• 51 50:45
    Kryštof KŮS
    (neproměněno)

TJ Centropen Dačice - Florbal Primátor Náchod 4:7
branky: 17. Kryštof Kůs, 18. Oldřich Pecha, 25. Milan Svoboda, 42. Pavel Gellner - 3. Ondřej Nosek, 14. Ondřej Nosek, 14. Jan Čečetka, 16. Adam Moravec, 17. Stanislav Donaj, 25. Ondřej Nosek, 37. Luboš Minář; rozhodčí: Ondřej Pech - Jan Koten; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 19 - Květoslav Hájek 23; po třetinách: 2:5, 1:2, 1:0
59:59 Komentář trenéra domácích Davida Černého: Utekl nám začátek 1.třetiny, pak se zápas špatně dotahoval. Děkujeme soupeřům. Komentář trenéra hostů Tomáše Třešňáka: Celý zápas jsme měli pod stoprocentní kontrolou a díky tomu jsme získali 3 body. Tabulka je zamotaná, stále je o co hrát. Díky soupeři za utkání.
58:30 Opět dačická hra bez golmana
57:11 Dačice v přesilovce krásně kombinovali,ale chybělo zakončení.
55:38 Dačice zkouší hru bez golmana ale ten je nucen se neprodleně vrátit do branky, protože hostí získávají balonek.
54:39 Hra se přiostřuje na obou stranách a přibývá diskuzí s rozhodčími.
52:43 Přesilovka Dačic končí bez gólu.
50:47 Napínavý nájezd bohužel neproměněn.
50:46 Dačice získávají samostatný nájezd,jehož exekutorem bude kryštof Kůs.
50:45 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #94 Kryštof Kůs.
50:28 Dačice v plném počtu.
47:21 Domácí hráč Filip Šlápota doraží před brankou Náchoda , bohužel neúspěšně.
45:43 Domácí hráč Milan Svoboda zůstává na zemi po zásahu hokejkou do holeně.
44:37 hosté opět diskutují s rozhodčím, který by měl každou chvíli vyrukovat s odpovídajícím trestem.
44:15 Domácí nastoupili do třetí části velmi aktivně.
42:43 Dačice opět hrozí skvělou střelou z dálky golman Náchoda je však stále na správném místě.
42:02 Domácí drží hostující tým pod tlakem.
41:24 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #49 Pavel Urbánek (4:7)
39:47 Domácí hráč s č.34 střílí avšak golman hostí se stačil přesunout k tyči.
39:00 začíná poslední minuta 2. třetiny doufejme, že domácí se ještě stihnou prosadit.
38:12 Domácí hráč s číslem 22 Michal Blažek opět zkouší pěknou střelu, hostující golman si s ní však poradil.
37:45 Domácím se stále nedaří přejít do útočného pásma.
36:18 Hosté na střelu domácíh odpověděli rychlým gólem podle pravidla ,,NEDÁŠ DOSTANEŠ! '
36:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Luboš Minář, asistoval #19 Jan Čečetka (3:7)
36:04 Domácí hráč Kryštof Kůs zkouší střelu z dálky ta ovšem končí příliš vysoko.
34:13 Hosté neustále nesouhlasí s výroky sudích.
33:40 Hostující hráč s č.9 nyní promáchl vyloženou šanci před domácí odkrytou brankou.
32:47 Domácím se stále nedaří výrazněji ohrozit branku hostí.
31:13 Atmoféra na hřišti houstne.
30:19 Domácí golman opět podržel své spoluhráče skvělým zákrokem.
27:47 Hra se nyní rovnoměrně přelévá mezi polovinami.
25:25 Prudká střela se nedostala za záda domácího golmana.
24:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #5 Petr Stejskal (3:6)
24:51 Domácí hráč Milan Svoboda svůj krásný gól věnuje Jáchymkovi.
24:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Ondřej Nosek, asistoval #45 Ondřej Hušek (2:6)
23:43 Domácí hráč Milan Svoboda hezky přenesl hru do útoku,ale spoluhráč bohužel minul.
23:30 Další střela hostí z dálky naštěstí opět neproměněna.
22:53 Domácím se teď příliš nedaří přihrávky.
22:16 Na hrací ploše zůstává ležet hostující hráč po zásahu do obličeje.
21:31 Domácí hráč Pavel Urbánek kazí šanci hostí a stav se nemění.
21:00 Domácí bohužel odešli do šatny za neveselého stavu,doufejme, že se vrací v lepším střeleckém rozpoložení.
18:29 Dačický golman Krejčí nyní zachraňuje své spoluhráče skvělým zákrokem.
18:02 Domácí stále okupují branku Náchoda.
17:29 Domácí Pecha proměňuje branku a dává tím rychlou odpověď Náchodu.
17:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #49 Pavel Urbánek (2:5)
16:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #3 Stanislav Donaj, asistoval #19 Jan Čečetka (1:5)
16:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #49 Pavel Urbánek (1:4)
16:19 Hezká akce domácích konečně proměněna.
15:43 Timeout TJ Centropen Dačice
15:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #38 Adam Moravec, asistoval #9 Jan Hrubý (0:4)
15:43 Po další inkasované brance si domácí celek bere timeout a dochází k taktické poradě.
15:07 Nebezpečná situace blízko domácí branky vzniká ze hry vysokou holí domácího hráče.
14:32 Hosté nyní uzavřeli domácí na jejich půlce a Dačice se nyní pouze brání.
13:50 Domácí celek teď bohužel vypadl z koncentrace a obdržel dvě velmi rychlé branky.
13:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #3 Stanislav Donaj (0:3)
13:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #21 Ondřej Nosek, asistoval #9 Jan Hrubý (0:2)
12:32 Domácí hráč s číslem 15 Milan Svoboda předvedl pěknou střelu z dálky, avšak míček těsně minul branku.
12:11 Faul domácích na jejich půlce .
11:21 Hosté hrozí střelbou z dálky, ale zatím bez úspěchu.
10:51 Střela hostí byla pro domácího golmana banální.
09:15 Hosté nyní kontrolují balonek na své půlce.
08:13 Hezká střela domácího hráče s č.22 Michala Blažka bohužel bez gólu.
07:36 Domácí hráč se dopustil faulu v rohu hostí a hra putuje k domácí brance.
05:18 Hosté jsou pod velkým tlakem domácího celku.
04:33 Domácí bohužel neproměnili hezkou šanci před brankou