. Doufám, že takto budou pokračovat a podaří se jim soutěž udržet. My jsme si dnes nezasloužili vyhrát. Pokud budeme tímto stylem pokračovat, tak sezóna bude asi hodně krátká. Kdyby někdo potřeboval body, tak se stavte, protože v posledních zápasech je rozdáváme jak na běžícím páse.
65:00 Nejlepšími hráči vyhlášeni domácí Petr Tlustoš a hostující Lukáš Jalový.
65:00 Celkový počet střel 23:20
65:00 Počet střel v prodloužení Hippos Žďár n/S.1 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 0
65:00 Ukončení prodloužení
61:37 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (6:5)
61:37 Tlustoš ranou od mantinelu ukončuje dnešní utkání.
61:31 Střela O. Dvořáka minula cíl.
60:38 Brno zatím v prodloužení aktivnější na míčku.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Počet střel ve třetí třetině Hippos Žďár n/S.10 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6
59:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #96 Petr Tlustoš, asistoval #10 Ondřej Melichar (5:5)
59:50 Tlustošova několikrát tečovaná střela proskákala až za záda Zapletálka.
59:08 Střelu O. Dvořáka zastavila vytrčená ruka Zapletálka.
58:35 Brno nedovoluje Hrochům vytvořit si větší tlak.
57:38 Pleska zakončoval z otočky, ale o hodně minul.
56:14 Staňka zradilo zpracování, míček skončil za mantinely.
55:51 F. Dvořák postavenou zeď nepropálil.
55:36 Střela O. Dvořáka sražena vysoko nad.
54:30 Melichar se kličkou zbavil svého strážce, ale na Zapletálka si nepřišel.
52:55 Ve hře je nyní řada nepřesností a drobných přestupků.
51:53 Blažek se ocitl před volným míčkem, gólman nevěděl, ale gól z toho není.
51:03 Melicharově střele chybělo zaclonění.
50:29 Hippos předržuje zbytečně míček, chybí střelba.
49:59 Tlustoš nemířil přesně, Zapletálek dobře zakročil.
49:22 Brněnský celek nyní šetří čas na žďárské polovině.
48:53 Na Čechalovu ránu si Zapletálek počkal.
47:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #4 Lukáš Jalový, asistoval #16 Martin Veverka (4:5)
47:22 Jalový trefil od mantinelu přesně nad nohu Kratochvíla a Brno je opět ve vedení.
47:14 Konečný trefil Vancla ve výskoku.
46:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #13 Jiří Bořecký, asistoval #8 Michal Házy (4:4)
46:10 Brno opět využilo chyby dvojice Tlustoš - Petříček u tyčky branky. Jalový našel Bořeckého, který už si věděl rady.
44:48 Gulliveři se po žďárské chybě tlačili do přečíslení, výborně proti nim zasáhnul Kratochvíl.
44:02 F. Dvořák nezná na hřišti bratra. Nyní Ondru odmítnul a poslal za mantinel.
43:02 Čechala s Košíkem zastavil útočný faul.
41:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #21 Filip Dvořák (4:3)
41:49 Vysoký míč F. Dvořáka trefil přesně nastavenou hůl Zeráka, který vrací domácím vedení.
41:13 Veverka šikovně trefil vysoký míč, Kratochvíl chytil.
40:25 Čechalova táhlá střela by zřejmě nadělala velké problémy Zapletálkovi, kdyby trefila bránu.
40:00 Počet střel ve druhé třetině Hippos Žďár n/S. 3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 11
39:58 Nahození z rohu bylo pro Kratochvíla lahůdkou.
39:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #27 Jan Kvapil, asistoval #23 Daniel Vindiš (3:3)
39:26 Vindiš našel zpoza brány Kvapila, který ranou na první tyč vyrovnal.
38:58 Čechalova střela jen těsně minula cíl.
37:31 Střela z dálky z Jalového hole nemohla Kratochvílovi nadělat větší problémy.
35:41 Blažek už si rovnal míček na klasickou 'malyszovku', míček mu ale sjel z čepele.
35:11 Staněk míček na Zeráka neprocpal.
34:30 Pozorná domácí obrana nenechala Gullivery vystřelit.
33:49 Kratochvíl nyní předvedl sérii tří dobrých zákroků.
32:33 O. Dvořák chtěl vyzkoušet pozornost brněnského gólmana, ale netrefil bránu.
32:16 Čechal se vydal na útočný výlet, který ukončilo jeho sražení na mantinel.
31:21 Rychlou souhru domácího týmu ukončilo Staňkovo promáchnutí.
30:58 Jalový se snažil obstřelit obránce. To se mu sice povedlo, ale minul při tom bránu.
30:32 Na Vanclovu střelu si počkal Petříček a nastavil jí své tělo.
29:35 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 František Košík, asistoval #21 Filip Dvořák (3:2)
29:35 Domácí jdou do vedení. Ránu F. Dvořáka dokázal dorazit za záda Zapletálka Košík.
29:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Filip Dvořák, asistoval #10 Ondřej Melichar (2:2)
29:15 Hippos srovnává stav utkání. Melichar našel na levém mantinelu Filipa Dvořáka, který vymetl pravý horní roh přesně.
28:42 Konečného na poslední chvíli pokryl F. Dvořák. Nahrávka už už mířila před prázdnou svatyni.
27:59 Hostům odskakují nahrávky, zřejmě špatný terén.
26:44 F. Dvořák dobře vystřelil, Zapletálek vyrazil a Košík nadvakrát nedokázal dorážet.
26:00 Blažek hledal zadovkou O. Dvořáka, ale tady to jako v Lize Vysočiny nefunguje.
25:18 Hostujícímu trenérovi se některé výroky rozhodčích nelíbí, nic s tím však nenadělá.
24:53 Míček nahozený Staňkem Zerák nedoběhnul.
24:16 Oba hříšníci zpět na hrací ploše.
23:55 Do hostující souhry se vložil Košík.
23:30 F. Dvořák šetří čas.
22:47 Výborný zákrok předvedl Kratochvíl
22:16 Staněk s Melicharem nabídli hostům přesilovku 5 na 3.
21:37 Čechal si míčku moc neužil, hned na polovině hřiště o něj přišel.
20:50 Střelu Házyho zblokoval Čechal.
20:36 Střela z ostrého úhlu backhandem v podání O. Dvořáka se neujala.
20:01 Druhé buly na začátku třetiny patřilo hostům z Brna.
20:00 Počet střel v první třetině Hippos Žďár n/S. 9 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3
19:00 Blažek našel dobře Melichara, Zapletálek neméně dobře zakročil.
18:00 O. Dvořák se dobře uvolnil, střelu nepustil na gólmana brněnský obránce.
17:22 Petříček s Čechalem zakládají útok, který končí Tlustošovou ranou mimo.
16:28 Hosté kompletní. Zároveň Zerák opět orazil jen žebřiny.
16:03 Tlustošovu nahrávku Melichar promáchnul.
15:36 Ani Tlustoš si z vrcholu nepřišel na hostujícího gólmana.
15:09 Melicharova střela jen do hrudi Zapletálka.
14:28 Házy reflexivně trefil vysoký míček na brankovišti za záda Kratochvíla. Místo gólu však inkasuje dvě minuty.
14:07 Staňkova jedovatá rána nadělala problémy Zapletálkovi, nakonec si dokázal poradit.
13:45 Tlustoš si dokázal poradit i v nesnázích.
13:07 Petříčkovu střelu vyrazil Zapletálek mimo bránu.
11:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #12 Dominik Pleska, asistoval #13 Jiří Bořecký (1:2)
11:38 Hosté si berou vedení zpět. Pleska využil nahrávku Bořeckého a prostřelil Kratochvíla.
10:53 Hostě ani nyní netrefili branku Kratochvíla.
09:40 Na druhé straně nemířil přesně Vindiš.
09:04 Přečíslení řešil O. Dvořák ranou do žebřin za brankou Zapletálka.
08:37 Házy se pokoušel o zakončení zpoza brány freestylem, ale technicky to nezvládl.
07:25 Prozatím tradiční obrázek hry, Brno na míčku, Hroši čekají v obranném postavení.
06:33 F. Dvořák našel výborně Staňka, jeho střela ale minula tři tyče. Jediné, co zasáhla, byla Zerákova vysoká hůl.
05:53 Tlustoš s Melicharem nahrávky překombinovali, byl z toho brejk, který ale Brno ani nezakončilo střelou.
05:02 Kratochvílovi propadnul míček, s dorážkou si ale hosté neporadili dobře.
04:09 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #13 Ondřej Zerák (1:1)
04:09 Domácí rychle vyrovnávají. Zerák našel volného O. Dvořáka, který propálil Zapletálka.
03:35 O. Dvořák nepustil do střely hostujícího útočníka.
02:52 Dobrá rána F. Dvořáka, Zapletálek s jistotou vyrazil mimo.
02:04 Čechala nenechal vystřelit Konečný, na druhé straně první zákrok Kratochvíla.
00:34 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #4 Lukáš Jalový, asistoval #9 Aleš Pokorný (0:1)
00:34 Domácí se z míčku netěšili dlouho, ztratili jej na půlce, Jalový si narazil s Pokorným a otevírá skóre dnešního utkání.
00:01 Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí barvy.
00:00 Poslední vzájemné měření sil dopadlo lépe pro Brno, kdy na domácí palubovce porazilo Hrochy ze Žďáru n. S. 8:5.
00:00 Naopak Brno již má jistotu play off, poslední dva zápasy mu tak půjde především o to skončit co nejvýše v tabulce a začínat vyřazovací boje na domácí půdě.
00:00 Hroši ze Žďáru nad Sázavou již mají jisté, že do letošních bojů play off nezasáhnou. Naopak je čeká boj o záchranu. V posledních dvou zápasech s Brnem a Třebíčí tak půjde především o získání herní pohody do play down.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítáme Vás u online přenosu ze zápasu 21. kola Národní ligy - východ. Domácí Hippos Žďár n. S. dnes přivítá Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.