Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Události

ACEMA Sparta Praha - SK Bivoj Litvínov 9:6
branky: 11. Jaroslav Jaroš, 17. Kryštof Hartman, 20. Luka Časar, 33. Jan Marvánek, 42. Michael Rodina, 42. Jakub Vrána, 45. Ondřej Svatoš, 55. Kryštof Hartman, 59. Kryštof Hartman - 14. Lukáš Černý, 15. Michal Plomer, 50. Daniel Hulič, 56. Daniel Hulič, 57. Ondřej Hertl, 60. Viktor Hocelík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Michal Kotouček 27 - Karel Kotoun 22; po třetinách: 3:2, 1:0, 5:4
60:00 komentář trenéra domácích Jaroslava Berky:Věděli jsme, že to dnes nebude jednoduchý zápas, to se splnilo. Vyhráli jsme ale každou třetinu a postupně si navýšili skóre k důležitému vítězství.Chtěli jsme 3 body a ty máme.
60:00 Doplnění komentáře trenéra hostů: Třetí třetina byl hurá florbal a hokej zároveň a to na obou stranách. Díky za naše skvělé fanoušky. Věříme, že zranění našeho kapitána nebude vážné a přejeme brzké uzdravení. Děkujeme domácím za utkání a skvělou charitativní akci.
60:00 Komentář trenéra hostů Vadima Všetuly:Dnes ztracené 3 body a to opravdu, i když výsledek může být zavádějící. V první třetině naivně obdržené tři branky. Druhá třetina rozhodla o utkání, kdy místo jasných 5-6 gólů v síti Sparty, jsme neproměnili nic.
60:00 Střely ve třetí třetině: 14 - 13 Střely celkem: 31 - 33
60:00 Nejlepšími hráči utkání jsou za domácí Kryštof Hartman a za hosty Karel Kotoun.
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Tento náskok už si ale Sparta pohlídá a vítězí v tomto pro ně důležitém utkání v bojích o play-off.
59:22 Timeout SK Bivoj Litvínov
59:22 GÓL SK Bivoj Litvínov! 9:6
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #30 Ondřej Hertl (9:6)
59:22 I přes to se hosté nevzdávají a snižují na 9:6.
58:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Kryštof Hartman, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (9:5)
58:57 Tato branka bude asi Litvínovu osudná. K volnému balonku se dostal Jaroš, přihrál Hartmanovi před bránu a ten pohodlně zakončil do brány, kterou už Kotoun nestřežil.
57:25 Přesilovkovou střelu Marvánka nyní parádně vykryl Kotoun.
56:29 Zbytečně však oslabuje Chládek naděje hostujícího týmu po faulu v obranném pásmu.
56:00 GÓL SK Bivoj Litvínov! 8:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #30 Ondřej Hertl, asistoval #25 Viktor Hocelík (8:5)
56:00 A o dalších 19 sekund snižuje na rozdíl tří branek Ondřej Hertl.
55:41 GÓL SK Bivoj Litvínov! 8:4
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #79 Tomáš Skalitz (8:4)
55:41 Hostům očividně timeout prospěl víc a po necelé minutě se po gólu Huliče Litvínov znovu snaží dostat do zápasu.
54:58 Timeout ACEMA Sparta Praha
54:58 GÓL ACEMA Sparta Praha! 8:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Kryštof Hartman, asistoval #14 Marek Zouzal (8:3)
54:58 Zouzal s Hartmanem opět kombinují a opět je z toho branka. Zouzal našel křižnou přihrávkou před bránou osamoceného Hartmana a ten znovu bez omezení zakončil do odkryté klece.
54:40 Kotouček nyní krásným zákrokem nohou zastavuje útok po zaváhání Skalitze.
54:10 Litvínovské nyní faul nabudil a neustále se tlačí do útoku.
51:45 Při střetu nyní obdržel velice tvrdý hit kapitán Kropáček a vypadá to, že pro něj dnešní zápas skončil zřejmě vyraženým dechem. Ze hřiště odešel za podpory zdravotníka a spoluhráčů.
