Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos
EFT Karlovy Vary

FbŠ 'pipni.cz' Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 8:1
branky: 1. Hana Poláková, 18. Adéla Bočanová, 20. Lucie Veselá, 29. Adéla Kašparová, 36. Iveta Jedličková, 36. Monika Slavíková, 42. Iveta Jedličková, 57. Adéla Bočanová - 29. Markéta Kosová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 13 - Marcela Velzelová 19; po třetinách: 3:0, 3:1, 2:0
60:00 Komentář asistenta trenéra domácích Jana Kratochvíla: 'Dobrý vstup do utkání a rychlá branka přijde vhod. Vedení 1:0 z prvního zápasu se čekalo a zítra je třeba to potvrdit. Když padne tolik branek co dnes, přijdou si na své i diváci.'
60:00 Komentář trenérky hostů Lenky Bartošové: 'Škoda první třetiny, kdy jsme neproměnily několik hasných gólových situací. Ve druhé třetině jsme naopak několikrát soupeři nahrály na gól. Kvůli tomu je výsledek jednoznačný.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Liberec 7.
59:01 Běží poslední minuta a zápas se spíše je dohrává, ani jeden tým nechce přijít ke zbytečnému zranění.
56:24 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #60 Lucie Veselá (8:1)
55:05 Nepřesné krosové přihrávky Bohemky na polovině Liberce způsobují, že domácí se nedostanou ke střele, přestože jsou v držení balonku.
54:01 Standardka Liberce od mantinelu končí v rohu hřiště, kde Bohemka fauluje.
52:10 Bohemka příliš důrazná při napadání, rozehrává Liberec.
50:06 Jarešová v přečíslení s Benešovou střílí těsně mimo.
49:09 Střela Jarešové jen do blokující hráčky.
46:58 Dvě střely Bohemky, obě zblokované obrannou zdí Liberce.
44:15 Střela Liberce vysoko nad branku domácích.
41:01 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #19 Aneta Šmídová (7:1)
41:01 Střelu Šmídové dorazila Hyršlová.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Liberec 5.
39:50 Poláková zkusila zpoza branky podél tyčky.
39:30 Střela Šmídové těsně mimo.
35:46 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #16 Monika Slavíková, asistoval #27 Anna-Marie Divišová (6:1)
35:20 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #94 Adéla Bočanová (5:1)
35:20 Dělovkou od poloviny hřiště těsně pod horní tyčku využila domácí přesilovku kapitánka Hyršlová.
34:06 Bohemka se ubránila přesilovce soupeře a hned se vrhá do protiútoku.
33:50 Kabeláková svou dělovkou jen do zadního mantinelu.
32:39 Přesilovka Liberce zatím bez střely na branku.
30:59 Pěkná standardní situace a zakončující Jarešová, jen málo chybělo od další branky.
30:44 Standardka Bohemky jen do zdi Liberce
29:43 Pěkný pokus Slavíkové z velké dálky, na poslední chvíli zasáhla hostující obrana.
28:32 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #13 Adéla Kašparová bez asistence (4:1)
28:07 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #8 Markéta Kosová, asistoval #77 Oxana Šamanina (3:1)
27:45 Burdová zachytila rozehrávku Liberce a našla před brankou Polákovou, ta ale nestihla zakončit dřív, než ji zpacifikovala obrana hostů.
26:24 Liberec střílí mimo branku domácích.
25:55 Bohemka přerušila založení Liberce a z protiútoku jen těsně minula branku Šmídová.
22:56 Po chybné rozehrávce domácích se Liberec dostal ke střele.
20:01 Na buly opět úspěšnější Liberec.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 13 - Liberec 2.
19:23 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #60 Lucie Veselá, asistoval #89 Petra Hnátová (3:0)
19:23 Rychlý únik zakončila Veselá přesnou střelou.
17:19 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #64 Eliška Nová (2:0)
17:19 Jednoduchá rozehrávka standardní situace Nové a přesná střela Bočanové.
17:15 Slavíková pálí jen do bloku Liberce.
14:01 Mohutný sprint Polákové nestačil na to, aby stihla míček dřív než brankářka soupeře.
11:50 Benešová byla příliš důrazná při dorážce, rozehrává Liberec.
08:53 Pěkná rozehrávka z rohu od Bočanová za branku na Kašparovou, která na středu našla volnou Veselou. Její střelu ale brankářka hostů zastavila.
06:55 Nguyen od poloviny hřiště jen do zadního mantinelu.
04:46 V obrovské šanci z dorážky minula Veidlová.
03:17 Pěknou akci a zakončující Kosovou vychytala skvěle Kreisingerová.
02:10 Z dalšího tlaku Bohemky střílí Burdová těsně nad branku.
00:31 GÓL FbŠ "pipni.cz" Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ 'pipni.cz' Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #10 Iveta Jedličková (1:0)
00:31 Hned první střela Bohemky končí brankou. Volnou Polákovou našla z rohu hřiště Hyršlová.
00:01 Úvodní buly čtvrtfinálové série pro Liberec.