6:7
    Petr ŠTĚPÁNEK
    (Dlabač)

FBC Sokol Písek - Snipers Třebíč 6:7p
branky: 8. Karel Prokopec, 17. Jan Bouček, 23. Josef Lipovský, 36. Luboš Čuka, 43. Martin Stejskal, 50. Václav Marek - 4. Vojtěch Janata, 12. Marek Papoušek, 28. Vojtěch Janata, 29. Vojtěch Janata, 50. Marek Papoušek, 60. Karel Prokopec, 62. Petr Štěpánek; rozhodčí: Ondřej Pech - Libor Štěcha; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Martin Hrubec 30 - Petr Pokorný 27; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2, 0:1
65:00 Komentář trenéra hostů: Dík Písku za zápas, pro diváky snad zajímavý zápas, pro nás však utrpení.
65:00 Komentář trenéra domácích: Celý tým makal a chtěl vítězství za 3 body. Chybělo jen 50 sekund.... Následné prodloužení je vabank a o první chybě. Tu jsme vyrobili bohužel my.
65:00 Ukončení prodloužení
61:03 GÓL Snipers Třebíč! 6:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (6:7)
61:00 Tak po tomhle víkendu bude nejspíš dosti narvaná interna písecké nemocnice. Lehčí povahy už to neunesli včera, diváků zhruba o 20 méně. A zbytek to odnese dneska.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely po 3. třetině 14:14
59:10 GÓL Snipers Třebíč! 6:6
Vlastní branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #69 Karel Prokopec (6:6)
59:10 Bohužel vlastní gól. Kája se trefil do vlastní.
59:06 Timeout Snipers Třebíč
59:06 Time hotů u konce a jdem do koncovky.
58:30 Důležitý moment, přežili jsme oslabení.
55:43 Hra je tak klidná že i rovnač mantinelů Štěpán může sedět v hledišti a sledovat zápas. To včera musel být zpocený až na trenýrkách. Okříšští tu čistili našimi hráči podlahu a neustále zkoušeli pevnost mantinelů.
54:06 Jako obvykle při téhle funkci, ze hry nemám nic.
51:50 Zapisovatelský stolek řeší, proč se Marku Janovskému přezdívá Kevin nebo Kiwi. Nikdo z nás to neví, a tak prosíme Marka, aby nám to osvětlil na emailu juniorky@fbcpisek.cz
49:34 GÓL FBC Sokol Písek! 6:5
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #17 Václav Marek, asistoval #69 Karel Prokopec (6:5)
49:34 Super rychlá odpověď. Venca Marek vystřelil tak, že lépe už to nešlo. Vytlučená koroze z vinglu.
49:08 GÓL Snipers Třebíč! 5:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek bez asistence (5:5)
49:08 Tak nejlepším krotitelem se stal hráč s jménem zvířecím. - Marek Papoušek
47:12 Kdo zkrotí tenhle míček, který jsem právě hodila do hřiště. Rozhodčí můj hod komentoval slovy: 'Jako živý. '
46:32 Opět bude řeč o Kojdovi. Prý zlobí!!!
44:34 Dky domácí stravě, zdravé životosprávě a masérce, která ho nezanedbává je evidentně zocelený a následky na svém těle nepociťuje.
44:33 A vyšlápl si tak důrazně, že si o něho zlomil klacek.
44:32 Mějte úctu ke stáří!!! Křičí Vláďa Predajňa z publika. Nějaký třebíčský floutek si vyšlápl na veterána Kojdu.
42:09 GÓL FBC Sokol Písek! 5:4
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #7 Martin Stejskal, asistoval #21 Jan Štěpán (5:4)
42:09 Tenisově - Come on!!!! Stejk nás dostává do vedení.
40:02 Navíc všichni chvátáme domů fandit českým reprezentantům. Ve 12:30 už startuje Verča Vítková. Pak zase biatlon, pak Fed cup a zakončí to medailově Ondra Bank. Fandíme Česku!!!
40:01 Všichni doufáme, že Písek konečně ukáže, že 3. třetiny umí a fikne tam pár pěkných fíků.
40:00 Písecký expert Bud hodnotí výkon Kojdy: 'Líbí se mi!'
40:00 Střely po 2. třetině 9:8.
38:42 Omlouvám se za prodlevy, ale strakonický onlajn je skoro co minuta to změna. Nevím co sledovat dřív.
35:11 GÓL FBC Sokol Písek! 4:4
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #6 Luboš Čuka, asistoval #83 Marek Janovský (4:4)
32:34 Ty vykastrovaný býku, to je škoda.
30:43 Tak jedem hoši. Podle sázkové kanceláře jste dnes měli býti favority.
29:45 Na lavičce Třebíče mají zajímavé téma. Cituji. ' U babičky je vedro, jak v p..... a děda ve 2 mikinách.'
29:05 Hezky Boučín kila.
28:54 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #5 Jan Černý (3:4)
27:22 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #15 Petr Štěpánek (3:3)
26:36 Venku vylézá sluníčko a vypadá to, že i hráči se probouzejí ze zimního spánku. Tempo narůstá!
25:19 Nemáš na něj číslo? (to jde od zapisovatelky)
25:14 HMMMM
25:10 Ale!!!!!
25:00 Stando, Stando, u manťáků na to nemáš kila.
24:52 Takže teď pár komentů, co tu hází okolí.
22:12 GÓL FBC Sokol Písek! 3:2
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #57 Josef Lipovský bez asistence (3:2)
22:12 No vida, z ....klika říká pan zdravotník a také výborný trenér a důležitá osoba pro náš klub pan Hynouš. A pokud mám být slušná tak dřevo dřevo gól. Zkrátka Lípa se s tim nemaže a střílí odkud může. Zbytek zajistila paní štěstěna.
20:01 Tak šlapeme, šlapeme pánové, je to trochu nuda.
20:00 Střely po 1. třetině 10:14.
16:37 GÓL FBC Sokol Písek! 2:2
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #2 Jan Bouček, asistoval #28 Jan Koutník (2:2)
15:00 Zdravíme do Strakonic a přejeme místnímu týmu hodně štěstí. Snad se vyhnou takovému infarktovému závěru.
13:30 Kapitán domácích Jakub Mikeš dnes opět pouze sedí. Sádru z ruky si sice serval, ale přesto se o palec bojí. Avšak jeho chvíle možná přijde. Před zápasem si rezervoval u trenéra Milana místečko při případném nájezdu.
11:20 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek, asistoval #15 Petr Štěpánek (1:2)
07:02 GÓL FBC Sokol Písek! 1:1
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil #69 Karel Prokopec bez asistence (1:1)
03:43 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (0:1)
03:30 Dnešní zápas probíhá v komorní atmosféře. Hraje se tak trochu za pralesních podmínek. Nefunguje časomíra. Obracíme otáčedla.
01:00 Na plac se vrací veterán ze zálohy a náš výborný onlajnista Honza Koutník.
00:00 Krásné nedělní dopledne, vítáme všechny nespavce.