• 58 57:08
    3:6
    (Romančáková)

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 3:6
branky: 8. Petra Brandová, 22. Lucie Prokešová, 36. Martina Pokorná - 5. Andrea Kašparová, 6. Veronika Bláhová, 7. Nikola Bochenská, 21. Andrea Kašparová, 48. Nikola Vitebská, 58. Andrea Kašparová; rozhodčí: Jakub Vlček - Michal Taufmann; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 31 - Andrea Šťastná 22; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:2
59:59 Komentář trenéra hostí: Konečně se nám podařilo hrát od 1. třetiny aktivně. Až na druhých 10 minut druhé třetiny. jsme byli dle mého názoru kombinačně lepší. Naše střelecká impotence nám zabránila vstřelit více gólů. Děkujeme soupeři za hru. Komentář trenéra domácích: Myslím, že jsme si nezasloužili prohrát. Výsledek byl ovlivněn i jinými faktory. Děkujeme soupeři za hru.
57:08 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Andrea Kašparová, asistoval #68 Jitka Romančáková (3:6)
47:13 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Nikola Vitebská, asistoval #16 Veronika Bláhová (3:5)
35:31 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Martina Pokorná, asistoval #7 Magdaléna Jelínková (3:4)
21:48 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lucie Prokešová, asistoval #10 Martina Pokorná (2:4)
20:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Andrea Kašparová, asistoval #10 Lucie Hock (1:4)
07:20 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #66 Petra Brandová bez asistence (1:3)
06:47 Timeout FTC Vysoké Mýto
06:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #9 Nikola Bochenská, asistoval #10 Lucie Hock (0:3)
05:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Veronika Bláhová bez asistence (0:2)
04:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Andrea Kašparová, asistoval #9 Nikola Bochenská (0:1)