49:38 GÓL SK Bivoj Litvínov! 7:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #29 Daniel Hulič, asistoval #9 Jiří Horák (7:3)
49:38 Domácí obrana nyní zaváhala a to dovolilo Jiřímu Horákovi najít křižnou přihrávkou Dana Huliče, kterému sice na střelu už už dosahoval Kotouček, ale nakonec mu balonek proletěl pod rukou.
48:50 Časar nyní po sporném zákroku přenechal balonek soupeři a prokázal tak fair-play.
47:41 Ač krásná, ale pomalá Krejčova střela nyní dovolila Kotounovi se v klidu přesunout a doplachtila mu přímo do rukou.
46:32 Hra se nyní přesýpá ze strany na stranu a statistici se rozhodně nenudí. Hraje se aktivní a tvrdý florbal s mnoha střelami na obou stranách.
P
44:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #20 Jakub Vrána (7:2)
44:33 A domácí svou početní výhodu podruhé v zápase využívají. Ondřej Svatoš se opět po přihrávce z rohu trefuje do odkryté Kotounovy svatyně.
42:39 Do nehezké šarvátky se dostala čtveřice Jaroš, Hartman, Skuhrovec a Plomer. Jaroslav Jaroš jako oběť zbylí tři jako dobrovolní aktéři. Bude se hrát 4 na 3.
41:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #20 Jakub Vrána, asistoval #31 Martin Rebro (6:2)
41:28 O 25 sekund později se domácí prosazují znovu. Vránovu střelu před Kotounem tečoval Rebro a hostující gólman už nemohl se situací nic dělat.
41:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Michael Rodina bez asistence (5:2)
41:03 Do třetí třetiny domácí rozhodně vstoupili lépe než do té předcházející. Michael Rodina clonil před bránou, dostal se k dorážce a pohotově zakončil.
40:01 I ve třetí třetině Sparta vyhrála úvodní buly.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve druhé třetině: 6 - 7.
40:00 Ukončení 2. části
38:17 Sparta se dostala do tempa a opět ovládá hru na hřišti.
36:25 Dnešní benefiční utkání sleduje 202 diváků. Z tribuny domácí výběr podporuje věrná fanynka Barča spolu s neurorehabilitační klinikou AXON.
35:30 Hra se přechýlila do své druhé poloviny a opravdu je na co se koukat. Střely ohrožují brány na obou stranách a gólmani se rozhodně nenudí.
P
32:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #90 Luka Časar (4:2)
32:15 To však Svatoše mrzet nemusí. Ze standartní situace se po přihrávce Časara prosadil Sparťanský kanonýr Jan Marvánek a navyšuje náskok domácích na dva góly.
31:52 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #44 Ondřej Svatoš.
31:52 K nájezdu se postavil Ondřej Svatoš, rozhýbal si gólmana ale nedokázal ho přehodit ani trefit bránu.
31:51 Martin Rebro se sám hnal na gólmana, byl ale faulován, pojede se tak trestné střílení!
30:15 Ke kombinaci se jako na konci první třetiny dostal Hartman se Zouzalem. Druhý jmenovaný hledal od mantinelu přihrávkou před bránou Hartmana. Bekhendovou střelou zády ke gólmanovi však minul bránu.
29:25 Litvínovská smůla pokračuje. Kropáček už chtěl zakončovat, ale při střele neudržel balanc a balonku se chopil Kotouček.
28:14 Svatošova prudká střela z půlky hřiště skončila pouze na těle Černého.
27:28 Hra se právě trochu vyostřila po zákroku na Prunera na hranici pravidel. Zároveň se pomalu vyrovnává tlak na hřišti a Sparťané se také konečně dostávají k více střeleckým možnostem.
25:27 Tlak hostů ne a ne aby vyústil v úspěšný konec. Hertlova střela překonala Kotoučka, zastavila se ale až na tyčce brankové konstrukce.
