Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

1. MVIL Ostrava WOOW - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:8
branky: 40. Daniel Cabiš, 43. Lukáš Tomiczek, 55. Jiří Šrámek, 60. Adam Tesárek - 3. Jan Zavadil, 8. Petr Hartman, 8. Jaromír Lisa, 12. Radovan Vnuk, 12. Jan Hanák, 12. Jan Linhart, 27. Jakub Záň, 49. Radovan Vnuk; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 30 - Ondřej Matiášek 21; po třetinách: 0:6, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácího trenéra Tomáše Svačinky (2.část): a divákům za zápas.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Martina Hovořáka (2.část): návrat domů. Děkujeme za zápas.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Martina Hovořáka: ,,Těší mě, že po delší době jsme byli připraveni na vstup do zápasu, což si troufám tvrdit, že rozhodlo dnešní zápas. Od druhé třetiny se zvedl výkon domácího týmu, naštěstí z toho pro nás neplynulo příliš mnoho branek, především díky dnešnímu výkonu našeho gólmana. Pro nás pár pozitivních věcí, nicméně na hřišti byla spousta momentů, které se mi nelíbily a vůbec se neměly objevit. Jsem rád, že jsme dnešní utkání ve zdraví dohráli a doufáme v brzký
60:00 Komentář domácího trenéra Tomáše Svačinky: ,,Klasicky prospaná první třetina, kdy jsme hráli bez chuti, bez bojovnosti, bez zájmu. Nechci říkat, že nás stála zápas, ale asi lepší výsledek. Na druhou stranu jsem rád, že od druhé třetiny jsme si dali postupné cíle a ty jsme splnili, takže je to pro nás určitý posun dopředu. Na těchto věcech budeme pracovat i v dalších zápasech a doufám, že si kluci uvědomí, že nemůžeme hrát jen dvě třetiny. Chtěl bych jim poděkovat za zbytek zápasu. Děkuji soupeři
60:00 Střely celkem: 25:38.
60:00 Střely ve třetí třetině: 12:13.
59:52 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 4:8
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #12 Filip Machálek (4:8)
59:52 Kosmetická úprava skóre, ale akce to byla pěkná, Machálek předložil Tesárkovi před prázdnou.
59:02 Utkání už se pouze dohrává.
57:42 Vinohrady drží míček na svých hokejkách i v oslabení.
56:35 Závar před brankou Vinohrad, Dombrovský trefil jen gólmana.
55:35 Matiáškův další zákrok, Svačinka na něj ale nevyzrál.
54:39 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 3:8
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #28 Jiří Šrámek, asistoval #11 Daniel Kotzur (3:8)
54:39 Šrámkovi střela sjela tak dobře, že mezi nohama Matiáška zamířila až za brankovou čáru.
53:14 Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
50:53 Jakubec šel na Matiáška sám lehce ze strany, gólman Vinohrad mu ale dobře zmenšil úhel a připsal si další zákrok.
50:09 Další standardka pro domácí tentokrát ze středu metr za velkým brankovištěm, Tesárek ale trefil blok.
48:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #24 Petr Hartman (2:8)
48:04 Vnuk trefil od mantinelu naprosto ideálně od vzdálenější tyčky.
47:39 Lisa dvakrát během jednoho střídání prověřil Kořínkovu pozornost.
47:06 Standardní situace MVILu, míček se prohnal malým brankovištěm, ale nikdo z hráčů jej nedokázal usměrnit do branky.
47:05 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:45 Vinohrady dokázaly třemi rychlými přihrávkami vyšachovat domácí obranu, zakončující Zavadil ale sám před brankou netrefil ideálně.
46:26 Bergmannova střela z mantinelu hostujícího gólmana příliš nezaměstnala.
44:36 Slovák se řítil sám na Matiáška, ale sám sebe zahnal až za branku.
42:34 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 2:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #31 Lukáš Tomiczek, asistoval #10 Adam Tesárek (2:7)
42:34 Při odloženém vyloučení dokázal dostat míček do branky Tomiczek.
41:40 Na konci kombinace hostů se ocitl Vnuk, ale trefil pouze domácího obránce.
40:59 Linhart z hranice velkého brankoviště zamířil pouze do domácího gólmana.
40:00 Střely ve druhé třetině: 7:13.
39:59 GÓL 1. MVIL Ostrava WOOW! 1:7
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil #9 Daniel Cabiš, asistoval #10 Adam Tesárek (1:7)
39:35 Zavadil se zpoza branky vymotal až před Kořínka, toho sice přehodil ale spolu s ním i celou branku.
37:32 Ani druhá přesilovka domácích neskončila gólově.
