• 60 59:59
    6:4
    Veronika JEDLIČKOVÁ

FBC Štíři Č. Budějovice - IBK Hradec Králové 6:4
branky: 8. Eliška Zimová, 10. Lada Tancerová, 29. Klára Minářová, 39. Michaela Sýkorová, 43. Eliška Zimová, 60. Veronika Jedličková - 5. Veronika Pitthardová, 9. Martina Luštincová, 26. Eliška Buchalová, 38. Markéta Chocová; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Slíva; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Markéta Bartoníčková 22 - Lenka Remešová 24; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:0
59:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Veronika Jedličková, asistoval #15 Barbora Zahradníková (6:4)
59:59 Komentář trenéra hostí Janečka: Dnes jsme nepředvedli úplně špatný výkon, ale soupeř nás doslova umlátil. To ale nemůže být omluva pro naší jalovou střelbu a nedůraz v obraně. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony. Komentář trenéra domácích Hanšpacha: Dobrý florbal z obou stran. Troufám si říct, že jsme si výhru zasloužili. Děkuji soupeři, hráčkám a také divákům za podporu.
59:59 Drama ale ukončuje gólem do prázdné branky Jedličková.
59:30 Až nyní Hradec v tlaku.
58:40 Hradec bez brankáře. Janošťáková P. vybojovala ale míjí prázdnou branku.
57:45 Štírky většinou na míčku. Hradec zatím jen fauluje.
57:05 Timeout IBK Hradec Králové
57:05 Time out hostí. Jak prostřelit hradbu z těl...
56:50 V brankovišti Bartoníčkové nyní valná hromada Štírek. Všechno naštěstí zblokováno.
55:30 Nejprve Lada doráží mimo. V další akci Jedle poseká při dorážce hráčku. Holky opravdu chtějí dát branku.
54:58 Ryklová v obrovské šanci. Střela opět mimo. Bartoníčková si oddechla...
53:30 Kašparová s Janošťákovou P. v šanci. Opět jen střela mimo branku.
52:20 Další akce Lady. Těžká přihrávka na Stumínskou, ze které se opravdu nedalo střílet, končí až v rohu hřiště.
51:50 Štírky nyní florbalově přehrávají soupeře. Ale přesnost střelby je hrozná.
51:20 Janošťáková P. v akci. Střela ale zblokována.
50:15 Souboje, strkání, fauly. Až střela Janošťákové L. která jde mimo.
49:19 Spousty soubojů. Florbal žádný.
47:45 Pozor break hostů. Naštěstí vše uhasila obrana Štírek alespoň faulem. Přitvrzuje se z obou stran.
46:26 Štírky teď dominují jen by to chtělo branku.
45:30 Jedle Láďa v akci. Chybí ale více klidu ve finální fázi a v zakončení.
44:00 Hradec prvně v této třetině na polovině Štírek. K šanci to ale nevede.
43:44 Schreirová míjí ze standardky.
43:00 Jedličková v další šanci. Opět to není gól. Na střídačce to také pořádně okomentuje... :-)
42:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #18 Klára Minářová (5:4)
42:30 Štírky vstoupili do této třetiny jako vyměněné. Hradec nestíhá a nemá ani míček na hokejkách. Z tlaku se prosazuje opět Zimová a konečně jdou Štírky do vedení.
41:05 Jedličková na malém brankoviště nedostrkala míček za brankovou čáru. Ještě dostala hokejkou přes prsty. Snad nic vážného.
40:08 Po rozvážné rozehrávce Sýkorové v šanci duou Zimová Minářová. Opět se nenahrává a střele Minářové chyběla jak přesnost, tak i razance.
39:59 No co dodat. To samé jako v první třetině. Akorát přibylo vyloučení na obou stranách. Že by prodloužení?
38:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michaela Sýkorová, asistoval #6 Jitka Polívková (4:4)
38:50 Opak je ale pravdou. Polívková nachází volnou Sýkorovou. Té sice při střele sjíždí míček ale po zemi vyrovnává do prázdné branky vyrovnává.
38:30 Jakoby Štírkám došli síli.
37:06 GÓL IBK Hradec Králové! 3:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #36 Markéta Chocová, asistoval #98 Eliška Buchalová (3:4)
37:06 Na druhé straně hradecké ukazují více klidu. Nahrávají si a do prázdné branky střílí snadný gól.
36:36 Strumínská zachytila rozehrávku soupeřek. Místo přihrávky na volnou Polívkovou volí střelu do zámezí. To je škoda.
35:50 Přesilovka Štírek. No možná je lepší když hrají 5 na 5...