23:57 Křižná přihrávka nyní těsně minula Rybářovu hokejku. Velká smůla pro Litvínov.
23:02 Začátek třetiny je úplně rozdílný od předchozího. Litvínovští tlačí domácí v jejich obranném pásmu a neustále ohrožují Kotoučka.
21:01 Narozdíl od úvodní periody se na balonku více drží hostující hráči.
20:01 Do druhé třetiny vstupuje Sparta vyhraným buly.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v první třetině - 11:13
20:00 Ukončení 1. části
19:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #90 Luka Časar, asistoval #95 Matěj Pruner (3:2)
19:54 A Sparta bojuje úspěšně! Ze standartní situace mířila přihrávka do rohu a odtamtud na hokejku Časara, který prostřelil bezmocného Kotouna.
19:52 Oba týmy bojují do posledních sekund úvodní třetiny.
16:59 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
16:59 Sparta odpovídá na druhou branku hostí. Marek Zouzal obdržel přihrávku z rohu a tu ještě posunul na Kryštofa Hartmana a ten smazává jednobrankový náskok.
15:12 Velkou smůlu nyní měli domácí útočníci. Po nádherně rozehrané akci trefila Rebrova střela pouze tyč.
14:40 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #33 Michal Plomer, asistoval #25 Viktor Hocelík (1:2)
14:40 Hosté otáčejí vývoj první třetiny! Druhou branku Litvínova vstřelil po akci 2 na 1 Michal Plomer.
13:45 GÓL SK Bivoj Litvínov! 1:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #37 Lukáš Černý, asistoval #30 Ondřej Hertl (1:1)
13:45 Ale druhou naprosto identickou akci už Litvínov využívá! Ondřej Hertl před bránou našel Lukáše Černého, který se svou střelou nemýlil a srovnává na 1:1.
13:33 Kropáček měl nyní krásnou možnost vystřelit, přihrávka na něj ale byla nepřesná a pouze mu přeskočila čepel.
11:48 Chládek nyní ze standartní situace mířil svou střelu přímo na bránu, tam však balonek našel pouze Kotoučkovu masku, od které zamířil za mantinely.
10:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #18 Kryštof Hartman (1:0)
10:23 A Sparta otevírá skóre! Jaroslav Jaroš přihrávkou přes celé hřiště našel Kryštofa Hartmana, který jen střelou z první přehodil bezmocného Kotouna.
09:56 A další hit i na druhé straně obdržel Vladimír Běhavý, tentokrát musel být jeho odchod na střídačku doprovázen fyzioterapeutkou.
09:12 Nehezký hit nyní obdržel Martin Rebro, při pokusu o rozehrání do útočného pásma. Je lehce otřesený a rozhodčí tak přerušují hru.
06:47 Domácí se nyní na nějakou dobu usadili v útočném pásmu a fanoušci Litvínova ženou své hráče dopředu hlasitými pokřiky.
05:52 Domácí v plném počtu a potrestaný Smetana se okamžitě zapojil hry a zavařil Litvínovským obráncům.
03:53 A Litvínov se chopil možnosti přesilové hry a ohrožují domácí svatyni při každé možnosti.
03:21 Zbytečně nyní oslabuje domácí na dvě minuty Smetana, a to za hru na zemi.
02:40 Nebezpečně nyní poskakoval balonek před Kotoučkem, Litvínovští ale zahráli vysokou holí a ukončují tak své působení v útočném pásmu.
02:00 Hra se po dvou minutách částečně uklidnila, převahu na míčku má však stále Sparta.
00:56 Krásná přihrávka nyní mířila před branku Sparty, Plomer však byl obsazen domácími obránci a nedostal se k zakončení.
00:08 Domácí získali úvodní buly a již po osmi sekundách ohrozili Kotounovu branku, střela však mířila mimo.
00:00 Zahájení utkání.