• 63 62:47
    4:3
    (Láryšová)

Florbal Chomutov - FBC Kanonýrky Kladno 4:3p
branky: 28. Klára Chmelová, 54. Klára Chmelová, 55. Simona Mock, 63. Klára Chmelová - 20. Jessica Keszi, 26. Veronika Bartošová, 59. Veronika Bartošová; rozhodčí: Petr Neumaier - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Martina Lerchová 25 - Eliška Moulisová 33; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
62:47 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová, asistoval #77 Lenka Láryšová (4:3)
62:46 Trenér domácích Moro Miroslav: Třetí výhra v prodloužení v řadě na domácím hřišti. Stále jsme špatní v koncovce a v útočné třetině nám domácí palubovka, ani trochu nesedí. Soupeř bojoval a dobře bránil děkujeme za zápas.
62:46 Trenér hostů Kříček Lukáš: Soupeř byl více na balonu a měl víc ze hry. Bod, který si odvážíme se za bojovnost. Gratulujeme Chomutovu k bodu navíc.
60:00 Zahájení prodloužení
58:42 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 3:3
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #23 Jessica Keszi (3:3)
54:39 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Simona Mock, asistoval #6 Kateřina Pisárová (3:2)
53:07 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová, asistoval #23 Lenka Morová (2:2)
47:43 Timeout FBC Kanonýrky Kladno
27:24 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová, asistoval #97 Simona Mock (1:2)
25:23 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 0:2
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #7 Tereza Svobodová (0:2)
19:16 GÓL FBC Kanonýrky Kladno! 0:1
Branku družstva FBC Kanonýrky Kladno vstřelil #23 Jessica Keszi, asistoval #13 Barbora Hubrová (0:1)