Time-out
    Ostrava

Události

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Technology Florbal MB 9:2
branky: 6. Tomáš Kubíček, 17. Václav Šimčík, 29. Tomáš Blahut, 29. Václav Šimčík, 34. Igor Macháček, 46. Michal Sládek, 49. Tomáš Blahut, 57. Matyáš Šindler, 60. Michal Sládek - 31. Jakub Bína, 55. Patrik Rozkovec; rozhodčí: Vladimír Hála - Petr Szilvási; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Daniel Buroň 15 - Tomáš Fiala 14, Dominik Pech 8; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1
60:00 Hodnocení trenéra hostí: 'Soupeř nás dnes přehrál ve všech směrech. Ostrava dnes byla lepší. Děkuji soupeři za utkání.'
60:00 Hodnocení trenéra domácích Tomáše Svaičinky: ' Dneska jsme zápas odehráli výborně z obrany. Kluci mě příjemně překvapili. Řešili jsme docela dobře situace z rychlého protiútoku. Na můj vkus málo střílíme a na tom musíme zapracovat. Jinak musím kluky dneska pochválit za velmi kvalitní výkon. Jsem rád, že soupeře jsme k ničemu nepustili. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
60:00 Celkový počet střel: 25-17.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: 9 -7.
60:00 Ukončení 3. části
59:55 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:55 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #24 David Mati.
59:55 V čase 19:55 uvidíme ještě trestné střílení.
59:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #21 Šimon Kuczera (9:2)
58:50 Hosté stále v šesti na polovině soupeře.
57:01 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Matyáš Šindler, asistoval #49 Jan Řezník (8:2)
56:58 Šindler střelou do prázdné brány rozhoduje dnešní utkání.
56:50 Střela Bíny je hodně nepřesná.
55:30 Hosté drží míček na svých florbalkách. Zatím se ale nedokážou prosadit.
54:58 Timeout Technology Florbal MB
54:58 Hostující tým to zkouší v šesti lidech.
54:01 GÓL Technology Florbal MB! 7:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #65 Patrik Rozkovec, asistoval #63 Dominik Dvořák (7:2)
54:01 Hosté z nenápadné šance snižují.
52:52 Domácí jsou kompletní. Mladá Boleslav přesilovou hru nevyužila.
52:10 Ostrava ale dobře napadá a nepouští Mladou Boleslav do zakončení.
51:05 Hosté jsou okamžitě u míčku a kombinují na polovině soupeře.
50:34 Rozkovec teď měl obrovskou šanci. Dostal se do rychlého protiútoku. V rozhodující moment ale netrefil míček.
48:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #41 Tomáš Blahut, asistoval #24 David Mati (7:1)
48:35 Blahut střelou z dálky prostřeluje hostujícího gólmana. Ostrava tak vede už o šest branek.
47:30 Svačinka z dálky netrefuje hostující bránu.
45:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
45:36 Domácí hráči po rychlé akci zásluhou Michala Sládka navyšují své vedení.
44:10 Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Veškeré pokusy jsou buď nepřesné, nebo si s nimi dokáže poradit brankář soupeře.
42:40 Z dělovkou Homoly si brankář hostí poradil.
41:20 Úvod třetí třetiny plný nepřesností na obou stranách.
40:40 Nenápadná šance hostujících hráčů, která ale gólem nekončí.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Počet střel v druhé třetině: 8-6
40:00 Ukončení 2. části
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50 Dnešní utkání sleduje 60 diváků děkujeme.
38:03 Volný úder pro hosty z levé strany od mantinelu.
36:13 Hostující tým je kompletní. Ostrava přesilovou hru nedokázala využít.
35:10 Ostrava zaujala na polovině soupeře přesilovkové postavení.
33:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #60 Igor Macháček, asistoval #32 Václav Šimčík (5:1)
33:13 Na druhé straně po rychlém přechodu do útoku se prosazuje Václav Šimčík. Gólman si na míček šáhnul, ale zabránit brance nedokázal.
33:05 Po střele teď jednoho z hostujících hráčů zvoní tyč za domácí bránou.
32:10 Volný úder pro hosty z rohu.
30:50 Další šanci teď hosté zakládají z vlastní poloviny od vlastní brány.
30:15 Mladá Boleslav je teď po snížení aktivní a drží míček na polovině soupeře.
30:06 GÓL Technology Florbal MB! 4:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #6 Jakub Bína z trestného střílení (4:1)
28:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík bez asistence (4:0)
28:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #41 Tomáš Blahut, asistoval #29 Lukáš Homola (3:0)
28:36 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Dominik Pech družstva Technology Florbal MB
27:50 Obrovská chyba domácích hráčů. Kterou nakonec hasí jejich brankář.
27:10 Hosté teď dobrým napadáním vytlačili domácí hráče až k její bráně.
26:10 Ostravští florbalisté se teď dostali dopředu do rychlého protiútoku. Ale i jejich šance byla hodně nepřesná.
25:20 Nepřesná střela jednoho z hostujících hráčů.
24:20 Hraje se nám nahoru - dolů teď. Zatím ale veškeré pokusy jsou hodně nepřesné.
23:05 Další nepřesná střela hráčů Mladé Boleslavi, kteří jsou v úvodu druhé půle aktivní.
20:20 Mladá Boleslav je v úvodu hodně aktivní.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Počet střel v druhé utkání: 8:6.
20:00 Počet střel v první třetině: 8:4.
20:00 Ukončení 1. části
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:01 Pešek z dálky netrefil domácí bránu. Jeho střela mířila hodně vysoko.
17:20 Šimon Kuczera před bránou nedokázal dostat míček do sítě. To byla zajímavá šance domácích.
16:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #32 Václav Šimčík, asistoval #60 Igor Macháček (2:0)
16:13 Po nečekané šanci se Ostrava dostává zásluhou Šimčíka do dvoubrankového vedení.
14:30 Žagan v obrovské šanci před bránou. Buroň ale dokázal jeho šanci zlikvidovat.
14:00 Hra nám teď mírně upadla. Sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
12:20 Útočný faul domácích. K míčku se tak dostanou hosté. Budou rozehrávat od vlastní brány.
11:20 První třetina se nám dostala už do své druhé části. Jsme svědky rychlé hry nahoru - dolů, bez vážnějších šancí.
09:10 Nyní se situace vyměnili. Ostrava teď úřaduje na polovině Mladé Boleslavi. Zatím ale nedokáže zakončit.
08:00 Mladá Boleslav teď uzavřela dobrou minutu domácí hráče na jejich polovině.
06:20 Ostrava teď na soupeře tlačí.
05:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #44 Tomáš Kubíček, asistoval #32 Václav Šimčík (1:0)
05:31 Po kombinační akci se dostává Ostrava zásluhou Tomáše Kubíčka do vedení.
04:55 Závěr šance se jim ale příliš nepovedl, neboť netrefili vůbec bránu a míček skončil mimo hřiště.
04:05 Mladá Boleslav to teď zkouší od vlastní brány.
03:10 Šindlerovu střelu Fiala vyrazil rukou nad. Tohle byla obrovská šance Ostravy.
01:20 Zatím se nám hraje nahoru dolů bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
00:01 Úvodní buly vyhráli hráči Mladé Boleslavi.
00:00 Zahájení utkání.