58
  • 58 57:33
    1. letka Sokol Ostrava Poruba

FbC Asper Šumperk - 1. letka Sokol Ostrava Poruba 6:4
branky: 30. Matyáš Zapletal, 39. Petr Matěj, 39. Petr Matěj, 43. Ondřej Kováč, 49. Jindřich Kamler, 54. Ondřej Kováč - 7. Radim Kahánek, 20. Petr Bregin, 30. Lukáš Toman, 49. Lukáš Toman; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Světnický 27 - Roman Fučík 17, Martin Hrabáček 17; po třetinách: 0:2, 3:1, 3:1
60:00 Trenér domácích nám k utkání řekl: Dnes nám soupeř výrazně pomohl vyloučením golmana ke třem bodům, nicméně nechci snižovat výborné nasazení hráčů, zejména v poslední třetině. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům a těším se na odvetu.
60:00 Trenér hostů nám k utkání řekl: Po individuálních chybách a nedisciplinovanosti jsme si zápas prohráli
60:00 Utkání skončilo a konečný výsledek je 6:4 pro domácí. Byl to nervy drásající závěr, ale domácí svůj náskok dokázali udržet. Poměr střel poslední části byl 12:16. Celkově pak 40:31.
59:35 I přes to, že hrají v 6 nedaří se hostům vytvořit si nebezpečnější situace.
59:09 A hosté opět bez brankáře.
58:58 Brankář se vrátil kvůli rozehře domácích.
57:34 Hosté hrají bez brankáře.
57:33 Timeout 1. letka Sokol Ostrava Poruba
57:33 Hosté si berou timeout aby se pokusili v závěru třetiny otočit vývoj utkání. Mají na to 2 a půl minuty.
57:03 Domácí brankář nyní také lehce dostal přes prsty.
55:25 Hosté se opět vrhli do útoku a míček se drží v obranném pásmu domácích.
53:31 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:4
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč bez asistence (6:4)
53:31 Náskok domácích dnešním druhým gólem zvyšuje Kováč. Stav utkání 6 a půl minuty před koncem je 6:4.
52:55 Pěkná akce domácích. Kamler ze své poloviny nahrál Matějovi doprava, ten přihrál na druhou stranu Trávníčkovi a ten střílel. Brankář měl vše ale pod kontrolou.
52:00 Hosté hrají s plným nasazením a snaží se za každou cenu dát gól.
51:19 Domácí hrají v plném počtu.
50:35 Hosté se do přesilové hry vrhli se vší vervou a už si vytvořili několik nebezpečných situací.
50:25 Nyní domácí zachránila tyč.
49:50 Skvělý zákrok domácího brankáře, po míčku skočil a jasný gól tak nebyl.
49:19 A hosté mají velkou šanci srovnat skóre. Po faulu v pásmu soupeře je vyloučen domácí hráč a hosté si tak zahrají přesilovku.
48:34 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 5:4
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #23 Petr Bregin (5:4)
48:34 A hosté prakticky ihned odpovídají. Skóre zápasu je tak 5:4.
48:15 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #74 Martin Pudil (5:3)
48:15 Hned na to střílí branku domácí.
48:06 Pěknou akci vytvořili hosté poté, co sebrali míček na své polovině. Hráč šel sám na brankáře, ale gól nedal.
47:15 A další pěkná střela na brankáře hostí. Tentokrát po přihrávce z rozehry střílel domácí Kamler.
46:10 Nyní se více daří domácím.
45:49 Další střela na hostujícího brankáře, Ten vyráží mimo hřiště.
44:34 Nebezpečná a nepřehledná situace před bránou hostí - pěkná střela domácího Matěje a několik pokusů o dorážky.
43:40 Hosté po obdrženém gólu ožili a začali s velkým nasazením tlačit na domácí tým.
42:11 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #3 Michal Vařeka (4:3)
42:11 A první gól v této třetině dávají domácí. Dostávají se tak poprvé v tomto zápase do vedení.
41:40 Pěkná nahrávka na domácího hráče, který doběhl až před brankáře, kterého ale svojí střelou trefil.
41:16 Hra se po přestávce zklidnila.
40:01 Úvodní rozehra této části proběhla a už se opět hraje. Uvidíme s čím týmy po přestávce přijdou.
40:00 Skončila nám druhá část dnešního utkání. Domácím se podařilo srovnat stav utkání a v poslední třetině tak prakticky týmy začínají znova od začátku. Závěr této části byl vyhrocený a začali se projevovat emoce. Doufejme že přestávka vše uklidní a můžeme se těšit na strhující závěrečnou část. Poměr střel v této třetině byl 14:5 ve prospěch domácích.
39:10 Hosté hrají v plném počtu.
39:00 Začíná poslední minuta druhé části.
38:45 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #51 Jakub Gruntorád (3:3)
38:45 A domácí opět využívají přesilovky a opět Petr Matěj. Střela šla do břevna odrazila se za čáru a ven z hřiště. Rozhodčí byl naštěstí u toho a vše viděl. Skóre je tak srovnáno 3:3 a přesilová hra ještě pokračuje.
38:14 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #18 Jiří Trávníček (2:3)
38:14 Pěknou střelou skoro od půlky prostřelil domácí Petr Matěj obránce i brankáře a dává důležitý 2. gól. Přesilová hra domácích dále pokračuje.
37:10 Domácím se v přesilové hře zatím příliš nedaří. Nedokáží si vytvořit potřebný tlak a mají problém s držením míčku.
36:10 Domácí hrají v plném počtu.
