7:4
    Daniel MAXA
    ()

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Florbal Ústí 7:4
branky: 10. Ondřej Plíhal, 16. Jan Diviš, 39. Daniel Maxa, 42. Martin Řezáč, 55. Ondřej Plíhal, 60. Ondřej Plíhal, 60. Daniel Maxa - 25. Jiří Günther, 27. Vít Pavelka, 28. Jiří Günther, 43. Lukáš Täuber; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Daniel Műck 44 - Marek Netopilík 20; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:1
60:00 Pokračování komentáře trenéra domácích: Je to neskutečný, že s tímto týmem pravděpodobně zvítězíme po základní části a pro mě osobně je to více než vyhrát play off, protože tým byl v dlouhodobé části nejlepším v republice a za to jim gratuluju.
60:00 Komentář trenéra domácích Radima Cepka: Těžké utkání s velmi kvalitním soupeřem a i když byl oslabený o důležité hráče tak podali výborný obranný výkon a pro nás to bylo velice psychicky náročné utkání. Jsem rád, že kluci hráli zodpovědně až do konce a slabou chvilku z druhé třetiny trpělivým výkonem proměnili v naše vítězství.
60:00 Komentář trenéra hostů Petra Kopty: V prvé řadě jsem hrdý na svůj tým, který odehrál vynikající utkání. Bohužel, doplatili jsme na neproměňování šancí, které jsme si vytvořili, především ve druhé třetině a na konci zápasu už nám docházely síly. Sledovali jsme nadprůměrné utkání první ligy. Gratulujeme soupeři k vítězství a těšíme se na play of.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině - Chodov:11 - Ústí:20
59:59 Fanoušci Chodova skandují a tleskají svému týmu ve stoje!
59:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Daniel Maxa bez asistence (7:4)
59:34 Hosté v šesti bez brankáře.
59:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #72 Filip Pletka (6:4)
59:27 Hosté opět s brankářem.
59:01 Hosté velmi aktivní v útoku.
58:00 Hosté v šesti bez brankáře.
58:00 Před námi jsou poslední dvě minuty utkání.
57:07 Jirásek zaklekl před Fuchsigovu střelu kterou tím vyrazil a uchránil tak svojí bránu.
56:35 Timeout Florbal Ústí
54:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #14 Ondřej Vošta (5:4)
53:40 Volf pohotově naběhl před Güntera připraveného ke střele, který tímpádem neviděl a střela šla mimo bránu.
52:25 Neúnavný kotel chodovských fanoušků pozvbuzuje svůj tým od začátku utkání velmi aktivně!
50:30 Tempo hry se zrychluje a zároveň vzniká i víc chyb na obou stranách.
48:39 Pletkova střela vypadá na téměř jistý gól, ale Netopilík rychlejší a míč vyráží.
46:35 Esterka proběhnul obráncům domácích a šel sám na Mücka, který ač byl v druhém rohu brány, stihnul se bleskově přesunout a výskokem zabránit gólu z nebezpečné střely.
44:40 Taüberovu rychlou střelu z první vyráží Mück rukama.
43:20 Jirásek z půlky. Všichni už viděli gól v síti, byla to ale bohužel tyčka.
42:31 GÓL Florbal Ústí! 4:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Täuber, asistoval #6 Mikuláš Krbec (4:4)
41:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Martin Řezáč, asistoval #93 Ondřej Plíhal (4:3)
41:25 Třetí třetina začala velmi opatrně.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině - Chodov:8 - Ústí:19
38:59 Dnešní útkání přímo v hale sleduje 77 diváků. Děkujeme!
38:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Daniel Maxa, asistoval #64 Otakar Prášek (3:3)
38:24 Maxa po příhrávce od Práška vyrovnává skóre.
35:38 Esterkova střela míří přímo do středu brány, brankář ale rychlí a gól končí v jeho rukou.
32:57 Fuchsig střílí z ostrého úhlu od mantinelu - netrefuje bránu.
30:20 Göndör střílí od mantinelu ale brankář domácích včas míč pokryl.
27:30 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #61 Jiří Günther, asistoval #3 Vít Pavelka (2:3)
27:30 Hosté mají ve druhé třetině nad domácími jasnou převahu jak v rychlosti tak v přesnosti a dostávají se tak do vedení.
26:39 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #3 Vít Pavelka, asistoval #99 Jiří Šafařovský (2:2)
26:24 Krbec vyslal k Mückově bráně krásnou střelu, která ale končí mimo bránu.
24:21 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #61 Jiří Günther, asistoval #99 Jiří Šafařovský (2:1)
23:25 Jirásek vystřelil ze svého obvyklého místa - z půlky. Střela proletěla mezi všemi obránci hostů, ale Netopilík neprůstřelný.
22:19 Pavelkovu nebezpečnou střelu blokuje Strnad.
20:00 Střely na branku v první třetině - Chodov:7 - Ústí:9
19:33 Krbec se dostal sám až před Mücka ale míč brankář pokryl na úrovni malého brankoviště.
16:16 Řezáč nahrál na Plíhala který ale střílí mimo bránu.
15:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #46 Jan Diviš bez asistence (2:0)
15:47 práškova střela vedená v dobrém směru, ale příliš vysoko a přelítává bránu přesně v půli asi o 20 centimetrů.
13:35 Eremiáš připravený před bránou a v pravý čas zaklekl aby zabránil střele útočníka hostů.
12:10 Běloch nahrál na Plíhala, který trefuje vnější boční síť brány hostů.
11:35 Sklenářova střela se odrazila od soupeřovi hokejky a letí vysoko nad bránu a míč končí mimo hřiště.
09:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 Ondřej Plíhal, asistoval #27 Martin Řezáč (1:0)
09:40 Skóre dnešního zápasu otevírá gól Plíhala který si našel Řezáčovu přihrávku před bránu.
06:36 Novotný z půlky. Střela zastavena obránci hostů.
04:32 Stibor si obehrál dva hráče domácích a běží sám na Mücka, rychle ho ale dobíhá Běloch a pohotovým zakleknutím zabraňuje střele na bránu.
04:22 Eremiášova střela z otočky od mantinelu zastavena zakleknutým obráncem hostů.
02:38 Mück od začátku pozorný a ani ostrá střela útočích hostů ho nezastihla nepřipraveného.
01:01 Zápas sotva začal ale pot již teče po čelech hráčů, trenérů ale i diváků. Mohli jsme vidět již několik velmi pěkných akcí na obou stranách.
00:00 Krásný podvečer vám všem, kteří jste se rozhodli věnovat ho sledování online zápisu z 21. kola G2 ligy juniorů. Můžete se těšít na napínavý souboj domácího FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostujícímu týmu Florbal Ústí. Zápas bude o to zajímavější, že se jedná o souboj týmů vedoucích tabulku. Florbal Ústí na prvním místě a FAT PIPE FLORBAL CHODOV na druhém.