Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha - itelligence Bulldogs Brno 2:9
branky: 10. Marek Zouzal, 35. Ondřej Svatoš - 7. Jakub Mendrek, 14. Radek Krajcigr, 19. Jakub Mendrek, 24. Josef Žižka, 26. Jiří Bauer, 41. Jiří Koutný, 46. Jakub Mendrek, 49. Jakub Mendrek, 56. Radek Krajcigr; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 918; zásahy brankářů: Martin Beneš 22 - Filip Kuhn 16; po třetinách: 1:3, 1:2, 0:4
59:59 Jaroslav Berka (ACEMA Sparta Praha): Nejprve bych rád ocenil skvělou atmosféru a organizaci utkání. Bohužel to tady dneska domácím nepřálo a nejspíš nám ani nepomohla palubovka, na kterou nejsme zvyklí. Utkání rozhodly naše oslabení v první polovině zápasu, kdy soupeř ty možnosti přesilovek dostával až lacino a využil je k rozhodnutí zápasu. Poté si Brno velmi zkušeně řídilo hru, rozdíl byl zejména ve hře s míčkem. Děkujeme všem!
59:59 Jan Kadlec (Bulldogs Brno) - Klobouk dolů, veliké poděkování a respekt všem, kteří se podíleli na organizaci a průběhu nejen našeho utkání, ale i celého dnešního dne. Ve Varech se nám hrálo velice dobře. Vyhráli jsme všechny třetiny a k tomu navíc spálili spoustu dalších vyložených šancí. Po reprezentační přestávce budeme ještě lepší.
59:23 Časar v obrovské příležitosti přestřelil a to jen dokresluje celkový zmar Sparty.
58:48 Jaroš se dral do šance po pravém mantinelu, ale okamžitě o balonek přišel.
56:58 Utkání ani tři minuty před koncem neztrácí na tempu a Sparta se brání zuby nehty.
55:20 Začíná z toho být slušný debakl a Spartě už jen zbývá doufat, že neobdrží pověstnou 'desítku'.
55:10 Timeout ACEMA Sparta Praha
55:10 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:9
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #12 Marek Fuchs (2:9)
53:30 Sparta se vymanila z nejhoršího, ale čas jí ubíhá a myslím, že s jistotou mohu říci, že o dnešním vítězi je rozhodnuto.
52:51 Brno teď ale uzamklo Spartu a tlačí jí v jejím obranném pásmu.
51:52 Martin Beneš svými úžasnými zákroky stále drží malinkou jiskřičku naděje pro domácí borce, kteří se vydávají ze všech sil.
50:46 Jeski pálil z pravé strany do horního růžku, ale nedokázal seřídit mířidla mezi tři tyče.
49:33 Koutný běžel sám na Beneše, ale sparťasnký gólman předvedl famózní zákrok rukou!
48:28 Tohle už je pořádný debakl a velká škoda, že se Spartě nepodařilo zápas zdramatizovat.
48:24 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:8
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #91 Josef Žižka (2:8)
46:58 Jarš hledal před odkrytou bránou volného Svatoše, který ale nestihl vložit hůl do rychlé přihrávky.
45:43 Skóre se pomalu přibližuje výsledku z předchozího zápasu Národní ligy mezi Hurricany a Chmutovem, který skončil v neprospěch domácích 3:8.
45:14 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:7)
44:35 Časar vypálil po zemi a Kuhn musel nadvakrát krotit skákavý míček.
42:59 Šnajdr si pomohl po ztrátě balonku faulem a odevzdává míček soupeři.
41:11 A teď už to je oficiální! Dnešnímu superligovému utkání přihlíží 918 diváků!
40:39 Tak to nebyl moc dobrý vstup do třetí třetiny v podání Sparty, která po pár vteřinách inkasuje.
40:18 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #65 Jiří Bauer (2:6)
40:00 Nejlepšími hráči utkání jsou Martin Beneš a Jakub Mendrek.
40:00 Střely na branku Sparta Praha - 7 ..... Střely na branku Bulldogs Brno- 9
39:00 Běží poslední minuta druhé třetiny.
37:08 Vypadá to, že v Karlových Varechse bude muset postavit nová hala, protože tohle město florbalem opravdu žije a je zde neskutečná atmosféra. Opravdu z toho běhá mráz po zádech.
35:12 Nakonec se to domácím povedlo. Zrovna v moment, kdy už vypadali hodně bezzubě.
34:53 Krásná spolupráce a je tady snížení po nekomrpomisně umístěné střele Ondřeje Svatoše!
34:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #24 Jan Marvánek (2:5)
34:11 Domácí Sparta kombinuje na polovině hřištěa zatím nemůže najít recept na pevnou obranu Brna.
33:29 Fuchs natlačil Časara na mantinel a domácí zůstanou na míčku.
32:04 David Ježek vyslal dobrou střelu na Kuhna, který měl velké problémy, aby vůbec míček dokázal zkrotit.
30:49 Jakůbek na poslední chvíli zvedl přihrávku, která mířila na Časara.
29:28 Jan Marvánek v protiútoku poslal štiplavou střelu, která jen těsně neolízla pravou tyč.
28:30 Výsledek zatím hovoří jasně pro Brno, ale každý ví, že ve florbale je všechno možné.
26:37 Rodina je na hřišti a podlouhé době vidíme hru v plném počtu.
25:47 To už vypadá hodně špatně. Brno opět využívá přesilovou hru. Po krásné souhře zakončuje do odkryté svatyně Jiří Bauer.
25:46 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #13 David Coufal (1:5)
24:20 Velké potíže pro Spartu, která bude hrát dvě minuty oslabení pouze ve třech hráčích.
23:32 Josef Žižka byl nejdůraznější a posílá Brno do vedení 4:1.
23:31 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #7 Petr Kadlec (1:4)
21:58 Velká nepříjemnost pro SPartu. Michael Rodina u mantinelu sroloval protihráče a rozhdočí se shodli na pětiminutovém trestu.
20:32 Odstartovala druhá třetina a podle té první je jasné, že se můžeme těšit i nadále na parádní podívanou.
20:00 Střely na branku Sparta Praha - 5 ..... Střely na branku Bulldogs Brno - 9
19:00 Velká škoda pro Spartu, která dostává třetí branku minutu před koncem první třetiny a půjde do kabin nejspíše s dvoubrankovým mankem.
18:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #13 David Coufal (1:3)
17:59 Koutný mohl zakončovat z bezprostřední blízkosti, ale než se stihl zorientovat, tak o míček přišel.
16:39 Svatoš poslal nádhernou kolmici na Krejču, který ale promáchl ve vyložené situaci před odkrytou brankou!
15:36 Jakub Mendrek pálil z levé strany z otočky, ale jeho pokus zapadl přesně za mantinel za domácí brankou Sparty.
13:26 Brno jde opět do vedení po přesné střele Radka Krajcigra.
13:25 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #13 David Coufal (1:2)
12:24 Koutný sepokoušel překvapit Beneše střelou z ostrého úhlu, ale sparťanský maskovaný muž byl u své tyče velice rychle.
11:20 Bauer je na hřišti a uvidíme další přesilovou hru v podání Bulldogs Brno.
10:55 Radek Krajcigr obdržel ostrý úder mimo hru a musí být ošetřen na hřišti. Na pomoc přibíhá i zdravotnice ze sparťanské lavičky.
09:30 První přesilová hra Sparty a uvidíme, jak s příležitostí naloží.
09:03 Krásná akce Sparty a je vyrovnáno! Marek Zouzal běžel sám na hostujícího brankáře a střelou po zemi posílá domácí do vedení a hala bouří!
09:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (1:1)
08:47 Sparta je po obdržené brance pod obrovským tlakem.
07:28 Matěj Pruner se do toho opřel a u mantinelu poslal k zemi hned dva hráče Brna najednou. Rozhodčí jeho demolici označili za faul.
06:17 Máme tady úvodní branku utkání. Jakub Mendrek dostal na střed hřiště perfektní pas a z otočky propálil Beneše pod rukou.
06:16 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
05:51 Pruner bez větších problémů zavezl míček na útočnou polovinu a odchází střídat.
04:25 Koščo výborně zablokoval přihrávku a ještě stihl vyslat do útoku Jaroše, jehož střela byla ztečována vysoko nad bránu.
03:44 Časar je na hřišti a domácí borci přežili první zkoušku ohněm.
02:51 Buldoci skvěle kombinují na útočné polovině a vytvářejí obrovský tlak, kterému však Sparta odolává.
01:54 Zbytečný faul Lukáše Časara, který nabízí Brnu první možnost přesilové hry.
01:08 Časar se pokoušel posunout míček na Rebra, ke kterému se ale přihrávka nedostala a k míčku se opět dostanou hráči Brna.
00:32 Krejča se v rohu provinil faulem a k balonku se dostanou hosté z Brna.