Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:1
branky: 5. Kamila Pravcová, 42. Aneta Federselová, 44. Monika Dundelová, 58. Andrea Dernerová, 60. Monika Dundelová - 10. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Nikola Příleská 27 - Anna Macháčková 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 4:0
60:00 Vyjádření as. trenéra hostujícího celku Pavla Doubka: Neodehráli jsme špatné utkání, ale naše gólové šance jsme neproměnili.. a že jich bylo.. soupeř nás předčil v bojovnosti a tlaku v brankovišti. Ke konci zápasu nám už docházely síly a Power Play nepřinesla potřebný tlak. Děkujeme soupeři a gratulujeme Židenicím k důležité výhře.
60:00 Střely po třetí třetině K1 Florbal Židenice 9:15 TJ Sokol Královské Vinohrady.
60:00 Vyjádření trenérky domácího celku Petry Prouzové: Opět se dvě třetiny nedařilo v koncovce, což je z části dáno nedostatečnou koncentrací a zbytečnou zbrklostí. Ačkoli jsme ve třetí třetině dokázali vstřelit 4 branky, v určitých pasážích jsme nechali Vinohrady převzít iniciativu. Podařilo se nám sice splnit dílčí úkol - vyhrát, ale s takovým výkonem v dalších utkáních neuspějeme. Musíme si z toho vzít poučení. Děkujeme soupeřkám a přejeme bezpečnou cestu do Prahy.
59:33 Pátou branku domácího celku vstřelila hráčka Monika Dundelová opět do prázdné branky.
59:32 GÓL K1 Florbal Židenice! 5:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Monika Dundelová bez asistence (5:1)
57:55 GÓL K1 Florbal Židenice! 4:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #37 Nikola Příleská (4:1)
57:55 Čtvrtou branku domácího celku vstřelila hráčka s číslem 88 Andrea Dernerová do prázdné branky za asistence brankářky Nikoly Příleské.
56:20 Sokol Vinohrady hraje bez brankářky, a v šesti lidech se budou snažit dobýt branku domácího celku, kterou brání Nikola Příleská.
56:15 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
56:15 Hostující celek si bere oddechový čas a bude se snažit dohnat dvou gólovou ztrátu.
55:20 Další jistý zákrok po střele od hostující hráčky.
54:11 Domácí tým kontroluje utkání a o tři body se nenechá obrat.
52:54 Timeout K1 Florbal Židenice
52:47 Nikola Příleská drží svůj tým ve vedení svými jistými zákroky.
52:15 Hostující hráčky se snaží vytvářet si šance za pomocí střel z větší vzdálenosti.
49:51 Domácí tým vypadá sebejistěji, co se týče individuálních akcí a práce s balónkem.
49:04 Hráčky hostujícího celku kombinují na středu hřiště, ale do šance se nedostaly.
47:34 Hráčky domácího celku kontrolují zápas a postupně si vytvářejí šance.
46:14 Hráčky Židenic se dostaly pod tlak, ale zatím mu odolávají.
43:53 GÓL K1 Florbal Židenice! 3:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #16 Monika Dundelová, asistoval #43 Jitka Drápalová (3:1)
43:53 O třetí branku domácího celku se postarala hráčka Monika Dundelové střelou do levého horního rohu po nahrávce od hráčky s číslem 47 Jitky Dundelové.
43:35 Hráčky Sokolu Vinohrady se dostaly ke střele, ale třela byla zblokovaná.
42:30 Hráčky hostujícího týmu dostávají domácí celek pod tlak..
41:23 GÓL K1 Florbal Židenice! 2:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Aneta Federselová bez asistence (2:1)
41:23 Druhou branku domácího celku střelila hráčka Aneta Federselová po zmatku v brankovišti hostů, který vznikl po střele zmíněné hráčky.
40:31 První šance třetí třetiny na straně hostujícího celku, střela skončila nad brankou.
40:00 Střely za druhou třetinu K1 Florbal Židenice 11:7 TJ Sokol Královské Vinohrady.
39:11 Dvě obrovské šance, každá na jedné straně, ale ani jednou balonek neskončil v odkryté bráně.
38:26 Další střela hostujícího týmu, tentokrát zblokovaná za mantinel.
37:19 Po dlouhé době se do šance dostaly hráčky hostujícího družstva, ale střelu zlikvidovala Nikola Příleská.
35:58 K dnešnímu utkání přihlíží 58 diváků.
34:44 Hráčky hostujícího jsou pod velkým tlakem a nedokáží se dostat ze své poloviny.
34:01 Další obrovská šance Židenic, ale střela trefila pouze tyč.
33:04 Hráčky Židenic se také dostaly do přečíslení, tentokrát dvě na jednu, ale šanci také neproměnily.
31:45 Hráčky hostujícího týmu se dostaly do přečíslení tři na jednu, ale tuto obrovskou šanci neproměnily.
30:20 Utkání se vyostřuje. Jsou k vidění krásné souboje o balónek.
28:54 Židenice si začínají vytvářet větší šance, ale zatím bez úspěchu.
27:20 Hráčky domácího celku se usadily na polovině soupeře.
25:53 Hráčky domácího celku více kontrolují balónek, ale šance si nevytvářejí.
24:55 Skoro po pěti minutách byla k vidění první šance. Hráčky Židenic se dostaly až do předbrankového prostoru, ale šanci neproměnily.
24:15 Stále si ani jeden tým nevytvořil šanci ke střele.
23:14 Zatím jsme neviděli žádné ohrožení branky.
21:43 Týmy se střídají v držení balónku.
20:46 Oba týmy zápas zatím kontrolují, nechtějí udělat chybu.
20:00 Střely po první třetině K1 Florbal Židenice 9:6 TJ Sokol Královské Vinohrady
19:34 Třetina se dohrává v klidu, týmy se nikam neženou.
18:40 Hráčky Židenic, se dostaly do několika šancí, ale neproměnily je.
17:32 Florbal je opět vyrovnaný na obě strany.
15:25 Hráčky hostujícího celku jsou více pasivní, domácí celek má míček více pod kontrolou.
14:13 Hráčky domácího celku se usadily na polovině soupeře.
13:01 Hráčky domácího týmu si vytvořily větší šanci, ale střela byla zablokována.
11:32 Oba týmy si vytvářejí šance.
09:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Kristýna Vejvodová bez asistence (1:1)
09:45 Ve zmatku před domácí brankou se nejlépe zorientovala Kristýna Vejvodová a vstřelila vyrovnávací gól.
07:19 Hráčky domácího týmu se nikam neženou a kontrolují zápas.
05:53 Hráčky Židenic se postupným útokem dostávají na polovinu soupeře.
04:36 GÓL K1 Florbal Židenice! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #34 Kamila Pravcová bez asistence (1:0)
04:36 O první gól se po krásné individuální akci postarala hráčka domácího týmu Kamila Pravcová.
03:52 Florbal je zatím vyrovnaný na obě strany. Oba týmy si dokáží vytvořit šance.
02:32 Hráčky domácího týmu se drží na polovině soupeře, a vytvářejí si šance.
01:44 Hráčky Židenic vymýšlejí jak se dostat ke střele na polovině soupeře.
00:13 Do první velké šance se dostaly hráčky hostujícího týmu, ale branku přestřelily.