Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBK Jičín - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:0
branky: 4. Pavlína Mikolášková, 7. Leona Müllerová, 16. Anna Drbohlavová, 30. Lucie Kloutvorová, 35. Kateřina Rozsypalová, 59. Kateřina Rozsypalová, 60. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Veronika Samková 16 - Jana Vyrobíková 28; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích P. Čiháčka:Dnešek nám přiblížil jistotu play-off. Chtěli jsme po celou dobu zápasu udávat tempo hry, a s výjimkou menší výluky ve druhé třetině se nám to dařilo. Holky si zaslouží poděkování za bojovnost a nasazení do zápasu. Soupeři přejeme hodně štěstí v bojích o udržení.
60:00 Komentář as. trenéra P. Doubka: Jičín si koncentrovaným výkonem a jistou hrou došel pro jednoznačné vítězství. Utkání rozhodla první třetina, kdy jsme nechytili tempo a nevyšlo nám prakticky nic. Soupeř se na rozdíl od nás netrápí v koncovce a dokáže dávat jednoduché branky. Díky za těžký zápas a gratulujeme Jičínu k výhře.
60:00 Střely v poslední části hry: Jičín 12, Vinohrady 4.
59:14 GÓL FBK Jičín! 7:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (7:0)
59:14 Tak nakonec se skóre ve prospěch Jičína ještě hezky rozrostlo.
58:05 GÓL FBK Jičín! 6:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová bez asistence (6:0)
58:05 Rozsypalová ukázala svoji backhendovou dělovku. Tu asi nikdo nečekal.
55:59 Pomalu se blíží konec utkání, Jičín na hřišti dominuje, ale ještě by to chtělo vylepšit skóre.
53:16 Jičín má ze hry více, ale opět se potýká s problémem prostřelit hostující golmaku.
51:49 Za Vyrobíkovou zvoní tyč!
49:45 A když už Samková na svém místě není, tak jí může zastoupit třeba Floriánová, která předvedla parádní postřeh na malém brankovišti.
48:15 Když už projde míček jičínským blokem, je Samková na svém místě!
46:27 A druhý zásah Vyrobíkové v krátkém sledu, nyní proti střele Satýnkové.
45:40 Mikolášková s Drbohlavovou v úniku. Na poslední chvíli zasáhla Vyrobíková.
44:39 Žůrková to zkoušela v kombinaci se Satýnkovou, ta ale těžkou přihrávku nedokázala zkrotit dostatečně rychle.
42:12 Jičín na útočné polovině, ale k vážnému ohrožení branky se nedostal.
40:52 Mrázková to v přečíslení vzala na sebe, ale netrefila branku.
40:01 Poslední část hry začíná na míčku Jičín.
40:00 Střely ve druhé části hry: Jičín 10, Vinohrady 8.
38:45 Jičín praktikuje vysoko vysunutý forčeking. To že se to vyplácí se ukázalo šancí, do které se dostala Drbohlavová.
37:44 Opět tu máme kratší úsek hry, kdy se na hřišti neděje nic významného.
34:31 GÓL FBK Jičín! 5:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová bez asistence (5:0)
34:31 Hrající legenda jičínského klubu ukazuje i o generaci mladším hráčkám, že to pořád umí!!!
32:48 Teď to chvíli vypadalo, jako by Jičín hrál přesilovku. Točil se svým soupeřem na jeho polovině, ale ke gólu to nedospělo.
31:22 Müllerová v jedné chvíli zabránila rychlému protiútoku a v té druhé už vysílala svoji dělovku proti brance hostí, tentokrát nad.
29:55 GÓL FBK Jičín! 4:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #7 Lucie Kloutvorová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (4:0)
29:55 Žůrková poslala od mantinelu milimetrově přesnou přihrávku na Kloutvorovou, které stačilo jen u branky položit hokejku správným směrem.
27:57 Střela Žůrkové mířila také mimo branku. Jičín má jasnou převahu, ale ve druhé třetině ještě neskóroval.
27:00 Růžičková se dokázala bleskově vrátit a zabránila tak Vejvodové v samostatném úniku.
26:05 Už nějaký čas je za mantinelem ošetřována domácí Kůželová. Vypadá to, že se jedná o problém s kotníkem.
25:35 Tři jičínské hráčky se snažily doťuknout míček za brankovou čáru, ale nepodařilo se.
24:04 Míček se pohyboval v místech, kde to nebylo pro Jičín úplně bezpečné, ale Samková si na něj správně počkala.
23:24 Satýnková si pěkně povodila soupeřku, ale střelu vyslala nad branku.
22:28 Vinohrady se po dlouhé době dostaly k pohledné kombinaci. Střela alek brance neprošla před dobře bránící Müllerovou.
20:32 Mullerová ukazuje, že by se neztratila ani na fotbale. Svým odkopem narušuje rozehrávku soupeřek.
20:01 Druhou část hry začíná na míčku Jičín.
20:00 Střely v první části hry: Jičín 13, Vinohrady 4.
19:33 Mikolášková to zkoušela podobně jako Müllerová, nicméně její střela se zastavila o jednu ze soupeřek.
18:45 Růžičková se snažila prodrat se ke střele, ale proti 3 soupeřkám neměla moc šancí.
17:39 Samková dokázala udržet míček i přes seknutí od soupeřky.
16:34 Žůrková způsobila zmatky v jičínské rozehrávce, ale soupeřky toho nedokázaly využít.
15:28 GÓL FBK Jičín! 3:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #19 Anna Drbohlavová, asistoval #13 Tereza Mrázková (3:0)
15:28 Výborné řešení přečíslení ukázaly Mrázová s Drbohlavovou, přičemž druhá jmenovaná zakončovala do odkryté klece.
15:00 Hra se přelévá nahoru a dolů, ale většina střeleckých pokusů létá značně mimo.
12:11 Müllerová znovu natáhla ke své smrtící ráně, ale tentokrát doslova trefila ruku hostující golmanky.
11:04 Oba týmu už zase v plném počtu. Opticky se zdá, že se hra mírně zpomaluje.
10:30 Po střele Žůrkové zazvonila tyč.
09:37 První minutu oslabení přežily Vinohrady bez inkasovaného gólu, ale Jičín se snaží tlačit.
06:39 GÓL FBK Jičín! 2:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:0)
06:39 Müllerová pálí téměř od poloviny takovou ránu, že se všichni mohli už jen otočit!!! Golmanka Vyrobíková byla naprosto bez šance.
05:20 Nejprve nevyužila příležitost při přečíslení Šádková a hned z protiútoku měla gól na hokejce domácí Exnarová, ale před sama před brankou přepálila.
03:59 GÓL FBK Jičín! 1:0
Branku družstva FBK Jičín vstřelil #99 Pavlína Mikolášková, asistoval #93 Leona Müllerová (1:0)
03:59 Počáteční tlak se domácím daří brzy přetavit v kýženou branku. Svou pohotovost ukázala rychlou střelou po odražení míčku Mikolášková.
02:48 Jičín nenechává svým soupeřkám kousek prostoru k rozehrávce.
01:33 Drbohlavová se na začátku utkání prezentuje pěknou obrannou hrou. Ani jeden z týmů se zatím nedostal ke střele, která by ohrozila branku.
00:43 Mikolášková to zkoušela z prostoru před brankou backhendem, ale střela ztečovaná nad.
00:28 Müllerová hledala před brankou Žůrkovou, ta ale na nahrávku těsně nedosáhla.
00:01 Na míčku začíná dnešní utkání soupeř z Vinohrad.