Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Panthers Praha 7:2
branky: 26. Tereza Urbánková, 28. Jana Lacková, 30. Petra Beránková, 30. Tereza Urbánková, 41. Martina Řepková, 44. Tereza Pitterlingová, 54. Jana Lacková - 21. Kristýna Kolářová, 56. Veronika Bedleková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Hana Ranochová 15 - Kristýna Míková 23; po třetinách: 0:0, 4:1, 3:1
60:00 Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: 'Po velmi špatné první části jsme v dalším průběhu trochu více ve všech směrech přidali a na výsledku se to projevilo. Přesto to žádná hitparáda nebyla. Těšíme se na zápas z jiné kategorie příští neděli. Soupeř hrál velmi sympaticky, přejeme hodně štěstí do dalších bojů.'
60:00 Komentář k utkání hostujícího trenéra Lukáše Jenšíka: 'Dneska celkem slušná první třetina do obrany, po našem obdrženém prvním gólu jsme přestali hrát a zbytečně jsme nechali soupeře odskočit o tři branky. Ve 3. třetině přišlo zase zlepšení, ale bohužel vidíme stejné chyby jako proti Bohemians. Branky soupeřům bohužel darujeme. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do play-off.'
60:00 Střely na branku celkem: Chodov - 30; Panthers - 17.
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 10; Panthers - 7.
57:00 Máme tu zřejmě poslední tři minuty utkání.
55:17 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #44 Veronika Bedleková, asistoval #77 Eva Krauskopfová (7:2)
55:17 Bedleková snižuje - 7:2!
53:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #2 Markéta Gabrielová (7:1)
53:21 Lacková nachytala Horňákovou a střelou mezi nohy dává další gól - 7:1!
50:00 Chodov kontroluje zápas a suverénně kráčí k vítězství, i když to tak po první třetině nevypadalo.
48:48 Pěkná kombinace po ose Peštová-Lacková, Horňáková pokus Lackové vytěsnila mimo.
47:27 Nyní hostující Slaná vyzkoušela pozornost Ranochové, druhá jmenovaná se nenechala nachytat na švestkách.
47:02 Další útočná pasáž hry, vidíme dobré šance na obou stranách.
44:26 Řepková opět pálí z výběhu, zatím se jí nedaří překonat hostující golmanku.
43:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Pitterlingová, asistoval #22 Martina Řepková (6:1)
43:13 Pitterlingová pěknou ranou zvyšuje skóre - 6:1!
43:02 Řepková tvrdě vypálila, Horňáková vyráží.
40:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #16 Tereza Urbánková (5:1)
40:35 Řepková podsekla balonek backhandem a přelobovala Horňákovou - 5:1!
40:01 Úvodní buly třetí periody vyhrála domácí Plášková, ale hned se balonek dostávají hosté.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 12; Panthers - 6.
39:00 Poslední minuta hry druhé třetiny.
36:49 Utkání je nyní poměrně vyrovnané stejně jako v první třetiny.
34:42 Urbánková nyní dala gól, ale ten nebyl uznán pro postavení chodovské útočnice v brankovišti.
29:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #22 Martina Řepková (4:1)
29:35 Urbánková svojí druhou brankou v utkání zvyšuje stav - 4:1!
29:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (3:1)
29:11 Beránková v dobré pozici na středu s přehledem uklízí balonek pod břevno hostující branky - 3:1!
27:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (2:1)
27:52 Lacková tečuje střelu Kuchařové a obrací skóre na stranu domácích - 2:1!
25:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #48 Tereza Syslová (1:1)
25:50 Urbánková konečně protrhla smůlu domácích a po nahrávce od Syslové vyrovnává skóre - 1:1!
24:36 Vrbová vypustila dobrý projektil na branku, ale opět bez úspěchu.
23:09 Škopánová vypálila od půlky z výběhu, Ranochová vyrazila nohou.
21:45 Nyní Chodov ve velkém tlaku, Urbánková, poté Syslová vystřelily, ale ani jedna jmenovaná nevyzrála na Horňákovou, která stále drží čisté konto.
20:24 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Kristýna Kolářová, asistoval #13 Anežka Hněvkovská (0:1)
20:24 Lochmannová pěknou ránou pod břevno poněkud překvapivě otevírá skóre a Panthers se dostávají do vedení - 0:1!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 8; Panthers - 4.
19:59 V první části hry se již nic nestane, týmy odcházejí do šaten za stavu 0:0.
19:00 Poslední minuta v první třetině.
17:56 Nyní je hra přerušena pro zranění Klímové.
16:00 Hra už pokračuje, Klímová stále však leží za mantinelem a vypadá to na zranění v oblasti kotníku.
15:46 Vidíme spoustu šancí na obou stranách, těžko by někdo čekal tak vyrovnaný souboj třetího a desátého týmu tabulky.
12:23 Plášková v další šanci, hostující brankářka zatím odolává.
11:13 Škvorová opět předčila běžecky Urbánkovou, a opět jí Ranochová vychytala.
10:39 Syslová zkusila štěstí, Horňáková chytá.
06:08 Škvorová ve sprinterském souboji předběhla Urbánkovou, a rázem byla v úniku, Ranochová si s jejím zakončením poradila.
05:03 Vrbová pěkně vypálila, Horňáková si nakonec se štěstím s jejím pokusem poradila.
03:47 Beránková poprvé výrazněji ohrozila branku Horňákové, bez úspěchu.
00:01 Úvodní buly pro hostující hráčky Panthers.