35:45 Zbývá 25 vteřin do konce hry 4 na 4. Domácí pak budou hrát 3 minuty přesilovku 5 na 4. Žádná výraznější akce se do teď neudála.
34:11 Utkání po delší pauze pokračuje.
34:10 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Hrabáček družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba
34:10 Tak to je vyhrocená situace. Domácí Matěj sekl brankáře do rukou, který následně tuto akci oplatil. Za toto dostal domácí hráč 2 minuty za sekání a hostující brankář je vyloučen do konce utkání s 5 minutovým trestem, který za něj vykoná hráč číslo 41 Stejskal Karel.
33:50 Další 2 střely vyslal domácí autor prvního gólu na bránu, žádná ale neprošla.
31:38 Hraje se na obou stranách hřiště, oba týmy si vytváří šance, ale neproměňují.
29:55 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #24 Matyáš Zapletal bez asistence (1:3)
29:55 A nyní se ke slovu dostal i domácí tým. Zapletal vyslal střelu na brankáře a ten ani nevěděl, jak mu tam mezi nohami proletěla.
29:44 A první gól v druhé části dávají opět hosté, po protiútoku z předchozí domácí akce.
29:43 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 0:3
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #41 Karel Stejskal (0:3)
29:35 Pěkné nahození domácího hráče před bránu, nikdo tam ale nedoběhl.
28:31 Tempo hry se zrychlilo. Hráči mnohem více běhají a napadají.
28:05 Domácí Vařeka pěkně vyvezl míček přes dva hráče ze své poloviny až na polovinu soupeře, jeho přihrávku už ale soupeř zastavil.
27:10 Nyní málem za mantinelem skončil rozhodčí, poté co si nevšiml, jak blízko k němu zády stojí.
26:30 Hraje se se na obě strany, žádný z týmů se nedokáže více prosadit.
24:28 Pěkná akce domácích. Hráč proběhl za soupeřovu bránu a poslal míček na hráče stojícího před bránou. Připletl se tam ale i hráč soupeře a nic z toho nebylo.
23:47 Domácí jsou v plném počtu.
23:20 Pěkná střela od půlky, brankář domácích byl ale ve střehu.
22:47 Hosté drží míček v útočném pásmu. Bránu se jim nedaří ohrozit.
21:47 Vyloučen domácí hráč po faulu u soupeřovi brány.
21:11 Začalo se poměrně zostra.
20:01 Začala nám druhá část a uvidíme zda se domácím podaří po přestávkovém zhodnocení situace zvrátit vývoj utkání, nebo si hosté udrží vedení.
20:00 Skončila nám první část dnešního utkání a lépe si v ní vedl hostující celek. Poměr střel v této části byl 14:10 pro domácí.
19:28 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 0:2
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #23 Petr Bregin, asistoval #6 Václav Pála (0:2)
19:28 Půl minuty do konce první části a hosté přidávají druhý gól . Stav utkání je 0:2.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
18:30 Domácí Gruntorád vybojoval míček na své polovině a doběhl s ním až před brankáře hostí. Akci bohužel nedovedl do zdárného konce.
17:54 Krásná střela domácího Kováče. Z pravé strany míříl skrz obránce přesně na bránu. Brankář střelu chytá.
17:01 Malá poznámka při pohledu na oba týmy: hosté působí mnohem mohutnějším dojmem než domácí.
16:01 Nebezpečná chyba domácích. Hráč poslal přihrávku na spoluhráče, ale ta si našla soupeře poté, co domácí hráč kterému byla určena šel střídat.
15:42 Pěkná akce domácích. Příhrávka z jedné strany hřiště na druhou ale přerušil hostující brankář.
15:10 Oba týmy se snaží prosadit, ale ani jednomu se to nedaří. žádný z týmů výrazně neohrozil protivníkovu bránu.
12:25 Hostující hráč poslal míček přímo před bránu kde byl samotný útočník. Ten ale rychlou přihrávku nezpracoval.
11:52 Pěkný útok na hostující bránu. Brankář měl ale vše pod kontrolou.
11:34 Hraje se na domácí polovině.
10:34 Domácí drželi chvíli míček na polovině hostí, ale nepodařilo se jim ohrozit bránu.
09:18 Velká šance pro hostí. Střela šla přesně do brány, domácí brankář ji ale pěkným zákrokem zlikvidoval.
08:23 Šance pro domácí. Brankář ale střelu zlikvidoval a nedal šanci přibíhajícímu domácímu hráči dorážet,
07:09 Domácí se snaží prosadit a dostat se do útočného pásma. Bohužel se jim to nedaří.
06:01 GÓL 1. letka Sokol Ostrava Poruba! 0:1
Branku družstva 1. letka Sokol Ostrava Poruba vstřelil #21 Radim Kahánek bez asistence (0:1)
06:01 A první banku dnešního utkání střílí hostující celek.
05:31 Velká šance domácího Petra Matěje. Šel prakticky sám na brankáře, gól ale nepadl.
05:00 Oba týmy hrají v klidu nikam se moc nehrnou. Zatím se spíše oťukávají.
02:00 Hraje se na obou stranách hřiště, týmy se nepouští do bezhlavých akcí.
00:01 Proběhla úvodní rozehrávka, utkání je zahájeno a hráči se už běhají po hřišti.
00:00 Vážení sportovní přátelé vítáme Vás u dnešního utkání florbalové Divize D, kde proti sobě nastoupí celky FbC Asper Šumperk a 1. letka Sokol Ostrava Poruba. Utkání začíná v 10:00.