34:01 Lada je v oslabení k neudržení. Hm... je k udržení... Raabová ji zastavuje, ale rozhodčí to ohodnocují dvěma minutami.
33:25 V oslabení podniká výpad Janošťáková L. Nejprve střílí - sjel míček. Napodruhé už je to lepší. Trefuje tyč.
32:25 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #98 Eliška Buchalová.
32:25 Bartoníčkové pomáhá tyč... ale branka to není...:-)
32:25 Bohužel svojí frustraci z nepovedené akce zakončuje faulem na unikající hráčku z Hradec. A máme tu trestné střílení.
32:04 Zahradníková zachrtila a nechala Jedličkovou zbourat brankářku hostí. Škoda, že jí raději nenahrála.
31:28 Zimová tečuje těsně mimo. Škoda.
29:50 Zahradníková je při chuti. Objela dvě soupeřky a předložila krásnou nahrávku Tiché. Její střela je však zblokována.
28:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Klára Minářová, asistoval #15 Barbora Zahradníková (3:3)
28:22 Z podivné nahrávky Zahradníkové, která měla spíše lakrosové parametry se prosazuje starší ze sester Minářových. Opět srovnáno.
26:40 Začíná to být zajímavé. Dohnalová běží sama na Bartoníčkovou a také netrefuje branku. Že by obránci byli na dovolené?
26:05 Jedličková jde sama na branku Hradce a přestřeluje.
25:43 GÓL IBK Hradec Králové! 2:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Eliška Buchalová bez asistence (2:3)
25:43 Chyba v rozehrávce Štírek a Hradec jde do vedení.
24:41 Jediný fanoušek Hradce se ozývá a krásně svým hlasem prořízl ticho v hale. Škoda, že se diváci Štírů také aktivně nezapojí.
23:54 Konečně začíná úřadovat domácí duo Jedličková Janošťáková Lada. Třetí útočnice Dostálová ale po jejich akci jen míjí z půlky odkrytou branku.
22:50 Diváci berou buben. Snad to nabudí holky k lepšímu výkonu...:-)
22:00 Hradec v šanci. Bartoníčková drží svůj tým.
21:00 Naopak z rychlého protiútoku střílí Zahradníková. Prováhala však čas na střelu a míjí branku.
20:30 Hradec opět drží míček ale nic z toho.
19:59 V první třetině mají více ze hry hosté. Domácí mají kvalitnější protiútoky. Uvidíme kdo nakonec se bude smát.
19:00 Hm... Už se tu zahrnují rukávy u dresů. Ženy ukazují své svalnaté ruce... Jen by mě zajímalo komu se to má líbit..:-) Možná by to chtělo odhalit jinou část těla...:-)
18:28 Bartoníčková nyní zatopila rozehrávkou svým obráncům.
17:31 Sýkorová v šanci. Střela ze záklonu nemůže letět jinam než do reklam nad brankou.
15:41 Štírkám se moc v obraně nechce běhat. V útoku to ale pak stojí za to. Jedličková připravovalo prázdnou branku pro Dostálovou. Bohužel k brance to nevedlo.
14:42 Bartoníčková se musí v brance domácích ohánět. Hradec má místy až drtivý tlak.
12:45 Chyba za brankou Štírek. Buchalovou ale vychytala Bartoníčková.
09:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová, asistoval #10 Andrea Dostálová (2:2)
09:56 Tak teď vůbec nevím. Řešili jsme špatně očíslovanou hráčku Hradce.... Ale gól to byl určitě pěkný...:-) Rozhodčí řešili domluvou... Snad více chyb v zápise nebude...:-)
08:39 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #96 Martina Luštincová, asistoval #36 Markéta Chocová (1:2)
08:39 Ryché protiútoky jsou dnes opravdu nebezpečné. Proto jde Hradec Králové opět do vedení.l
08:00 Hradec kontruje tlakem, ale žádnou šanci to nepřineslo.
07:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
07:20 A je vyrovnáno. Z rychlého protiútoku se prosazuje, po zpětné přihrávce Minárové, Zimová.
05:57 Štírky poprvé v tlaku. Hradec brání jen za cenu faulů. Šance však nepřichází.
04:44 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #97 Veronika Pitthardová, asistoval #24 Pavla Kunová (0:1)
04:28 Přesnost kombinace domácích je velmi nízká. Hosté z toho těží první branku.
03:37 První nebezpečná střela Hradce. Naštěstí nad branku.
02:54 Štírky mají problém s napadáním Hradce. Zatím ale stíhají drobné chyby napravovat.
02:04 Slušné tempo na ženský florbal. Více ztíe hry mají zatím hosté.
01:24 První střela Hradce Králové.
00:00 První buly vítězné pro Štírky.