54
  • 54 53:20
    Cheb

FBC Teplice - USK Akademik Cheb 10:5
branky: 8. Lukáš Fiala, 14. Lukáš Fiala, 15. Lukáš Blažek, 17. Martin Severa, 21. Tomáš Soukup, 23. Lukáš Fiala, 29. Martin Severa, 32. Martin Severa, 43. Martin Severa, 46. Martin Severa - 11. Matyáš Kalina, 21. Matěj Svatek, 22. Matyáš Kalina, 30. František Novohradský, 49. Matyáš Kalina; rozhodčí: Tomáš Šedivý - David Scholz; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 18 - Lukáš Heczko 20; po třetinách: 4:1, 4:3, 2:1
59:59 Přesilovka nevyužita, Teplice zvítězili naprosto přesvědčivě. Od začátku zápasu byli lepším týmem na hřišti.
58:40 Ve 3. třetině hosté trefili pouze pětkát branku, všechny jejich střely, když už k nim dojde, lítají mimo
56:10 Zápas je s největší pravděpodobností rozhodnut. Cheb nevypadá na to, že by zvrátili průběh zápasu
53:20 Timeout USK Akademik Cheb
52:30 Chebská obrana kupí jednu chybu za chybou. Kdyby Teplice všechno využili, mohlo být skóre úplně jinde
48:35 GÓL USK Akademik Cheb! 10:5
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #8 Matyáš Kalina, asistoval #72 Tomáš Kapr (10:5)
48:35 První využitá přesilová hra v zápase. Hosté snižují na 10:5 při hře 5 na 4
47:35 30 s. hra 5:3 pro hosty nevyužita.
47:05 Hra není nějak přehnaně hrubá, ale rozhodčí pískají úzkostlivě.
47:04 Timeout FBC Teplice
45:54 GÓL FBC Teplice! 10:4
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #28 Martin Severa, asistoval #13 David Gebhardt (10:4)
45:54 Teplice zvyšují ve vlastním oslabení. Gól Severa již páty v tomto zápase
45:34 A přesilovka hostí pokračuje, tentokráte vyloučen Vyskočil
43:20 Přesilovku hrají nyní i hosté, ale dnešní využívání výhody hry v početní převaze je žalostné. Zatím žádný gól v přesilovce, naopak jeden inkasovaný u domácích
42:38 GÓL FBC Teplice! 9:4
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #28 Martin Severa bez asistence (9:4)
42:38 Hned po nevyužité přesilovce domácích střílí další gól Teplic, Severa, již svůj čtvrý ! !
40:29 Hned v úvodu třetiny se Teplicím se naskýtá šance na zvýšení golového náskoku, hrají přesilovku
39:59 V druhé tř. 9:6 na střely pro Cheb. Teplice trefili šestkrát branku a dali čtyři goly
38:20 Obrana akademiků dosti při rozehrávce chybuje a z toho pramení vyložené šance Teplic
35:19 A je po přesilovce, hosté z Chebu nevyužili
34:20 A teď ještě 5:4
33:19 Cheb má jedinečnou šanci snížit, hrají minutu přesilovku 5:3
31:24 GÓL FBC Teplice! 8:4
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #28 Martin Severa bez asistence (8:4)
31:24 Excelentní výkon hostujícího brankaře pokračuje (nebo, že by obrana) Čtvrtá střela, čtvrtý gól
29:14 GÓL USK Akademik Cheb! 7:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #11 František Novohradský bez asistence (7:4)
29:14 A pro změnu čtvrtá střela na domácího golmana Hlavsu a třetí gol hostí
28:55 GÓL FBC Teplice! 7:3
28:55 Třetí střela na branku Chebu v této třetině a třetí gól a to tentokráte druhá lajna Teplic
26:10 Oba golmani nemají zrovna svůj den, protože v této třetině všechny střely mezi tři tyče, zatím skončili golem
24:10 Domácí Fiala má již hattrick a Soukup si připisuje už 4 kanadské body
22:22 Na počátku třetiny gólová smršť z obou stran
22:21 GÓL FBC Teplice! 6:3
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #17 Lukáš Fiala, asistoval #9 Tomáš Soukup (6:3)
21:36 GÓL USK Akademik Cheb! 5:3
20:54 GÓL FBC Teplice! 5:2
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #9 Tomáš Soukup, asistoval #16 Michal Láska (5:2)
20:54 Teplice vzápětí odpovídají a udržují si tříbrankový náskok po akci Láska, Soukup, kdy Soukup skóruje do prázdné branky
20:26 GÓL USK Akademik Cheb! 4:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #70 Matěj Svatek, asistoval #8 Matyáš Kalina (4:2)
20:26 Hosté z Chebu pravděpodobně dostali 'masáž' v šatně a vlítli do druhé třetiny a hned skŕovali
19:59 Převaha domácích se ukazuje i v počtu střel po 1. třetině. 15:8 pro domácí tým.
16:48 Převaha Teplic je markantní a můžeme očekávat i další příděl gólů do sítě Chebu
16:47 GÓL FBC Teplice! 4:1
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #28 Martin Severa, asistoval #2 Lukáš Blažek (4:1)
14:08 GÓL FBC Teplice! 3:1
Branku družstva FBC Teplice vstřelil #2 Lukáš Blažek, asistoval #28 Martin Severa (3:1)
14:08 Díky napadání útočníků Teplic rozehrávku Chebu, padl třetí gól do sítě hostí. Severa po odebrání míčku bekovi hostí naservíroval přihrávku Blažkovi a tomu nezbylo než skórovat
13:15 GÓL FBC Teplice! 2:1
13:15 Bezvadně zahraná standartka Teplic a druhý gól Fialy tahanou střelou k tyči golmana Heczka
12:13 Domácí početní výhodu nejen, že nevyužili, ale naopak inkasovali.
10:12 GÓL USK Akademik Cheb! 1:1
10:12 V přesilovce domácích se podařilo skórovat hostujícímu Kalinovi nahozenou střelou z půlky hřiště, kdy překvapil domácího golmana Hlavsu
07:09 GÓL FBC Teplice! 1:0
07:09 Herní převaha domácích zákonitě vyústila ve vedoucí gól
05:20 Tepličtí hráči nabuzeni včerejší výhrou nad Baníkem Sokolov, hýří aktivitou a zatím mačkaj hosty z Chebu
00:01 Dnešní utkání slibuje vyrovnaný zápas. V prvním zápase těchto týmů v této sezóně zápas skončil vítězstvím Teplic až na nájezdy a to 6:5