5:8
    (Kůs)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

TJ Lubná - TJ Centropen Dačice 5:8
branky: 18. Marek Boštík, 34. Václav Kučera, 37. František Košňar, 45. Marek Boštík, 53. Martin Klusoň - 2. Kryštof Kůs, 11. Kryštof Kůs, 24. Radovan Kubek, 27. Kryštof Kůs, 31. Milan Svoboda, 37. Oldřich Pecha, 45. Pavel Stejskal, 55. Milan Svoboda; rozhodčí: Martin Trnka - Jan Riedel; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 35 - Jakub Krejčí 41; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:2
60:00 Komentář trenéra Lubné Václava Kučery: Blahopřejeme soupeři k vítězství, o výsledku rozhodlo naše neproměňování vyložených brankových příležitostí hlavně ve druhé třetině.
60:00 Komentář trenéra Dačic Davida Černého: Bojovný výkon a mrzí nás remíza ve 3. třetině.
60:00 Celkové střely: 46:43 pro Lubnou
60:00 Střely po 3. třetině: 15:11 pro Lubnou
60:00 Nejlepší hráč Dačic: č. 94 Kryštof Kůs Nejlepší hráč Lubné: č. 8 Martin Klusoň
59:30 Posledních 30 vteřin do konce.
58:58 Dačický hráč č. 94 Kryštof Kůs si zaslouží pochvalu za dnešní výkony.
56:10 Hosté v plném počtu.
54:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #94 Kryštof Kůs (5:8)
52:23 GÓL TJ Lubná! 5:7
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #8 Martin Klusoň, asistoval #4 František Košňar (5:7)
52:23 Třetí přesilovku Lubná využívá a zvyšuje skóre na 5:7
52:01 Dobrá myšlenka ve spolupráci Košňar-Boštík nebyla následována dobrou realizací.
50:26 Šance střídá šanci, zatím bez skórování.
45:30 Kopecký podržel tým svým excelentním zákrokem.
44:24 GÓL TJ Lubná! 4:7
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Marek Boštík, asistoval #8 Martin Klusoň (4:7)
44:24 Domácí neztrácejí naději a zvyšují na 4:7
44:11 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #18 Pavel Stejskal, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:7)
44:11 Rychlá přihrávka Kůsa a dobře mířená střela Stejskala do šibenice zvyšuje skóre na 7:3
43:30 I v oslabení dokáží domácí získat míček a vytvořit si šance.
41:42 Dačice v plném počtu.
40:00 Střely po druhé třetině 18:16 pro Lubnou.
36:43 GÓL TJ Lubná! 3:6
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #4 František Košňar bez asistence (3:6)
36:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha bez asistence (2:6)
33:58 GÓL TJ Lubná! 2:5
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #14 Marek Boštík (2:5)
31:35 Střela na hostujícího brankáře od Košňara.
30:10 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #66 David Černý (1:5)
30:10 Přihrávka Svobodovi, který pak namířil do pravého horního rohu.
29:37 Pokud se domácí dostanou k šanci jsou brzy zpacifikováni Dačicemi nebo pálí mimo.
26:01 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #23 Pavel Gellner (1:4)
26:01 Dačice využívají přesilovky a zvyšují svůj bodový náskok
25:03 Dobrá obrana Dačic ztěžuje proměnění šancí domácího celku.
24:15 Chumel před domácí brankou.
23:03 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (1:3)
20:00 Ke konci první třetiny se tempo zrychlilo, obě strany měly mnoho šancí.
20:00 Střely po 1. třetině : 13:16 pro Dačice
19:30 Kučera pálí- hostující golman až překvapen, kde se míček našel.
17:16 GÓL TJ Lubná! 1:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Marek Boštík, asistoval #1 Lukáš Kopecký (1:2)
17:16 Dačická svatyně dobyta!!
15:52 Rychlá hra ze strany na stranu se spoustou šancí u obou týmů.
14:27 Domácí Martin Klusoň zkusil střelu z půlky, ta se zastavila v boční síti.
13:10 Krásná přihrávka od domácího kapitána, Štefl však neproměnil.
11:34 Hostující Jindra Petr perfektně ubránil míček před domácím celkem.
10:16 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
10:16 Nedorozumění obránců před brankou využívá Kůs a zvyšuje tak na 0:2.
09:50 Kapitán Dačic Kubek přesnou střelou mířil na Kopeckého, ten však míček odrazil pravou nohou.
08:35 Hostující Svoboda pálí - Kopecký chytá.
07:40 Domácí Kučera vytvořil šanci, bohužel Dohnal ji nevyužil.
06:30 Rychlý šíp M. Boštík bourá hostující obranu.
05:13 Kučera při vrácení do hry se okamžitě ujímá šance a pálí - mimo.
05:08 I přes dobré šance Dačic rychlé reakce Kopeckého zabránily obdržení gólu v oslabení.
02:15 Rychlý gól na začátek Lubná opětovala šikovnou přihrávkou Hápovi, který však střílí mimo.
01:05 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #18 Pavel Stejskal (0:1)
00:00 Pěkné nedělní dopoledne, vítáme vás na dnešním zápase, kde se utkají TJ Centropen Dačice s domácím týmem FBK Lubná. Po včerejších zápasech se Lubná posunula na 6. místo v tabulce s 26 body, Dačice mají 21 bodů a jsou tak na 9. místě.