37:32 Hosté teď předvedli dobré bloky, nejprve si na nich vylámal zuby Dombrovský, po něm i Machálek.
36:39 Zavadilovu střelu v oslabení vyrazil Kořínek maskou.
36:01 Cabiš po Machálkově žabičce trefil tyčku.
35:03 Smrčka vystihl rozehrávku hostů, ale následná střela byla hodně nepřesná.
33:42 Hezká kombinace hostující první pětky, Zavadil ale trefil domácí blok.
33:21 Šrámek napodruhé sice trefil prostor branky, Matiášek ho ale vychytal.
33:02 Šrámek od mantinelu míjí branku.
32:33 Kořínek musel nadvakrát zasahovat proti dorážejícímu Dolejšovi.
31:35 Linhart orazítkoval tyč.
30:56 Kotzur teď pohotově odpaloval míček na hranici brankové čáry.
28:42 Vinohrady minutu držely MVIL v jeho pásmu, dobře kombinovaly, ale k pořádné střele se nedostaly.
26:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #52 Jakub Záň bez asistence (0:7)
26:49 Chyba Kořínka při výhozu darovala sedmý gól Vinohrad Jakubu Záňovi.
25:51 Cabiš se dobře vytočil před branou, ale jeho přízemní střela trefila jen nohu Matiáška.
25:11 Střela Jakubce z vrcholu přesilovky mířila nad břevno.
24:26 Z následného rychlého protiútoku mohl snížit Tesárek, ale Matiášek byl proti.
24:21 Hosté se v oslabení dostali až před Kořínka, který ale střelu O. Stuchlíka chytil.
24:02 Uvidíme první přesilovou hru dnešního zápasu.
23:14 Hezká kombinace Stuchlíků skončila po nepřesné finální přihrávce v rohu hřiště.
21:41 Bergmann teď prováhal obrovskou příležitost, když netrefil úplně prázdnou branku.
20:21 Kořínek teď lítal v brance ze strany na stranu, Vinohrady však velkou příležitost po přenesení hry nezužitkovaly.
20:00 Střely v první třetině: 6:12.
18:57 Hosté jsou téměř pořád na míčku, domácí nejsou schopni se z tlaku vymanit.
17:41 Střela Svačinky mimo.
17:01 Vinohrady tlačí MVIL, ale nepřesné finální nahrávky brání dalšímu navyšování skóre.
15:08 Hned po něm se z výjezdu pokoušel o úpravu skóre Cabiš, ale trefil pouze blokujícího protihráče.
15:01 Matiášek teď musel předvést své reflexy proti Smrčkově střele.
14:40 Po gólové smršti v předchozích minutách se hra trochu zklidnila.
13:05 Smrčka si vzal balón u své vlastní branky, proběhl mezi čtyřmi hráči až do velkého brankoviště Vinohrad, tam však jeho nahrávku na Šrámka vystihli obránci.
11:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (0:6)
11:33 Tři góly během 29 sekund, to je tedy úctyhodný výkon, domácí obrana nestíhá.
11:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #49 Petr Suchý (0:5)
11:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Radovan Vnuk, asistoval #29 Martin Skřivánek (0:4)
11:02 Skřivánek předložil do prázdné Vnukovi, který neměl sebemenší problém skórovat.
09:43 velká šance domácích, Tomiczek z rohu nahrával na nabíhajícího Machálka, jehož střelu ale přesunující se Matiášek stihl vyrazit.
08:45 Hezká individuální akce Jakubce, jeho pokus ale mířil mimo tři tyče.
07:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Jaromír Lisa, asistoval #45 Jan Hanák (0:3)
07:45 A Kořínek inkasuje potřetí, Lisova přesně umístěna střela z výjezdu se od tyčky odrazila do branky.
07:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #4 Radovan Vnuk (0:2)
07:25 A z tlaku vyústil i druhý gól Vinohrad.
07:17 Na míčku jsou především hosté, MVIL pouze brání.
04:41 Jelínek střílel z výjezdu, Kořínek nadvakrát chytá.
03:12 MVIL se dostal na dostřel Matiáškovy branky, Šrámkův bekendový pokus vyrazil hostující gólman maskou nad.
02:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jan Zavadil, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (0:1)
02:42 Z. Stuchlík si obhodil dva domácí hráče na mantinelu, přihrál přes celou šířku na volného Zavadila, který otevírá skóre dnešního zápasu střelou pod přesouvajícím se Kořínkem.
01:49 První střelu směrem na Kořínkovu branku vyslal Rossi, ale o dobrý půlmetr minul.
00:55 Velmi opatrné první střídání z obou stran.